Responsywny serwis www dla Valens Animal Health

Dla międzynarodowej firmy z branży weterynaryjnej - Valens Animal Health, wykonaliśmy stronę www, zgodnie z metodą Responsive Web Design. Dzięki RWD, wszystkie podstrony serwisu są łatwo dostępne z urządzeń mobilnych o dowolnych rozmiarach, pozwalając m.in. na szybkie zamówienie produktów poprzez smartphone ™a.

Diety NUCARE™

Wizerunkowo-informacyjny serwis internetowy www.nucare.eu poświęcony jest jednemu z flagowych produktów firmy – innowacyjnym, w pełni naturalnym dietom weterynaryjnym NUCARE™, dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi.

valens_rwd.jpg

Przygotowana strona umożliwia potencjonalnym klientom łatwe odnalezienie potrzebnych informacji na temat składników diet i procesów produkcji pokarmu oraz dobranie najwłaściwszego produktu do schorzenia swojego pupila (choroby skóry, choroby nerek, otyłość). Po przejściu na podstronę z wybraną dietą, użytkownik otrzymuje szczegółowe dane na temat funkcji, składu i dawkowania karmy. W razie chęci zamówienia produktu lub pytań, szybko skontaktuje się z obsługą firmy.

Dla lekarzy

Projektując serwis, zadbaliśmy o specjalną sekcję dla weterynarzy, którzy mogą wybrać 1 (lub więcej) z dostępnych opcji:

  • zapisać się do newslettera
  • zamówić bezpłatne próbki i karty produktów
  • złożyć zamówienie

W zależności od podjętej decyzji, lekarzowi ukaże się jeden z dynamicznych, częściowo wypełnionych formularzy, motywując go do kontaktu.

valens_dla_lekarzy.jpg

Dla firmy Valens Animal Health zaprojektowaliśmy również wizytówki, papier firmowy oraz prezentację multimedialną. Zobacz wszystkie realizacje>>