MZ-Linka

MZ Linka to polska firma rodzinna, która dostarcza cięgna dla przemysłu ciężkiego i kolejowego, do maszyn rolniczych i budowlanych oraz wielu nietypowych maszyn i urządzeń.

Firma oferuje produkcję linek do samochodów zabytkowych i pojazdów z zabudową specjalną oraz zaopatruje hurtownie w wysokiej jakości zamienniki nawet kilkukrotnie droższych cięgien OEM.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony www, która będzie odpowiadała na potrzeby modelowego klienta. Jednocześnie naszym celem było zaprezentowanie firmy jako rzetelnego partnera w biznesie.

MZ-Linka
Co zrobiliśmy?

serwis www
projekt graficzny
mailing

Dla kogo?

MZ Linka

Kiedy?

Październik 2022

Branża

Dom i budownictwo

MZ Linka

Rzetelność ponad wszystko

Firma stawia na indywidualne, partnerskie i niekorporacyjne podejście, dlatego też tak istotne było dla nas odzwierciedlenie tych priorytetów w przygotowanej stronie internetowej.

Duże znaczenie miała dla nas również użyteczność serwisu. To właśnie z tego względu wdrożyliśmy tylko najbardziej funkcjonalne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści. Przedstawienie rozbudowanej oferty firmy w sposób maksymalnie klarowny i przejrzysty pozwala na łatwiejsze przyswajanie treści przez potencjalnych klientów.

Bogata oferta została podzielona na szczegółowe podstrony. Każda grupa produktów otrzymała dedykowane treści, przygotowane przez naszych copywriterów oraz przycisk ‘Złoż zamówienie’, który wygodnie kieruje do zakładki ‘Kontakt’.

Serwis wykonaliśmy zgodnie z metodą Responsive Web Design, co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania strony, niezależnie od rozmiarów urządzenia. Dodatkowo nie ma potrzeby uruchamiania dedykowanej wersji mobilnej.

Co więcej, zastosowane przez nasz zespół rozwiązania pozytywnie wpływają również na walory wizualne i wydajność serwisu. Wszystko to sprawia, że witryna jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a korzystanie z niej jest przyjemnością.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.