Kupony Google Ads

Kupon Google Ads 1200 zł

Startujesz z kampanią Google Ads po raz pierwszy? Możesz skorzystać z agencyjnego kuponu Google Ads!
Jeśli przez pierwsze 60 dni twojej kampanii wydasz 1200 zł, na kolejny miesiąc możesz zyskać dodatkowe +1200 zł budżetu!

Silnet-Google-Partner-Logo-2022.pngOferta dostępna jest tylko u Certyfikowanych Partnerów Google, do których należy nasza firma. Certyfikat potwierdza naszą ekspercką wiedzę i gwarantuje, że nasza agencja przeprowadza kampanie Google Ads na najwyższym poziomie. Aby otrzymać takie wyróżnienie należy spełnić wysokie wymogi jakościowe programu Google Partners. Jesteśmy dumni z naszych certyfikowanych ekspertów i efektywnych kampanii. Specjalizujemy się w sieci wyszukiwania Google i w sieci reklamowej (display) oraz w reklamach mobilnych. Przygotowujemy również kampanie Google Zakupy oraz kampanie remarketingowe.

Chcesz skorzystać z kuponu? Pamiętaj, że musisz spełnić pewne warunki:

  • Twoja domena nie była reklamowana w Google Ads przez ostatnie pół roku
  • Twoje konto Google Ads zostało stworzone nie później niż 14 dni temu
  • aby uzyskać pełną kwotę z kuponu musisz w ciągu 60 dni od aktywacji kodu wydać przynajmniej 1200zł
  • jeśli wydasz mniejszą kwotę, Google w kolejnym miesiącu zasili Twoje konto równowartą kwotą, np. jeśli wydasz 850 zł, Google "doładuje" Twoje konto wartością 850zł
  • kupon otrzymasz nawiązując współpracę z naszą firmą

Nasza interaktywna agencja dysponuje kuponami, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się z naszym Doradcą i poznaj szczegóły. Wypełnij formularz lub zadzwoń na numer 32 3400 397. Chętnie się z Tobą spotkamy!

Zamów kampanię Google Ads