BCMM

BCMM to doświadczona firma badawcza z Katowic, która od ponad 25 lat realizuje badania marketingowe w kraju i za granicą.

Firma dostarcza swoim klientom użytecznych informacji rynkowych, wspomagających podejmowanie strategicznych i operacyjnych decyzji w obszarze zarządzania i marketingu.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która dotychczasowe działania marki oraz jej bogatą ofertę zaprezentuje w nowoczesny i atrakcyjny dla modelowego klienta sposób.

BCMM-sekcja-2.png

Entuzjaści badań rynku

Podczas tworzenia strony internetowej najważniejsza była dla nas treść, dlatego też nasi graficy przygotowali spójny, klarowny layout, który doskonale uwydatnia efekty pracy firmy BCMM. To właśnie działania firmy stanowią centrum całej realizacji. 

Cała oferta została podzielona na wygodne podstrony i listy rozwijalne. Przy niektórych kategoriach dodatkowo znajduje się praktyczny odnośnik, który kieruje bezpośrednio do zakładki “Kontakt”.

Wśród zalet warto wymienić także nowoczesne rozwiązania takie, jak m.in. menu główne, które stale znajduje się na górze strony niezależnie od wybranej zakładki.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD to kolejny atut. Dzięki jej zastosowaniu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer) prezentuje się tak samo efektownie i przede wszystkim zachowuje pełną funkcjonalność.

Na dole każdej podstrony z kolei znajduje się wygodny formularz kontaktowy, który gwarantuje szybką komunikację z zespołem firmy.

Głównie skupiliśmy się na podkreśleniu jakości i wyjątkowości oferty proponowanej przez firmę BCMM. Nasze skrupulatnie zaplanowane działania bezapelacyjnie przyniosły zaplanowane rezultaty. BCMM jawi się obecnie jako doświadczony, profesjonalny i zaufany partner w biznesie, co jest szczególnie ważne w branży badawczej.
 

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
bcm-realizacja-topowa-sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads