Poradnik
Marketingowca

Poradnik Marketingowca to marka stworzona przez Natalię Piskorz, specjalistkę od działań PR i social media, która w 2022 roku została wyróżniona przez portal Aspirate na liście 100 polskich liderów marketingu.

Profil na Instagramie @poradnik_marketingowca dostarcza wiedzy o marketingu, social mediach, komunikacji, reklamie i Public Relations. 

Naszym zadaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który przyciągnie uwagę osób zainteresowanych oraz atrakcyjnie zaprezentuje ofertę i umożliwi pozyskanie proponowanych przez markę produktów elektronicznych oraz usług.

silnet_realizacje_poradnik-marketingowca_sekcja2.png

Skutecznie i efektownie

Zależało nam, by stworzyć platformę w pełni odzwierciedlającą nie tylko charakter marki, ale także samą tematykę. Żywe kolory, duże, minimalistyczne grafiki oraz proste, geometryczne przedstawienie oferty sprawia, że całość prezentuje się bardzo przejrzyście, a nawigacja po stronie to czysta przyjemność.

Najważniejsza była dla nas funkcjonalność, dlatego też skupiliśmy się na jak najprostszym i najskuteczniejszym zaprezentowaniu dostępnych produktów i usług.

W przypadku wyboru produktów elektronicznych użytkownik od razu jest kierowany do “Koszyka”, gdzie może dokonać zakupu za pomocą bezpiecznych płatności internetowych. 

Z kolei w przypadku konsultacji i usług analogowych przygotowaliśmy wygodny formularz kontaktowy, który pozwala na szybki kontakt. W dosłownie dwóch kliknięciach użytkownik przekazuje swoje zainteresowanie ofertą.

Mobilne urządzenia to dziś absolutny “must have”, dlatego też wykonaliśmy witrynę w technologii RWD, by dostosować jej funkcjonalność i atrakcyjny wygląd do każdego ekranu - zarówno komputera, jak i smartfona lub tabletu.

Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb Klienta przygotowaliśmy witrynę, która wyróżnia się na tle innych propozycji oraz przykuwa uwagę zarówno laików, jak i specjalistów.

 

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_poradnik-marketingowca_sekcja3.png