Poradnik Marketingowca

Poradnik Marketingowca to marka stworzona przez Natalię Piskorz, specjalistkę od działań PR i social media, która w 2022 roku została wyróżniona przez portal Aspirate na liście 100 polskich liderów marketingu.

Profil na Instagramie @poradnik_marketingowca dostarcza wiedzy o marketingu, social mediach, komunikacji, reklamie i Public Relations. 

Naszym zadaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który przyciągnie uwagę osób zainteresowanych oraz atrakcyjnie zaprezentuje ofertę i umożliwi pozyskanie proponowanych przez markę produktów elektronicznych oraz usług.

Poradnik Marketingowca
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
projekt graficzny
banery internetowe
logo
ilustracje

Dla kogo?

Poradnik Marketingowca

Kiedy?

Styczeń 2023

Branża

Usługi dla firm

Poradnik Marketingowca

Skutecznie i efektownie

Zależało nam, by stworzyć platformę w pełni odzwierciedlającą nie tylko charakter marki, ale także samą tematykę. Żywe kolory, duże, minimalistyczne grafiki oraz proste, geometryczne przedstawienie oferty sprawia, że całość prezentuje się bardzo przejrzyście, a nawigacja po stronie to czysta przyjemność.

Najważniejsza była dla nas funkcjonalność, dlatego też skupiliśmy się na jak najprostszym i najskuteczniejszym zaprezentowaniu dostępnych produktów i usług.

W przypadku wyboru produktów elektronicznych użytkownik od razu jest kierowany do “Koszyka”, gdzie może dokonać zakupu za pomocą bezpiecznych płatności internetowych. 

Z kolei w przypadku konsultacji i usług analogowych przygotowaliśmy wygodny formularz kontaktowy, który pozwala na szybki kontakt. W dosłownie dwóch kliknięciach użytkownik przekazuje swoje zainteresowanie ofertą.

Mobilne urządzenia to dziś absolutny “must have”, dlatego też wykonaliśmy witrynę w technologii RWD, by dostosować jej funkcjonalność i atrakcyjny wygląd do każdego ekranu - zarówno komputera, jak i smartfona lub tabletu.

Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb Klienta przygotowaliśmy witrynę, która wyróżnia się na tle innych propozycji oraz przykuwa uwagę zarówno laików, jak i specjalistów.

 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.