Wznieś się wyżej!

Portal RudaSlaska.com.pl w wersji mobilnej

Rosnąca liczba użytkowników smartfonów i tabletów zmotywowała nas do uruchomienia mobilnej wersji serwisu RudaSlaska.com.pl. Korzysta z niej obecnie niemal 40% wszystkich czytelników.

Rudaslaska.com.pl to portal miejski, poświęcony wydarzeniom w Rudzie Śląskiej i lokalnym przedsiębiorstwom. Chociaż wersja mobilna strony została wdrożona już rok temu, wprowadziliśmy wiele zmian, aby zwiększyć przejrzystość i intuicyjność serwisu. Dzięki wersji mobilnej, czytelnicy portalu mogą wygodnie przeglądać wiadomości podczas podróży czy zakupów. Mobilna wersja znajduje się pod tym samym adresem, co standardowa.

BliżejMiasta.pl - sieć portali miejskich silnet.pl

Statystyki z minionego miesiąca (15 sierpnia – 14 września) dowodzą, że liczba użytkowników, przeglądających portal ze smartfonów i tabletów ciągle rośnie i stanowi już niemal 40% wszystkich czytelników.

statystyki-wersja-mobilna-rudaslaskacompl.jpg

Zobacz więcej naszych realizacji dla sieci portali silesia.info.pl»

 

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
146 opinii / ocena 4.95
Kasia Szudy
Kasia Szudy
Polecam!
16 maja 2019
Profesjonalne podejście do klienta, polecam.
Dominik Drapala
Dominik Drapala
Polecam!
8 maja 2019
Serdecznie dziękujemy Zespołowi z firmy Silnet Media za współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu prac. Główny wysiłek skierowany był na stworzenie strony internetowej…
Monika Richter
Monika Richter
Polecam!
7 maja 2019
Szybka, profesjonalna obsługa, terminowość, polecamy wszystkim
SRON NADZIEJA
SRON NADZIEJA
15 kwietnia 2019
Serdecznie dziękujemy przedsiębiorstwu SILNET za utworzenie pięknej i funkcjonalnej strony internetowej naszego stowarzyszenia. Współpraca z firmą SILNET układa się bardzo dobrze - Pan Krzysztof oraz pozostali specjaliści przedsiębiorstwa SILNET wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem, życzliwością i cierpliwością w obliczu naszych licznych pytań :) Zarząd oraz pracownicy firmy SILNET okazali duże zrozumienie wobec szczególnych potrzeb stowarzyszenia co bardzo sobie cenimy. Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA
Maciej Piekarski
Maciej Piekarski
12 kwietnia 2019
Po świetnie zakończonej realizacji wykonania strony WWW, i wykreowania wizerunku mojej firmy, z czystym sumieniem polecam wszystkim współpracę z firmą Silnet w Rudzie Śląskiej. Współpraca przebiegła fachowo, szybko a przede wszystkim dokładnie według moich wyjściowych założeń! Szczególne podziękowania dla Pani Moniki :)!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl