Wznieś się wyżej!

Specjalista ds. sprzedaży stron www i sklepów internetowych

Jesteśmy agencją interaktywną z 18 letnim doświadczeniem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży stron www i sklepów internetowych.

Może właśnie Ciebie szukamy

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów w zakresie sprzedaży stron www i sklepów internetowych
  • przygotowywanie ofert i negocjacja warunków współpracy
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji
  • obsługa posprzedażowa w zakresie aktualizacji, rozbudowy i promocji

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy stron www i sklepów internetowych
  • skrupulatność, dokładność i terminowość
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • znajomość produktów reklamy internetowej (Google AdWords, Facebook Ads, E-mail marketing)
  • znajomość systemów CMS w zakresie umożliwiających prezentację sposobu działania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • samochód służbowy
  • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych
  • realizację własnych pomysłów
  • możliwość udziału w ciekawych projektach i szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole
  • praca w dogodnej lokalizacji – blisko autostrady A4 i DTŚ

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nieodłącznie towarzyszy nam przekonanie, że największym kapitałem naszej firmy są Pracownicy. Szczególny nacisk kładziemy więc na dobór odpowiedniej kadry. Stale dbamy więc o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Zyskuje na tym Firma, nasi Klienci oraz sam Pracownik. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, szkolenia, narzędzia pracy jak również wsparcie merytoryczne. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy dla zdolnych, kreatywnych i ambitnych ludzi.

Pracując dla nas śmiało możesz realizować swoje ambicje zawodowe.
Dołącz do zespołu silnet.pl !