Spider Sports

Spider Sports to zespół kilku osób, które połączyła ogromna pasja do rowerów, jazdy i szeroko rozumianej "wolności".

Firma nie tylko prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową znanych marek rowerowych, w tym części zamiennych oraz komponentów, ale także specjalizuje się w serwisie zawieszenia i kompleksowej naprawie rowerów.

Zadaniem naszego zespołu było stworzenie atrakcyjnej strony internetowej, która trafi w gusta modelowego klienta marki oraz uruchomienie intuicyjnego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego.

Spider Sports
Co zrobiliśmy?

sklep internetowy
projekt graficzny
mailing

Dla kogo?

Spider Sports

Kiedy?

Styczeń 2023

Branża

Rozrywka i rekreacja

Spider Sports

Wzrost ilości wyzwań

Zaprojektowany serwis internetowy został wdrożony z wykorzystaniem metody RWD (Responsive Web Design), co powoduje, że witryna dopasowuje swój wygląd i funkcję do rozmiarów urządzenia, na którym w danej chwili jest wyświetlana. Obojętnie, czy jest to komputer stacjonarny, tablet, czy smartfon -  strona prezentuje się tak samo efektownie.

Bogata oferta sklepu została podzielona na kategorie i podkategorie. Dodatkowo każdy produkt posiada opis, dzięki któremu klient może poznać parametry danego produktu. Całość została uzupełniona o wygodny system zamówień.

Sporym walorem stworzonej strony internetowej jest wyróżniająca się szata graficzna, która jest zasługą naszego zespołu grafików. Atrakcyjne, dobrze dopasowane do modelowego klienta treści są z kolei wynikiem fachowych działań naszych copywriterów.

Nowoczesna, spójna i przejrzysta witryna internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca do skorzystania z jej szerokiego asortymentu.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.