Salony Noma

Grupa Noma to salony i serwisy samochodowe w Katowicach. Jest to profesjonalny, niezależny serwis marki Škoda oraz Autoryzowany Salon Sprzedaży Volkswagen Samochody Dostawcze Autoryzowana Stacja Obsługi samochodów osobowych i dostawczych marki Volkswagen. 

Grupa Noma to wieloletnie doświadczenie, zrozumienie zapotrzebowania rynku, dbałość o najwyższe standardy obsługi, wykwalifikowani serwisanci, którzy stale aktualizują swoją wiedzę, kompleksowa oferta oraz bogaty wachlarz usług finansowych i ubezpieczeniowych.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która zaprezentowałaby najważniejsze atuty Grupy Noma, a jednocześnie odpowiadałaby potrzebom i gustom modelowego klienta.

silnet_realizacje_salonynoma_sekcja2.png

Doświadczony lider

Ze względu na przejrzystość i klarowność prezentowanych treści postaraliśmy się, by na stronie głównej wyraźnie zaznaczone zostało, jakiej marki dotyczą dane podstrony. Rozróżnienie to zostało przedstawione w formie dwóch kafelków, przekierowujących do właściwych witryn oraz kolorystyki odpowiedniej dla danej marki (zielony - Škoda oraz niebieski - Volkswagen).

Na stronach internetowych zostały zamieszczone jedynie niezbędne, zwięzłe i chwytliwe treści, które mają zainteresować i zachęcić do kontaktu. Sam kontakt ułatwia formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe do poszczególnych działów i doradców. Na wszystkich podstronach znajdują się też atrakcyjne grafiki.

Wśród nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają nawigację po witrynie, zastosowaliśmy m.in. przypięte menu u góry strony. Dodatkowo wykorzystanie technologii RWD (ang. Responsive Web Design) pozwala na wygodne korzystanie ze strony www na wszystkich nośnikach (komputerze, tablecie, czy smartfonie).

Aktualna strona internetowa jest responsywna, atrakcyjna wizualnie, intuicyjna oraz bogata w wartościowe treści, co powoduje, że dla potencjalnego klienta, Grupa Nowa jawi się jako solidna firma motoryzacyjna, która jest liderem rynku.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
silnet_realizacje_salonynoma_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads