Wznieś się wyżej!

Portal RudaSlaska.com.pl w wersji mobilnej

Rosnąca liczba użytkowników smartfonów i tabletów zmotywowała nas do uruchomienia mobilnej wersji serwisu RudaSlaska.com.pl. Korzysta z niej obecnie niemal 40% wszystkich czytelników.

Rudaslaska.com.pl to portal miejski, poświęcony wydarzeniom w Rudzie Śląskiej i lokalnym przedsiębiorstwom. Chociaż wersja mobilna strony została wdrożona już rok temu, wprowadziliśmy wiele zmian, aby zwiększyć przejrzystość i intuicyjność serwisu. Dzięki wersji mobilnej, czytelnicy portalu mogą wygodnie przeglądać wiadomości podczas podróży czy zakupów. Mobilna wersja znajduje się pod tym samym adresem, co standardowa.

BliżejMiasta.pl - sieć portali miejskich silnet.pl

Statystyki z minionego miesiąca (15 sierpnia – 14 września) dowodzą, że liczba użytkowników, przeglądających portal ze smartfonów i tabletów ciągle rośnie i stanowi już niemal 40% wszystkich czytelników.

statystyki-wersja-mobilna-rudaslaskacompl.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla sieci portali silesia.info.pl»

 

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
133 opinii / ocena 4.9
Robert Trocha
Robert Trocha
Polecam!
30 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, profesjonaliści w każdym calu, zawsze pomocni i chętni do współpracy. Sprawdzona, pewna i solidna firma.
Damian Szyra
Damian Szyra
Polecam!
27 września 2018
Profesjonalne podejscie do klienta,współpracuje juz kilka lat i bede dalej polecam
Mieszko Kastelnik
Mieszko Kastelnik
Polecam!
10 września 2018
Profesjonalne podejście do klienta, zagadnienia są opracowane naprawdę kompleksowo w porówaniu do konkurencji. Szczerze polecam ;-)
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl