ProfiAuto Software House

ProfiAuto software house to jeden z czołowych dostawców oprogramowania w Polsce. Jest to zespół niezależnych programistów i pasjonatów nowych technologii.

Firma zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych, dedykowanych rozwiązań na potrzeby przedsiębiorstw z całej Europy i ze wszystkich sektorów gospodarki: od automotive po IT.

Naszym zadaniem było przygotowanie dynamicznej strony internetowej, która nie tylko zaprezentuje misję marki, ale także przedstawi ją jako wiarygodnego partnera w biznesie - zarówno z perspektywy Klienta, jak i członka zespołu.

ProfiAuto Software House
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny

Dla kogo?

ProfiAuto software house

Kiedy?

Luty 2023

Branża

Komputery i internet

Profiauto Software House

Dedykowane rozwiązania

ProfiAuto software house to wyjątkowa firma, której unikalność chcieliśmy podkreślić ukierunkowanymi projektami. Nasz zespół grafików przygotował m.in. szatę graficzną, która przykuwa wzrok i nawiązuje kolorystycznie do marki ProfiAuto, by podkreślić związek obu podmiotów.

Na szczególną uwagę zasługuje strona główna, na której umieszczone zostały m.in. atrakcyjne filmy oraz energiczne grafiki. Witryna nie tylko podąża za aktualnymi trendami w branży, ale także wyznacza nowe kierunki.

Wszystkie informacje zostały podzielone na wygodne kategorie, a sama treść została zaprezentowana w atrakcyjny, klarowny sposób.

Wśród zastosowanych rozwiązań warto wymienić m.in. wygodny formularz kontaktowy, menu, które zawsze znajduje się u góry przeglądanej strony oraz dostosowanie witryny do korzystania na każdym urządzeniu - zarówno stacjonarnym, jak i mobilnym, gdzie zachowany jest zarówno świetny wygląda, jak i funkcjonalność. Za ostatni punkt odpowiada wykorzystanie technologii RWD.

Nasze celowane działania sprawiły, że ProfiAuto software house prezentuje się jako nowoczesna, idąca z duchem czasu oraz nastawiona na rozwój i sukces firma, która jest świetnym miejscem rozwoju dla członków zespołu oraz nieocenionym wsparciem dla kontrahentów, którzy pragną zrewolucjonizować jakość zarządzania biznesem.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.