Nowy splash strony Warkop z Jankowic

Dla Warkop Sp. z o.o. z Jankowic k. Rybnika, odświeżyliśmy splash strony www, uwzględniając w nim wszystkie, aktualne działy oferty.

Warkop Sp. z o.o. działa na rynku górniczym od 1990 roku. Jest Autoryzowanym Sprzedawcą Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Firma oferuje ponadto sprzedaż wyrobów hutniczych, maszyn i urządzeń budowlanych oraz systemów i produktów poliuretanowych. W ostatnim czasie, oferta Warkop została rozszerzona o usługi i produkty dla obiektów energetycznych.

Aby w czytelny sposób ukazać profile działalności Warkop oraz ułatwić klientom nawigację po rozbudowanym serwisie, wdrożyliśmy nowy, responsywny splash strony, uwzględniający wszystkie, aktualne działy ofertowe. Umożliwia on także przejście do sklepu internetowego – bez konieczności wchodzenia do serwisu informacyjnego.

warkop-splash-strona-www-725.jpg

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu, potencjalny klient od razu po wejściu na stronę www.warkop.pl, może odnaleźć interesującą go ofertę lub rozpocząć zakupy w e-sklepie. To szczególnie wygodne w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy oczekują sprawnej, intuicyjnej nawigacji, mimo niewielkiego ekranu.

Dla firmy Warkop mieliśmy także okazję tworzyć sklep internetowy www.sklep.warkop.pl, w którym prowadzona jest sprzedaż maszyn budowlanych, urządzeń techniki grzewczej oraz produktów poliuretanowych.

warkop-splash-sklep-internetowy.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla Warkop »