Wznieś się wyżej!

Responsywny serwis www dla Valens Animal Health

Dla międzynarodowej firmy z branży weterynaryjnej - Valens Animal Health, wykonaliśmy stronę www, zgodnie z metodą Responsive Web Design. Dzięki RWD, wszystkie podstrony serwisu są łatwo dostępne z urządzeń mobilnych o dowolnych rozmiarach, pozwalając m.in. na szybkie zamówienie produktów poprzez smartphone ™a.

Diety NUCARE™

Wizerunkowo-informacyjny serwis internetowy www.nucare.eu poświęcony jest jednemu z flagowych produktów firmy – innowacyjnym, w pełni naturalnym dietom weterynaryjnym NUCARE™, dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi.

valens_rwd.jpg

Przygotowana strona umożliwia potencjonalnym klientom łatwe odnalezienie potrzebnych informacji na temat składników diet i procesów produkcji pokarmu oraz dobranie najwłaściwszego produktu do schorzenia swojego pupila (choroby skóry, choroby nerek, otyłość). Po przejściu na podstronę z wybraną dietą, użytkownik otrzymuje szczegółowe dane na temat funkcji, składu i dawkowania karmy. W razie chęci zamówienia produktu lub pytań, szybko skontaktuje się z obsługą firmy.

Dla lekarzy

Projektując serwis, zadbaliśmy o specjalną sekcję dla weterynarzy, którzy mogą wybrać 1 (lub więcej) z dostępnych opcji:

  • zapisać się do newslettera
  • zamówić bezpłatne próbki i karty produktów
  • złożyć zamówienie

W zależności od podjętej decyzji, lekarzowi ukaże się jeden z dynamicznych, częściowo wypełnionych formularzy, motywując go do kontaktu.

valens_dla_lekarzy.jpg

Dla firmy Valens Animal Health zaprojektowaliśmy również wizytówki, papier firmowy oraz prezentację multimedialną. Zobacz wszystkie realizacje>>

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do siedziby Silnet Media w Rudzie Śląskiej.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
141 opinii / ocena 4.95
Monika Tomaszewska
Monika Tomaszewska
Polecam!
6 lutego 2019
Rzetelność, pełne zaangażowanie, z czystym sumieniem polecam.
Anna Bujoczek
Anna Bujoczek
Polecam!
30 stycznia 2019
dzień dobry, chciałam wszystkim polecić z czystym sumieniem SILNET, jako firmę najbardziej profesjonalną i z dużym rozmachem działającą od kilkunastu lat na rynku…
Patryk Kołodziejczyk
Patryk Kołodziejczyk
Polecam!
29 stycznia 2019
Solidna firma i profesjonalne podejście. Gorąco polecamy Firmę Silnet. Pozdrawiamy Automix Oleśnica
Jerzy Baranowski
Jerzy Baranowski
15 stycznia 2019
Solidna firma, szybka realizacja oraz kompetentne wsparcie techniczne to cechy współpracy z zespołem Silnet Media. Bez obaw o dotrzymanie harmonogramu, czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Gorąco polecam
Uszaty Usz
Uszaty Usz
7 stycznia 2019
Wysoka jakość świadczonych usług przekłada się na efektywność współpracy oraz atrakcyjność wizualną strony. Z firmą nie ma najmniejszego problemu. Kontakt elastyczny. Spełniają oczekiwania klienta. Według mnie cenną uwagę należy zwrócić na kreatywność ponieważ w niektórych elementach nasze pomysły nie dałyby takiej efektywności jak propozycję narzucone przez firmę Silnet. Z ogromną odpowiedzialnością mógłbym polecić firmę innym osobom, które zamierzają stworzyć profesjonalną stronę internetową. Zaufanie firmy, które zostało zbudowane poprzez wspólną pracę nad stroną www zaowocowało chęcią dalszych działań w kierunku poligrafii oraz pozycjonowania. Polecam!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl