Nowy splash strony Warkop z Jankowic

Dla Warkop Sp. z o.o. z Jankowic k. Rybnika, odświeżyliśmy splash strony www, uwzględniając w nim wszystkie, aktualne działy oferty.

Warkop Sp. z o.o. działa na rynku górniczym od 1990 roku. Jest Autoryzowanym Sprzedawcą Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Firma oferuje ponadto sprzedaż wyrobów hutniczych, maszyn i urządzeń budowlanych oraz systemów i produktów poliuretanowych. W ostatnim czasie, oferta Warkop została rozszerzona o usługi i produkty dla obiektów energetycznych.

Aby w czytelny sposób ukazać profile działalności Warkop oraz ułatwić klientom nawigację po rozbudowanym serwisie, wdrożyliśmy nowy, responsywny splash strony, uwzględniający wszystkie, aktualne działy ofertowe. Umożliwia on także przejście do sklepu internetowego – bez konieczności wchodzenia do serwisu informacyjnego.

warkop-splash-strona-www-725.jpg

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu, potencjalny klient od razu po wejściu na stronę www.warkop.pl, może odnaleźć interesującą go ofertę lub rozpocząć zakupy w e-sklepie. To szczególnie wygodne w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy oczekują sprawnej, intuicyjnej nawigacji, mimo niewielkiego ekranu.

Dla firmy Warkop mieliśmy także okazję tworzyć sklep internetowy www.sklep.warkop.pl, w którym prowadzona jest sprzedaż maszyn budowlanych, urządzeń techniki grzewczej oraz produktów poliuretanowych.

warkop-splash-sklep-internetowy.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla Warkop »

156 opinii / ocena 4.95
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska