Responsywny serwis www dla Valens Animal Health

Dla międzynarodowej firmy z branży weterynaryjnej - Valens Animal Health, wykonaliśmy stronę www, zgodnie z metodą Responsive Web Design. Dzięki RWD, wszystkie podstrony serwisu są łatwo dostępne z urządzeń mobilnych o dowolnych rozmiarach, pozwalając m.in. na szybkie zamówienie produktów poprzez smartphone ™a.

Diety NUCARE™

Wizerunkowo-informacyjny serwis internetowy www.nucare.eu poświęcony jest jednemu z flagowych produktów firmy – innowacyjnym, w pełni naturalnym dietom weterynaryjnym NUCARE™, dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi.

valens_rwd.jpg

Przygotowana strona umożliwia potencjonalnym klientom łatwe odnalezienie potrzebnych informacji na temat składników diet i procesów produkcji pokarmu oraz dobranie najwłaściwszego produktu do schorzenia swojego pupila (choroby skóry, choroby nerek, otyłość). Po przejściu na podstronę z wybraną dietą, użytkownik otrzymuje szczegółowe dane na temat funkcji, składu i dawkowania karmy. W razie chęci zamówienia produktu lub pytań, szybko skontaktuje się z obsługą firmy.

Dla lekarzy

Projektując serwis, zadbaliśmy o specjalną sekcję dla weterynarzy, którzy mogą wybrać 1 (lub więcej) z dostępnych opcji:

  • zapisać się do newslettera
  • zamówić bezpłatne próbki i karty produktów
  • złożyć zamówienie

W zależności od podjętej decyzji, lekarzowi ukaże się jeden z dynamicznych, częściowo wypełnionych formularzy, motywując go do kontaktu.

valens_dla_lekarzy.jpg

Dla firmy Valens Animal Health zaprojektowaliśmy również wizytówki, papier firmowy oraz prezentację multimedialną. Zobacz wszystkie realizacje>>

156 opinii / ocena 4.95
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała