Wznieś się wyżej!

Samoaktualizujące się zakładki dla profilu Facebook Salonów Kanclerz

Dla Salonów Kanclerz – dealera marek Opel i Chevrolet na Śląsku, przygotowaliśmy trzy samoaktualizujące się zakładki na Facebooka. Dane do zakładek pobierane są automatycznie z serwisu Kanclerz.com.pl.

Automatyczna aktualizacja podnosi komfort pracy administratorów serwisu i dostarcza fanom profilu zawsze aktualnych informacji na najbardziej interesujący ich temat. Zakładki zajmują kluczowe miejsce na fanpage'u. Przyciągają uwagę użytkownika natychmiast po wejściu na profil. Ich optymalne wykorzystanie wspiera działania sprzedażowe i promocyjne firmy.

Zakres działań

  1. Przygotowanie wizualizacji wyświetlania danych i opracowanie sposobu ich przeniesienia z serwisu kanclerz.com.pl do zakładek na Facebooku.
  2. Oprogramowanie skryptu (tzw. “most”), którego zadaniem jest pobieranie danych z serwera
    bazodanowego kanclerz.com.pl i udostępnianie ich na profilu Facebook.
  3. Dodanie opcji przełączania modeli samochodów za pomocą technologii AJAX - bez przeładowywania przeglądarki. Całość odbywa się w tle, a użytkownik widzi wynik natychmiastowo.

Zakładki zaprojektowane dla profilu Salonów Kanclerz:

Zobacz więcej naszych realizacji dla Salonów Kanclerz

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
133 opinii / ocena 4.9
Robert Trocha
Robert Trocha
Polecam!
30 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, profesjonaliści w każdym calu, zawsze pomocni i chętni do współpracy. Sprawdzona, pewna i solidna firma.
Damian Szyra
Damian Szyra
Polecam!
27 września 2018
Profesjonalne podejscie do klienta,współpracuje juz kilka lat i bede dalej polecam
Mieszko Kastelnik
Mieszko Kastelnik
Polecam!
10 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, zagadnienia są opracowane naprawdę kompleksowo w porówaniu do konkurencji. Szczerze polecam ;-)
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl