Opinie o naszych aktualizacjach stron WWW

Wakpol - Andrzej Dziuba

18 maja 2012

Współpracę z firmą SILNET rozpoczęliśmy kilka lat temu od zlecenia realizacji strony internetowej. Obecnie w ramach zakupionego abonamentu SILNET aktualizuje nasz serwis internetowy.

Zobacz więcej

Clearex - Agata Dembska

28 marca 2012

Współpracę z firmą Silnet.pl oceniam bardzo dobrze. Zaproponowany nam pakiet aktualizacji pozwolił dokonać wielu zmian w naszej stronie internetowej.

Zobacz więcej

Posesja - Małgorzata Kanclerz

28 marca 2012

Polecamy współpracę z agencją silnet.pl. Dobry, szybki kontakt z pracownikami, wszystkie zlecenia - w tym aktualizacje strony realizowane natychmiast i zgodnie z oczekiwaniami.

Zobacz więcej

Taurus - Robert Senczek

10 stycznia 2012

Zakupiony pakiet sprawdza się dobrze, jest przejrzyście i dostajemy na bieżąco informacje o pozostałym czasie do wykorzystania.

Zobacz więcej

Tirol-Ski - Jacek Wyciślik

1 sierpnia 2011

Wprowadzenie przez silnet.pl pakietów aktualizacyjnych w zdecydowany sposób usprawniło wszelkie prace związane z aktualizacją naszego sklepu internetowego...

Zobacz więcej

BoriM - Katarzyna Borkowy

8 czerwca 2011

Pakiety aktualizacyjne są bardzo dobrym rozwiązaniem albowiem człowiek może skoncentrować się na własnym biznesie a nie na ciągłym negocjowaniu kolejnych zleceń dotyczących aktualizacji serwisu.

Zobacz więcej

Dombud - Iwona Rosiek

7 lutego 2011

Obecnie pracujemy nad zmianą wizerunku i ulepszeniem naszej strony internetowej www.dombud.pl. Chcemy poprawić funkcjonalność i czytelność zawartych na stronie informacji.

Zobacz więcej