Grafik komputerowy - praca dodatkowa

Dział: Techniczny
  • Stanowisko: Grafik komputerowy
  • Typ pracy: Praca dodatkowa / zdalna

Główne zadania:

  1. Projektowanie stron internetowych i sklepów internetowych przy użyciu siatki Bootstrap, zapewniając ich responsywność i dostosowanie do różnych urządzeń,
  2. Tworzenie prototypów i makiet w narzędziach Adobe XD oraz Figma, z dbałością o detale i zgodność z aktualnymi trendami w designie,
  3. Współpraca z zespołem programistów i menedżerów projektu w celu zapewnienia spójności wizualnej i funkcjonalności tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  1. Znajomość narzędzi do projektowania UX/UI takich jak Adobe XD i Figma,
  2. Doświadczenie w pracy z siatką Bootstrap oraz zrozumienie zasad responsywnego projektowania,
  3. Kreatywność, umiejętność myślenia koncepcyjnego oraz dobra organizacja pracy,
  4. Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywanie się do szybko zmieniających się wymagań,
  5. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  6. Kreatywność, wyczucie estetyki i zmysł plastyczny,
  7. Precyzja i dbałość o szczegóły,
  8. Terminowość.

Oferujemy:

  1. Pracę zdalną od zaraz,
  2. Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  4. Swobodę działania.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia wypełniając poniższy formularz.