Fotopura

Fotopura to marka założona przez profesjonalnego fotografa z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w sesjach portretowych, plenerowych, eventowych oraz reportażach.

Sesje łączące profesjonalizm z artystyczną duszą fotograf oferuje na terenie całego kraju oraz Europy.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni odda ideę marki oraz wyprzedzi aktualne trendy branży.

Fotopura
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
logo
wizytówki

Dla kogo?

Fotopura

Kiedy?

Październik 2022

Branża
  • Kultura
  • Sztuka
  • Nauka
Fotopura

Kreatywnie i ‘z duszą’

Wśród filarów działalności firma wymienia elastyczność, profesjonalizm i kreatywność. Te trzy zasady przyświecały nam także podczas tworzenia nowej strony internetowej. Pomogło nam to  przygotować prawdziwie innowacyjny projekt, który zdecydowanie wyróżnia się na tle propozycji konkurencyjnych firm w branży.

Szczególnie duże pole do popisu mieli nasi projektanci, którzy przygotowali niebanalne rozwiązania - rozpoczynając od strony głównej, a kończąc na galerii zdjęć, gdzie niezwykle interesująca jest przede wszystkimi sama jej prezentacja.

Postawiliśmy na minimalizm i niemal monochromatyczny projekt, dzięki czemu odbiorca może skupić się na tym, co najważniejsze, czyli treści. Dodatkowo ograniczyliśmy też liczbę podstron, by strona była w pełni czytelna i klarowna.

Oczywiście nie mogło zabraknąć formularza kontaktowego oraz ikon przekierowujących do najpopularniejszych social mediów, czyli Facebook’a oraz Instagrama.

Wszystkie nasze działania, że Fotopura prezentuje się jako interesującą, nieszablonowa i przyszłościowa marka, która ma wiele do zaoferowania swoim Klientom.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.