Wznieś się wyżej!

Nowy splash strony Warkop z Jankowic

Dla Warkop Sp. z o.o. z Jankowic k. Rybnika, odświeżyliśmy splash strony www, uwzględniając w nim wszystkie, aktualne działy oferty.

Warkop Sp. z o.o. działa na rynku górniczym od 1990 roku. Jest Autoryzowanym Sprzedawcą Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Firma oferuje ponadto sprzedaż wyrobów hutniczych, maszyn i urządzeń budowlanych oraz systemów i produktów poliuretanowych. W ostatnim czasie, oferta Warkop została rozszerzona o usługi i produkty dla obiektów energetycznych.

Aby w czytelny sposób ukazać profile działalności Warkop oraz ułatwić klientom nawigację po rozbudowanym serwisie, wdrożyliśmy nowy, responsywny splash strony, uwzględniający wszystkie, aktualne działy ofertowe. Umożliwia on także przejście do sklepu internetowego – bez konieczności wchodzenia do serwisu informacyjnego.

warkop-splash-strona-www-725.jpg

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu, potencjalny klient od razu po wejściu na stronę www.warkop.pl, może odnaleźć interesującą go ofertę lub rozpocząć zakupy w e-sklepie. To szczególnie wygodne w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy oczekują sprawnej, intuicyjnej nawigacji, mimo niewielkiego ekranu.

Dla firmy Warkop mieliśmy także okazję tworzyć sklep internetowy www.sklep.warkop.pl, w którym prowadzona jest sprzedaż maszyn budowlanych, urządzeń techniki grzewczej oraz produktów poliuretanowych.

warkop-splash-sklep-internetowy.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla Warkop »

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
143 opinii / ocena 4.95
Monika Tomaszewska
Monika Tomaszewska
Polecam!
6 lutego 2019
Rzetelność, pełne zaangażowanie, z czystym sumieniem polecam.
Anna Bujoczek
Anna Bujoczek
Polecam!
30 stycznia 2019
dzień dobry, chciałam wszystkim polecić z czystym sumieniem SILNET, jako firmę najbardziej profesjonalną i z dużym rozmachem działającą od kilkunastu lat na rynku…
Patryk Kołodziejczyk
Patryk Kołodziejczyk
Polecam!
29 stycznia 2019
Solidna firma i profesjonalne podejście. Gorąco polecamy Firmę Silnet. Pozdrawiamy Automix Oleśnica
Jerzy Baranowski
Jerzy Baranowski
15 stycznia 2019
Solidna firma, szybka realizacja oraz kompetentne wsparcie techniczne to cechy współpracy z zespołem Silnet Media. Bez obaw o dotrzymanie harmonogramu, czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Gorąco polecam
Uszaty Usz
Uszaty Usz
7 stycznia 2019
Wysoka jakość świadczonych usług przekłada się na efektywność współpracy oraz atrakcyjność wizualną strony. Z firmą nie ma najmniejszego problemu. Kontakt elastyczny. Spełniają oczekiwania klienta. Według mnie cenną uwagę należy zwrócić na kreatywność ponieważ w niektórych elementach nasze pomysły nie dałyby takiej efektywności jak propozycję narzucone przez firmę Silnet. Z ogromną odpowiedzialnością mógłbym polecić firmę innym osobom, które zamierzają stworzyć profesjonalną stronę internetową. Zaufanie firmy, które zostało zbudowane poprzez wspólną pracę nad stroną www zaowocowało chęcią dalszych działań w kierunku poligrafii oraz pozycjonowania. Polecam!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl