KMS Nieruchomości

Spółka KMS Nieruchomości z Radzionkowa to grupa praktyków i wielkich entuzjastów rynku nieruchomości, która od blisko 10 lat z powodzeniem działa na obszarze całej Aglomeracji Śląskiej, a jej strategicznym rynkiem jest Bytom.

Firma oferuje wsparcie w bezpiecznych i opłacalnych transakcjach sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości oraz jest w stanie rozwiązać każdy problem związany z wynajmem, sprzedażą, zakupem, remontem oraz inwestowaniem w nieruchomości.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która nie tylko w pełni zaprezentuje szeroki przekrój usług oferowany przez firmę, ale także szybko i intuicyjnie skieruje klienta do wybranej treści.

KMS Nieruchomości
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
logo
papier firmowy

Dla kogo?

KMS Nieruchomości

Kiedy?

Wrzesień 2022

Branża

Dom i budownictwo

KMS Nieruchomości

Stabilność i bezpieczeństwo

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa jest całkowicie responsywna. Oznacza to, że każdy użytkownik może łatwo i wygodnie przeglądać treści bezpośrednio z komputera, telefonu czy dowolnego innego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego. Dodatkowo na każdym z tych urządzeń witryna będzie posiadać te same funkcje.

Przygotowana szata graficzna to wynik pracy naszego zespołu grafików. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom strona jest niezwykle atrakcyjna, a przy tym wciąż łatwa w nawigacji. Szczególnie warte uwagi jest zastosowanie kontrastowej kolorystyki, co nadaje dynamicznego charakteru całej witrynie.

Warto wspomnieć, że tak samo istotna jak estetyka była także funkcjonalność witryny. Dołożyliśmy wszelkich starań, by na stronie internetowej wdrożone zostały tylko najbardziej przydatne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści oraz rozwiązania.

Co więcej, pełna oferta firmy została zaprezentowana na jednej podstronie przy pomocy wygodnej listy rozwijalnej, dzięki czemu uzyskanie szukanych informacji jest niezwykle proste.

Ponadto u dołu każdej strony znalazł się formularz kontaktowy, dzięki czemu w razie jakichkolwiek wątpliwości możliwe jest szybkie i bezproblemowe skierowanie zapytania do wykwalifikowanych pracowników firmy.

Nasze celowane działania podkreśliły prekursorki i nowatorski styl pracy spółki KMS Nieruchomości, a nowoczesna i atrakcyjna strona internetowa zachęca do skorzystania z oferty firmy.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.