MZ-Linka

MZ Linka to polska firma rodzinna, która dostarcza cięgna dla przemysłu ciężkiego i kolejowego, do maszyn rolniczych i budowlanych oraz wielu nietypowych maszyn i urządzeń.

Firma oferuje produkcję linek do samochodów zabytkowych i pojazdów z zabudową specjalną oraz zaopatruje hurtownie w wysokiej jakości zamienniki nawet kilkukrotnie droższych cięgien OEM.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony www, która będzie odpowiadała na potrzeby modelowego klienta. Jednocześnie naszym celem było zaprezentowanie firmy jako rzetelnego partnera w biznesie.

silnet_realizacje_mz_Linka_sekcja2.png

Rzetelność ponad wszystko

Firma stawia na indywidualne, partnerskie i niekorporacyjne podejście, dlatego też tak istotne było dla nas odzwierciedlenie tych priorytetów w przygotowanej stronie internetowej.

Duże znaczenie miała dla nas również użyteczność serwisu. To właśnie z tego względu wdrożyliśmy tylko najbardziej funkcjonalne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści. Przedstawienie rozbudowanej oferty firmy w sposób maksymalnie klarowny i przejrzysty pozwala na łatwiejsze przyswajanie treści przez potencjalnych klientów.

Bogata oferta została podzielona na szczegółowe podstrony. Każda grupa produktów otrzymała dedykowane treści, przygotowane przez naszych copywriterów oraz przycisk ‘Złoż zamówienie’, który wygodnie kieruje do zakładki ‘Kontakt’.

Serwis wykonaliśmy zgodnie z metodą Responsive Web Design, co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania strony, niezależnie od rozmiarów urządzenia. Dodatkowo nie ma potrzeby uruchamiania dedykowanej wersji mobilnej.

Co więcej, zastosowane przez nasz zespół rozwiązania pozytywnie wpływają również na walory wizualne i wydajność serwisu. Wszystko to sprawia, że witryna jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a korzystanie z niej jest przyjemnością.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_mz_Linka_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads