BCMM

BCMM to doświadczona firma badawcza z Katowic, która od ponad 25 lat realizuje badania marketingowe w kraju i za granicą.

Firma dostarcza swoim klientom użytecznych informacji rynkowych, wspomagających podejmowanie strategicznych i operacyjnych decyzji w obszarze zarządzania i marketingu.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która dotychczasowe działania marki oraz jej bogatą ofertę zaprezentuje w nowoczesny i atrakcyjny dla modelowego klienta sposób.

BCMM-sekcja-2.png

Entuzjaści badań rynku

Podczas tworzenia strony internetowej najważniejsza była dla nas treść, dlatego też nasi graficy przygotowali spójny, klarowny layout, który doskonale uwydatnia efekty pracy firmy BCMM. To właśnie działania firmy stanowią centrum całej realizacji. 

Cała oferta została podzielona na wygodne podstrony i listy rozwijalne. Przy niektórych kategoriach dodatkowo znajduje się praktyczny odnośnik, który kieruje bezpośrednio do zakładki “Kontakt”.

Wśród zalet warto wymienić także nowoczesne rozwiązania takie, jak m.in. menu główne, które stale znajduje się na górze strony niezależnie od wybranej zakładki.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD to kolejny atut. Dzięki jej zastosowaniu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer) prezentuje się tak samo efektownie i przede wszystkim zachowuje pełną funkcjonalność.

Na dole każdej podstrony z kolei znajduje się wygodny formularz kontaktowy, który gwarantuje szybką komunikację z zespołem firmy.

Głównie skupiliśmy się na podkreśleniu jakości i wyjątkowości oferty proponowanej przez firmę BCMM. Nasze skrupulatnie zaplanowane działania bezapelacyjnie przyniosły zaplanowane rezultaty. BCMM jawi się obecnie jako doświadczony, profesjonalny i zaufany partner w biznesie, co jest szczególnie ważne w branży badawczej.
 

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
bcm-realizacja-topowa-sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa