Dombud

Dombud to deweloper budowlany z Katowic, który zajmuje się sprzedażą domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami deweloperskimi.

Przedsiębiorstwo jest spółką z wieloletnim stażem, posiadającą doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykwalifikowaną załogę, co gwarantuje wykonawstwo robót nawet o wysokich wymaganiach technologicznych na najwyższym poziomie.

Naszym zadaniem było przygotowanie serwisu internetowego, który będzie prezentował firmę jako elastycznego, prężnie rozwijającego się i solidnego partnera w biznesie zarówno dla kontrahentów krajowych, jak i zagranicznych.

silnet_realizacje_dombud_sekcja2.png

Partner godny zaufania

Dombud to firma z ponad 70-letnią tradycją i niewątpliwymi atutami, które świadczą o jakości wykonywanych projektów, dlatego też postawiliśmy na minimalistyczny design strony z akcentami w mocniejszych barwach. Nadaje to całości profesjonalnego wyglądu i podnosi atrakcyjność witryny.

Całą ofertę podzieliliśmy na wygodne podkategorie, by zarówno dostawcy, podwykonawcy, jak i klienci szukający mieszkania lub domu, czy generalnego wykonawcy mogli w ciągu zaledwie kilku chwil znaleźć dedykowane im treści, stworzone przez doświadczonych copywriterów Silnet Media.

Ofertę sprzedażową zaprezentowaliśmy w formie przykuwających wzrok wizualizacji oraz prostych w obsłudze plansz, jednak jednocześnie zadbaliśmy o intuicyjność nawigacji zarówno w tej części, jak i pozostałych. 

Przy każdej dostępnej ofercie sprzedażowej dodatkowo umieściliśmy ikonę wiadomości mailowej, która prowadzi bezpośrednio do wygodnego formularza kontaktowego. Dodatkowo strona internetowa została przystosowana do przeglądania jej zarówno na komputerach, jak i tabletach, czy smartfonach.

Aktualna witryna zdecydowanie prezentuje lidera rynku, który nie boi się wyzwań i jest otwarty na bliską, spersonalizowaną współpracę.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
silnet_realizacje_dombud_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads