Wznieś się wyżej!

Adwords dla osób fizycznych

AdWords dla osób fizycznych - prawoZe względu na rozliczanie podatku VAT, z AdWords można korzystać tylko w celach biznesowych (więcej na: Status podatkowy) Jeśli jednak chcesz biznesowo reklamować swoją witrynę / kanał YouTube, możesz skorzystać z reklamy poprzez agencję.

Jako osoba prywatna zamieszkująca terytorium Unii Europejskiej nie możesz założyć samodzielnie konta AdWords. Konto musi być założone na konkretną firmę/działalność gospodarczą. Tu z pomocą może przyjść Certyfikowana Agencja: na jej dane rozliczeniowe zostanie założone konto i wystawiona faktura VAT przez Google, natomiast sama Agencja rozliczy się z Tobą na podstawie ustalonych warunków.

Jak znaleźć dobrą agencję? Wybieraj przede wszystkim Partnerów Google z certyfikatem AdWords - wtedy masz pewność, że Twoją kampanię obsłuży wykwalifikowany profesjonalnista z wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo z Agencją możesz zyskać kupon Google Ads o wartości nawet 375 zł na pierwszą kampanię!

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska