Samoaktualizujące się zakładki dla profilu Facebook Salonów Kanclerz

Dla Salonów Kanclerz – dealera marek Opel i Chevrolet na Śląsku, przygotowaliśmy trzy samoaktualizujące się zakładki na Facebooka. Dane do zakładek pobierane są automatycznie z serwisu Kanclerz.com.pl.

Automatyczna aktualizacja podnosi komfort pracy administratorów serwisu i dostarcza fanom profilu zawsze aktualnych informacji na najbardziej interesujący ich temat. Zakładki zajmują kluczowe miejsce na fanpage'u. Przyciągają uwagę użytkownika natychmiast po wejściu na profil. Ich optymalne wykorzystanie wspiera działania sprzedażowe i promocyjne firmy.

Zakres działań

  1. Przygotowanie wizualizacji wyświetlania danych i opracowanie sposobu ich przeniesienia z serwisu kanclerz.com.pl do zakładek na Facebooku.
  2. Oprogramowanie skryptu (tzw. “most”), którego zadaniem jest pobieranie danych z serwera
    bazodanowego kanclerz.com.pl i udostępnianie ich na profilu Facebook.
  3. Dodanie opcji przełączania modeli samochodów za pomocą technologii AJAX - bez przeładowywania przeglądarki. Całość odbywa się w tle, a użytkownik widzi wynik natychmiastowo.

Zakładki zaprojektowane dla profilu Salonów Kanclerz:

Zobacz więcej naszych realizacji dla Salonów Kanclerz

156 opinii / ocena 4.95
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek