Wznieś się wyżej!

Nowy logotyp dla Salonu Opel Asko

Dla Asko – Autoryzowanego Dealera Samochodów Opel w Tarnowskich Górach, zaprojektowaliśmy od podstaw logotyp. Powstałe logo ma wskazywać na nowoczesny i dynamiczny charakter firmy oraz ułatwiać klientom zapamiętanie marki. Projekt stworzyliśmy w sposób kompleksowy – od pierwszych koncepcji, poprzez dopracowanie szczegółów i przekazanie Klientowi ostatecznej wersji logotypu wraz z księgą znaku.

Zobacz wszystkie realizacje dla Opel Asko

asko_logo_screen_sredni.jpg

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Warczak
Patrycja Warczak
opinii / ocena
Robert Trocha
Robert Trocha
30 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, profesjonaliści w każdym calu, zawsze pomocni i chętni do współpracy. Sprawdzona, pewna i solidna firma.
Damian Szyra
Damian Szyra
27 września 2018
Profesjonalne podejscie do klienta,współpracuje juz kilka lat i bede dalej polecam
Mieszko Kastelnik
Mieszko Kastelnik
10 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, zagadnienia są opracowane naprawdę kompleksowo w porówaniu do konkurencji. Szczerze polecam ;-)
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl