Wznieś się wyżej!

Kupony AdWords 600 zł / 250 zł

By zachęcić nowych użytkowników do reklamowania się w AdWords, Google rozdaje kupony na doładowanie kont. Ważna informacja: kupony można dodać tylko raz do jednego konta i mamy na to 14 dni od jego utworzenia. Dlatego jeśli nie możesz dodać kuponu do swojego konta, najprawdopodobniej upłynął jego okres ważności. Kupony przyługują tym klientom, których domena nie była reklamowana w AdWords przez ostatnie 180 dni.

Wyróżniamy kupony o kilku wartościach:

Kupon AdWords 600 zł

kupon AdWords 600.pngWarunek realizacji
Realizacja kuponu następuje po 31 dniach od wprowadzenia kodu. Do konta zostanie dodana kwota, która została wykorzystana w ciągu pierwszych 30 dni, maksymalnie do kwoty 600zł.
Jeśli zatem w tym czasie wydaliśmy 400zł, otrzymamy 400zł gratis na kolejny miesiąc. Jeśli wydaliśmy 720zł, otrzymamy 600zł z powrotem na konto.
Warto w pierwszym miesiącu zainwestować przynajmniej 601zł (by uzyskać najwyższy możliwy zwrot) i pilnować, by budżet dzienny był wyczerpywany.
Kod można dodać tylko do kont, których adres rozliczeniowy znajduje się na terenie Polski. Dla zagranicznych kont generowane są indywidualne kupony w walucie danego kraju. Warto zapytać Agencję o taką możliwość.

Jak uzyskać kod?
Dołącz do grona naszych klientów. Skontaktuj się z nami!

Kupon AdWords 250 zł

kupon AdWords 250.png

Warunek realizacji
Wartość z kuponu zostanie dodana do konta po wydaniu 100 zł własnych środków.

Jak uzyskać kod?

  • wybrani nowi użytkownicy AdWords otrzymują kod w wiadomości e-mail
  • Kod można wygenerować w panelu Google Partners. 

Chcesz zdobyć kupon 250 i zoptymalizować swoją kampanię? Napisz do nas.

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak