Salony Kanclerz

Salony Kanclerz to Autoryzowany Dealer marki Opel, który gwarantuje kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Opel, ale również zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Autoryzowanym Serwisie Opel.

Marka na śląskim rynku motoryzacyjnym z powodzeniem funkcjonuje od ponad 25 lat, stale starając się zapewnić swoim klientom jeszcze lepsze warunki zakupu i serwisowania swoich samochodów.

W duchu ciągłego rozwoju firma postanowiła powierzyć nam zaktualizowanie swojej strony internetowej, by odpowiadała bieżącym trendom oraz jeszcze atrakcyjniej prezentowała zakres oferowanych usług.

Kanclerz
Co zrobiliśmy?

serwis www
billboardy
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
mailing
logo
rollupy
plakaty
animacje
reklama prasowa
prezentacje
oznakowanie samochodu
ulotki
papier firmowy
naklejki
tablice
filmy
dokumenty
zagłówki
identyfikatory
maskotka
etui na dowód

Dla kogo?

Kanclerz

Kiedy?

Październik 2022

Branża

Motoryzacja

Kanclerz

Atrakcyjny, wirtualny salon

Salony Kanclerz to ambitna i silnie zorientowana na rozwój marka. Podkreślenie tego faktu było dla nas szczególnie istotne w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

W ramach zaplanowanych działań m.in. dołożyliśmy wszelkich starań, by nawigacja po stronie internetowej była prosta i intuicyjna.

Ponadto wszystkie treści obecne w witrynie zostały starannie przygotowane przez naszych copywriterów, zaś stroną graficzną zajął się doświadczony dział grafików.

Wśród zastosowanych, innowacyjnych rozwiązań należy wymienić m.in. przypięte menu na górze strony. Wszystkie usługi zostały podzielone na wygodne kategorie, dzięki czemu można szybko przejść do interesujących potencjalnego klienta treści.

W wyniku naszych starannie przeprowadzonych działań otrzymano atrakcyjną, nowoczesną witrynę w technologii RWD, którą można wygodnie przeglądać na każdym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym i zapoznawać się z obszerną ofertą usług Salonów Kanclerz.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.