Specjalista SEO - praca zdalna (również dodatkowa)

Dział: SEO/SEM

Jesteśmy agencją interaktywną z dużym doświadczeniem. Istniejemy od 2000 roku. Rozwijamy się w zakresie SEO i w związku z tym poszukujemy odpowiedniego specjalisty do pracy zdalnej (również dodatkowej). Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem i złożenia swojej aplikacji.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie audytów SEO
  • przygotowanie strategii działań on-site i off-site
  • wdrożenie strategii
    • on-site
      • wprowadzanie zmian wg audytu
      • zlecanie złożonych zmian on-site koderom i programistom do działu technicznego Silnet Media
      • samodzielne przygotowanie treści lub zlecanie opracowania copywriterom
    • off-site - pozyskiwanie wartościowych backlinków za pomocą dostępnych metod, m.in.:
      • redagowanie różnego rodzaju publikacji
      • wyszukiwanie nowych miejsc docelowych o wysokim trust-flow
  • realizacja wyznaczonych celów (pozycja, ruch organiczny w witrynie)
  • przygotowanie comiesięcznego podsumowania działań

Szukamy Specjalisty SEO

  • z udokumentowanym doświadczeniem w branży
  • umiejętnie korzystającego z narzędzi analitycznych typu Google Analytics, Search Console, Majestic, Screaming Frog, Senuto, Ahrefs
  • potrafiącego wyciągać wnioski z danych i praktycznie je wykorzystywać w podejmowanych działaniach SEO
  • znającego podstawy HTML, w celu wykonywania drobnych zmian on-site (działamy przede wszystkim na Concrete5, Wordpress, Shoper, Presta)
  • sprawnie posługującego się językiem polskim
  • będącego na bieżąco z nowościami w branży SEO i e-marketingu

Co oferujemy w zamian?

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę zdalną, w tym pracę dodatkową w ustalonym zakresie godzin / miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielność w wyznaczaniu celów i zadań

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Razem tworzymy miejsce pracy dla zdolnych, kreatywnych i ambitnych ludzi.
Dołącz do zespołu Silnet Media!

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV na adres praca@silnet.pl lub wypełnij formularz.