Wznieś się wyżej!

Samoaktualizujące się zakładki dla profilu Facebook Salonów Kanclerz

Dla Salonów Kanclerz – dealera marek Opel i Chevrolet na Śląsku, przygotowaliśmy trzy samoaktualizujące się zakładki na Facebooka. Dane do zakładek pobierane są automatycznie z serwisu Kanclerz.com.pl.

Automatyczna aktualizacja podnosi komfort pracy administratorów serwisu i dostarcza fanom profilu zawsze aktualnych informacji na najbardziej interesujący ich temat. Zakładki zajmują kluczowe miejsce na fanpage'u. Przyciągają uwagę użytkownika natychmiast po wejściu na profil. Ich optymalne wykorzystanie wspiera działania sprzedażowe i promocyjne firmy.

Zakres działań

  1. Przygotowanie wizualizacji wyświetlania danych i opracowanie sposobu ich przeniesienia z serwisu kanclerz.com.pl do zakładek na Facebooku.
  2. Oprogramowanie skryptu (tzw. “most”), którego zadaniem jest pobieranie danych z serwera
    bazodanowego kanclerz.com.pl i udostępnianie ich na profilu Facebook.
  3. Dodanie opcji przełączania modeli samochodów za pomocą technologii AJAX - bez przeładowywania przeglądarki. Całość odbywa się w tle, a użytkownik widzi wynik natychmiastowo.

Zakładki zaprojektowane dla profilu Salonów Kanclerz:

Zobacz więcej naszych realizacji dla Salonów Kanclerz

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
141 opinii / ocena 4.95
Monika Tomaszewska
Monika Tomaszewska
Polecam!
6 lutego 2019
Rzetelność, pełne zaangażowanie, z czystym sumieniem polecam.
Anna Bujoczek
Anna Bujoczek
Polecam!
30 stycznia 2019
dzień dobry, chciałam wszystkim polecić z czystym sumieniem SILNET, jako firmę najbardziej profesjonalną i z dużym rozmachem działającą od kilkunastu lat na rynku…
Patryk Kołodziejczyk
Patryk Kołodziejczyk
Polecam!
29 stycznia 2019
Solidna firma i profesjonalne podejście. Gorąco polecamy Firmę Silnet. Pozdrawiamy Automix Oleśnica
Jerzy Baranowski
Jerzy Baranowski
15 stycznia 2019
Solidna firma, szybka realizacja oraz kompetentne wsparcie techniczne to cechy współpracy z zespołem Silnet Media. Bez obaw o dotrzymanie harmonogramu, czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Gorąco polecam
Uszaty Usz
Uszaty Usz
7 stycznia 2019
Wysoka jakość świadczonych usług przekłada się na efektywność współpracy oraz atrakcyjność wizualną strony. Z firmą nie ma najmniejszego problemu. Kontakt elastyczny. Spełniają oczekiwania klienta. Według mnie cenną uwagę należy zwrócić na kreatywność ponieważ w niektórych elementach nasze pomysły nie dałyby takiej efektywności jak propozycję narzucone przez firmę Silnet. Z ogromną odpowiedzialnością mógłbym polecić firmę innym osobom, które zamierzają stworzyć profesjonalną stronę internetową. Zaufanie firmy, które zostało zbudowane poprzez wspólną pracę nad stroną www zaowocowało chęcią dalszych działań w kierunku poligrafii oraz pozycjonowania. Polecam!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl