Motorcycle Parts

Motorcycle Parts to firma, który oferuje szeroki wybór części do motocykli. W bogatej ofercie znaleźć można m.in. akcesoria, oleje i chemię, interkomy, zabezpieczenia, kaski oraz dedykowaną odzież.

W asortymencie znajdują się najwyższej jakości produkty renomowanych i sprawdzonych marek w wielu półkach cenowych.

Firma powierzyła nam zaprojektowanie i uruchomienie nowoczesnego sklepu internetowego, który nie tylko czytelnie i przejrzyście zaprezentuje pełną ofertę firmy, ale przede wszystkim podkreśli atuty wyboru właśnie tego dystrybutora.

silnet_realizacje_motorcycleparts_sekcja2.png

Profesjonalnie i bez kompromisów

Wykonany przez nasz sklep internetowy znakomicie prezentuje się na każdym urządzeniu oraz zachowuje swoje funkcjonalności. Obojętnie, czy klient korzysta z komputera, telefonu, czy tableta - ma do dyspozycji atrakcyjną i skuteczną witrynę. Jest to zasługa wykorzystania technologii RWD.

Dla wygody klientów cały dostępny asortyment został podzielony na kategorie i podkategorie. Każda karta produktu została uzupełniona o niezbędne informacje oraz wygodny system złożenia zamówienia. Całość otrzymała efektowny layout.

Zakupy można opłacić bezpośrednio z poziomu sklepu, a do realizacji zamówienia nie jest konieczne logowanie (można dokonać zakupu jako gość).

Sklep internetowy posiada również intuicyjną nawigację oraz sprawną wyszukiwarkę. Istnieje możliwość także dodania wybranego artykułu do produktów ulubionych, dzięki czemu powrót jest niezwykle prosty.

Dużym udogodnieniem jest również formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z firmą.

Przygotowany przez nasz zespół sklep internetowy jest nowoczesny, interesujący oraz użyteczny, co przekłada się na ilość potencjalnych klientów i zamówień.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_motorcycleparts_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads