Bandurska Shop

Bandurska Shop to oficjalny dystrybutor marki Indigo Nails, działający w branży od ponad 5 lat. Założycielka to Joanna Bandurska, która jest ekspertem i instruktorem z wieloletnim doświadczeniem.

W asortymencie sklepu można znaleźć wszystko, co potrzebne jest do wykonania manicure i pedicure oraz stylizacji paznokci – w profesjonalnym salonie lub w domowych warunkach.

Firma powierzyła nam stworzenie nowego sklepu internetowego, który nie tylko przedstawi bogatą ofertę firmy, ale także aktywnie zachęci do skorzystania z niej.

silnet_realizacje_bandurskashop_sekcja2.png

Nowoczesna elegancja

Strona internetowa dedykowana jest nie tylko profesjonalistom, ale również kobietom, które stylizacją paznokci zajmują się hobbystycznie, dlatego też skupiliśmy się na tym, by layout był nowoczesny, a jednocześnie elegancki i w klimacie luksusu. Zastosowanie odpowiedniej gamy kolorystycznej (złoto, czerń, pastele) sprawia, że witryna zdecydowanie przykuwa uwagę.

Co do oferty to każdy produkt otrzymał własną podstronę ze szczegółowym opisem i specyfikacją, a także intuicyjnym przejściem do panelu zamówień i zakupów. Merytoryczne treści to z kolei zasługa doświadczonego zespołu copywriterów.

Na oddzielne wyróżnienie zasłużyły nowości oraz ciekawostki, by strona nie była tylko sklepem internetowym, ale również miejscem, gdzie posiąść można merytoryczną wiedzę oraz zapoznać się z aktualnymi trendami.

Nawigacja po witrynie jest klarowna i łatwa, przez co przeglądanie strony jest przyjemnością. Ponadto zastosowaliśmy szereg atrakcyjnych rozwiązań m.in. interaktywną mapkę w zakładce “Kontakt” oraz formularz kontaktowy.

Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że sklep został zrealizowany w technologii RWD, dzięki czemu nie tylko jest zgodny z najnowszymi trendami w branży, ale również dobrze się prezentuje na dowolnym nośniku m.in. komputerze stacjonarnym, czy tablecie.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_bandurskashop_sekcja3.png