Spider Sports

Spider Sports to zespół kilku osób, które połączyła ogromna pasja do rowerów, jazdy i szeroko rozumianej "wolności".

Firma nie tylko prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową znanych marek rowerowych, w tym części zamiennych oraz komponentów, ale także specjalizuje się w serwisie zawieszenia i kompleksowej naprawie rowerów.

Zadaniem naszego zespołu było stworzenie atrakcyjnej strony internetowej, która trafi w gusta modelowego klienta marki oraz uruchomienie intuicyjnego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego.

silnet_realizacje_spidersuspensions_sekcja2.png

Wzrost ilości wyzwań

Zaprojektowany serwis internetowy został wdrożony z wykorzystaniem metody RWD (Responsive Web Design), co powoduje, że witryna dopasowuje swój wygląd i funkcję do rozmiarów urządzenia, na którym w danej chwili jest wyświetlana. Obojętnie, czy jest to komputer stacjonarny, tablet, czy smartfon -  strona prezentuje się tak samo efektownie.

Bogata oferta sklepu została podzielona na kategorie i podkategorie. Dodatkowo każdy produkt posiada opis, dzięki któremu klient może poznać parametry danego produktu. Całość została uzupełniona o wygodny system zamówień.

Sporym walorem stworzonej strony internetowej jest wyróżniająca się szata graficzna, która jest zasługą naszego zespołu grafików. Atrakcyjne, dobrze dopasowane do modelowego klienta treści są z kolei wynikiem fachowych działań naszych copywriterów.

Nowoczesna, spójna i przejrzysta witryna internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca do skorzystania z jej szerokiego asortymentu.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_spidersuspensions_sekcja3.png