Fotopura

Fotopura to marka założona przez profesjonalnego fotografa z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w sesjach portretowych, plenerowych, eventowych oraz reportażach.

Sesje łączące profesjonalizm z artystyczną duszą fotograf oferuje na terenie całego kraju oraz Europy.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni odda ideę marki oraz wyprzedzi aktualne trendy branży.

silnet_realizacje_fotopura_sekcja2.png

Kreatywnie i ‘z duszą’

Wśród filarów działalności firma wymienia elastyczność, profesjonalizm i kreatywność. Te trzy zasady przyświecały nam także podczas tworzenia nowej strony internetowej. Pomogło nam to  przygotować prawdziwie innowacyjny projekt, który zdecydowanie wyróżnia się na tle propozycji konkurencyjnych firm w branży.

Szczególnie duże pole do popisu mieli nasi projektanci, którzy przygotowali niebanalne rozwiązania - rozpoczynając od strony głównej, a kończąc na galerii zdjęć, gdzie niezwykle interesująca jest przede wszystkimi sama jej prezentacja.

Postawiliśmy na minimalizm i niemal monochromatyczny projekt, dzięki czemu odbiorca może skupić się na tym, co najważniejsze, czyli treści. Dodatkowo ograniczyliśmy też liczbę podstron, by strona była w pełni czytelna i klarowna.

Oczywiście nie mogło zabraknąć formularza kontaktowego oraz ikon przekierowujących do najpopularniejszych social mediów, czyli Facebook’a oraz Instagrama.

Wszystkie nasze działania, że Fotopura prezentuje się jako interesującą, nieszablonowa i przyszłościowa marka, która ma wiele do zaoferowania swoim Klientom.

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Sales manager
silnet_realizacje_fotopura_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads