BCMM

BCMM to doświadczona firma badawcza z Katowic, która od ponad 25 lat realizuje badania marketingowe w kraju i za granicą.

Firma dostarcza swoim klientom użytecznych informacji rynkowych, wspomagających podejmowanie strategicznych i operacyjnych decyzji w obszarze zarządzania i marketingu.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która dotychczasowe działania marki oraz jej bogatą ofertę zaprezentuje w nowoczesny i atrakcyjny dla modelowego klienta sposób.

BCMM
Co zrobiliśmy?

serwis www
projekt graficzny

Dla kogo?

BCMM

Kiedy?

Sierpień 2022

Branża

Komputery i internet

Entuzjaści badań rynku

Podczas tworzenia strony internetowej najważniejsza była dla nas treść, dlatego też nasi graficy przygotowali spójny, klarowny layout, który doskonale uwydatnia efekty pracy firmy BCMM. To właśnie działania firmy stanowią centrum całej realizacji. 

Cała oferta została podzielona na wygodne podstrony i listy rozwijalne. Przy niektórych kategoriach dodatkowo znajduje się praktyczny odnośnik, który kieruje bezpośrednio do zakładki “Kontakt”.

Wśród zalet warto wymienić także nowoczesne rozwiązania takie, jak m.in. menu główne, które stale znajduje się na górze strony niezależnie od wybranej zakładki.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD to kolejny atut. Dzięki jej zastosowaniu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer) prezentuje się tak samo efektownie i przede wszystkim zachowuje pełną funkcjonalność.

Na dole każdej podstrony z kolei znajduje się wygodny formularz kontaktowy, który gwarantuje szybką komunikację z zespołem firmy.

Głównie skupiliśmy się na podkreśleniu jakości i wyjątkowości oferty proponowanej przez firmę BCMM. Nasze skrupulatnie zaplanowane działania bezapelacyjnie przyniosły zaplanowane rezultaty. BCMM jawi się obecnie jako doświadczony, profesjonalny i zaufany partner w biznesie, co jest szczególnie ważne w branży badawczej.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.