Wznieś się wyżej!

Responsywny serwis www dla Valens Animal Health

Dla międzynarodowej firmy z branży weterynaryjnej - Valens Animal Health, wykonaliśmy stronę www, zgodnie z metodą Responsive Web Design. Dzięki RWD, wszystkie podstrony serwisu są łatwo dostępne z urządzeń mobilnych o dowolnych rozmiarach, pozwalając m.in. na szybkie zamówienie produktów poprzez smartphone ™a.

Diety NUCARE™

Wizerunkowo-informacyjny serwis internetowy www.nucare.eu poświęcony jest jednemu z flagowych produktów firmy – innowacyjnym, w pełni naturalnym dietom weterynaryjnym NUCARE™, dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi.

valens_rwd.jpg

Przygotowana strona umożliwia potencjonalnym klientom łatwe odnalezienie potrzebnych informacji na temat składników diet i procesów produkcji pokarmu oraz dobranie najwłaściwszego produktu do schorzenia swojego pupila (choroby skóry, choroby nerek, otyłość). Po przejściu na podstronę z wybraną dietą, użytkownik otrzymuje szczegółowe dane na temat funkcji, składu i dawkowania karmy. W razie chęci zamówienia produktu lub pytań, szybko skontaktuje się z obsługą firmy.

Dla lekarzy

Projektując serwis, zadbaliśmy o specjalną sekcję dla weterynarzy, którzy mogą wybrać 1 (lub więcej) z dostępnych opcji:

  • zapisać się do newslettera
  • zamówić bezpłatne próbki i karty produktów
  • złożyć zamówienie

W zależności od podjętej decyzji, lekarzowi ukaże się jeden z dynamicznych, częściowo wypełnionych formularzy, motywując go do kontaktu.

valens_dla_lekarzy.jpg

Dla firmy Valens Animal Health zaprojektowaliśmy również wizytówki, papier firmowy oraz prezentację multimedialną. Zobacz wszystkie realizacje>>

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
146 opinii / ocena 4.95
Kasia Szudy
Kasia Szudy
Polecam!
16 maja 2019
Profesjonalne podejście do klienta, polecam.
Dominik Drapala
Dominik Drapala
Polecam!
8 maja 2019
Serdecznie dziękujemy Zespołowi z firmy Silnet Media za współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu prac. Główny wysiłek skierowany był na stworzenie strony internetowej…
Monika Richter
Monika Richter
Polecam!
7 maja 2019
Szybka, profesjonalna obsługa, terminowość, polecamy wszystkim
SRON NADZIEJA
SRON NADZIEJA
15 kwietnia 2019
Serdecznie dziękujemy przedsiębiorstwu SILNET za utworzenie pięknej i funkcjonalnej strony internetowej naszego stowarzyszenia. Współpraca z firmą SILNET układa się bardzo dobrze - Pan Krzysztof oraz pozostali specjaliści przedsiębiorstwa SILNET wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem, życzliwością i cierpliwością w obliczu naszych licznych pytań :) Zarząd oraz pracownicy firmy SILNET okazali duże zrozumienie wobec szczególnych potrzeb stowarzyszenia co bardzo sobie cenimy. Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA
Maciej Piekarski
Maciej Piekarski
12 kwietnia 2019
Po świetnie zakończonej realizacji wykonania strony WWW, i wykreowania wizerunku mojej firmy, z czystym sumieniem polecam wszystkim współpracę z firmą Silnet w Rudzie Śląskiej. Współpraca przebiegła fachowo, szybko a przede wszystkim dokładnie według moich wyjściowych założeń! Szczególne podziękowania dla Pani Moniki :)!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl