Dombud

Dombud to deweloper budowlany z Katowic, który zajmuje się sprzedażą domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami deweloperskimi.

Przedsiębiorstwo jest spółką z wieloletnim stażem, posiadającą doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykwalifikowaną załogę, co gwarantuje wykonawstwo robót nawet o wysokich wymaganiach technologicznych na najwyższym poziomie.

Naszym zadaniem było przygotowanie serwisu internetowego, który będzie prezentował firmę jako elastycznego, prężnie rozwijającego się i solidnego partnera w biznesie zarówno dla kontrahentów krajowych, jak i zagranicznych.

Dombud
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
billboardy
projekt graficzny
banery internetowe
logo
plakaty
animacje
reklama prasowa
wizytówki
papier firmowy
tablice
teczki
foldery
koperty

Dla kogo?

Dombud

Kiedy?

Listopad 2022

Branża

Dom i budownictwo

Dombud

Partner godny zaufania

Dombud to firma z ponad 70-letnią tradycją i niewątpliwymi atutami, które świadczą o jakości wykonywanych projektów, dlatego też postawiliśmy na minimalistyczny design strony z akcentami w mocniejszych barwach. Nadaje to całości profesjonalnego wyglądu i podnosi atrakcyjność witryny.

Całą ofertę podzieliliśmy na wygodne podkategorie, by zarówno dostawcy, podwykonawcy, jak i klienci szukający mieszkania lub domu, czy generalnego wykonawcy mogli w ciągu zaledwie kilku chwil znaleźć dedykowane im treści, stworzone przez doświadczonych copywriterów Silnet Media.

Ofertę sprzedażową zaprezentowaliśmy w formie przykuwających wzrok wizualizacji oraz prostych w obsłudze plansz, jednak jednocześnie zadbaliśmy o intuicyjność nawigacji zarówno w tej części, jak i pozostałych. 

Przy każdej dostępnej ofercie sprzedażowej dodatkowo umieściliśmy ikonę wiadomości mailowej, która prowadzi bezpośrednio do wygodnego formularza kontaktowego. Dodatkowo strona internetowa została przystosowana do przeglądania jej zarówno na komputerach, jak i tabletach, czy smartfonach.

Aktualna witryna zdecydowanie prezentuje lidera rynku, który nie boi się wyzwań i jest otwarty na bliską, spersonalizowaną współpracę.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.