Opinie o naszych realizacjach stron WWW i e-sklepów

F.H.U. SKOT-AQUA

30 marca 2016

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością możemy polecić firmę silnet.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu, strona internetowa ma atrakcyjny i nowoczesny wygląd.

Zobacz więcej

AUROLAND - Aneta Szczepka

4 grudnia 2015

Firma silnet.pl profesjonalnie wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Z przyjemnością możemy ją polecić wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

Zobacz więcej

Moskała - Beata Moskała

26 listopada 2015

Od wielu lat współpracuję z firmą silnet.pl. Niedawno odświeżyli dla nas stronę internetową, dzięki czemu stała się ona bardziej nowoczesna i użyteczna dla naszych klientów.

Zobacz więcej

Euromax Sp.z o.o. - Witold Urbańczyk

24 sierpnia 2015

Z firmą silnet współpracujemy od wielu lat i we wzajemnych kontaktach doświadczyliśmy profesjonalizmu, rzetelności i innowacyjności, a to wszystko w połączeniu z przystępną ceną.

Zobacz więcej

FURNUS - Piotr Knapik

7 maja 2015

Współpraca z firmą silnet.pl w zakresie stworzenia strony www naszej inwestycji przebiegała zgodnie z przyjętymi założeniami i budżetem.

Zobacz więcej

URKOM - Adam Nocoń

7 kwietnia 2015

Podjęliśmy współpracę z firmą silnet.pl, mając na uwadze profesjonalne podejście od początkowego etapu rozmów, po końcową realizację naszego serwisu www.urkom.pl.

Zobacz więcej

Węglo Smyk Sp. z o.o. - Beata Kadłubowska

1 kwietnia 2015

Na podstawie doświadczeń, zdobytych podczas współpracy z Agencją Interaktywną silnet.pl w zakresie realizacji naszych potrzeb, tj. sklepu internetowego „uszytego na miarę”, zmiany logotypu oraz identyfikacji wizualnej stwierdzamy, że wszystkie zrealizowane projekty charakteryzują się wysoką jakością oraz w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom.

Zobacz więcej