Bandurska Shop

Bandurska Shop to oficjalny dystrybutor marki Indigo Nails, działający w branży od ponad 5 lat. Założycielka to Joanna Bandurska, która jest ekspertem i instruktorem z wieloletnim doświadczeniem.

W asortymencie sklepu można znaleźć wszystko, co potrzebne jest do wykonania manicure i pedicure oraz stylizacji paznokci – w profesjonalnym salonie lub w domowych warunkach.

Firma powierzyła nam stworzenie nowego sklepu internetowego, który nie tylko przedstawi bogatą ofertę firmy, ale także aktywnie zachęci do skorzystania z niej.

Bandurska Shop
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
projekt graficzny
banery internetowe
mailing

Dla kogo?

Bandurska Shop

Kiedy?

Grudzień 2022

Branża

Zdrowie i uroda

Bandurska Shop

Nowoczesna elegancja

Strona internetowa dedykowana jest nie tylko profesjonalistom, ale również kobietom, które stylizacją paznokci zajmują się hobbystycznie, dlatego też skupiliśmy się na tym, by layout był nowoczesny, a jednocześnie elegancki i w klimacie luksusu. Zastosowanie odpowiedniej gamy kolorystycznej (złoto, czerń, pastele) sprawia, że witryna zdecydowanie przykuwa uwagę.

Co do oferty to każdy produkt otrzymał własną podstronę ze szczegółowym opisem i specyfikacją, a także intuicyjnym przejściem do panelu zamówień i zakupów. Merytoryczne treści to z kolei zasługa doświadczonego zespołu copywriterów.

Na oddzielne wyróżnienie zasłużyły nowości oraz ciekawostki, by strona nie była tylko sklepem internetowym, ale również miejscem, gdzie posiąść można merytoryczną wiedzę oraz zapoznać się z aktualnymi trendami.

Nawigacja po witrynie jest klarowna i łatwa, przez co przeglądanie strony jest przyjemnością. Ponadto zastosowaliśmy szereg atrakcyjnych rozwiązań m.in. interaktywną mapkę w zakładce “Kontakt” oraz formularz kontaktowy.

Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że sklep został zrealizowany w technologii RWD, dzięki czemu nie tylko jest zgodny z najnowszymi trendami w branży, ale również dobrze się prezentuje na dowolnym nośniku m.in. komputerze stacjonarnym, czy tablecie.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.