Rozkręć się w Internecie!

Nowy splash strony Warkop z Jankowic

Dla Warkop Sp. z o.o. z Jankowic k. Rybnika, odświeżyliśmy splash strony www, uwzględniając w nim wszystkie, aktualne działy oferty.

Warkop Sp. z o.o. działa na rynku górniczym od 1990 roku. Jest Autoryzowanym Sprzedawcą Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Firma oferuje ponadto sprzedaż wyrobów hutniczych, maszyn i urządzeń budowlanych oraz systemów i produktów poliuretanowych. W ostatnim czasie, oferta Warkop została rozszerzona o usługi i produkty dla obiektów energetycznych.

Aby w czytelny sposób ukazać profile działalności Warkop oraz ułatwić klientom nawigację po rozbudowanym serwisie, wdrożyliśmy nowy, responsywny splash strony, uwzględniający wszystkie, aktualne działy ofertowe. Umożliwia on także przejście do sklepu internetowego – bez konieczności wchodzenia do serwisu informacyjnego.

warkop-splash-strona-www-725.jpg

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu, potencjalny klient od razu po wejściu na stronę www.warkop.pl, może odnaleźć interesującą go ofertę lub rozpocząć zakupy w e-sklepie. To szczególnie wygodne w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy oczekują sprawnej, intuicyjnej nawigacji, mimo niewielkiego ekranu.

Dla firmy Warkop mieliśmy także okazję tworzyć sklep internetowy www.sklep.warkop.pl, w którym prowadzona jest sprzedaż maszyn budowlanych, urządzeń techniki grzewczej oraz produktów poliuretanowych.

warkop-splash-sklep-internetowy.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla Warkop »

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby silnet.pl w Rudzie Śląskiej.

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Warczak
Patrycja Warczak
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
134 opinii / ocena 4.9
Katarzyna Nikiel
Katarzyna Nikiel
30 lipca 2018
Super , współpracuję od kilku lat i współpraca zawsze idealnie się układa :) Polecam :)
Bogdan Głąb
Bogdan Głąb
23 maja 2018
Firma na wysokim poziomie,pewna współpraca przez wiele lat.Profesjonalne podejście do tematu reklamy.Polecam
Ola Świąder
Ola Świąder
13 kwietnia 2018
Bardzo dobra i miła współpraca :) Polecam :)
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl