Bracia Pilawscy

Bracia Pilawscy to mała, rodzinna firma z siedzibą w Czeladzi, która została założona przez dwóch braci – Adama i Piotra Pilawskich. 

Trzon działalności to transport drogowy towarów, choć w ofercie znaleźć można również usługi sprzętem budowlanym oraz sprzedaż materiałów sypkich wraz z własnym transportem.

Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, sprawna realizacja zleceń oraz przejrzyste warunki współpracy i te cechy chcieliśmy zaprezentować w przygotowanej przez nasz zespół nowoczesnej, w pełni responsywnej stronie internetowej.

silnet_realizacje_bracia-pilawscy_sekcja2.png

Nie ma rzeczy niemożliwych

Zupełnie jak dla firmy, dla nas także nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi graficy postawili na przykuwający uwagę projekt w kontrastowych barwach, gdzie głównym akcentem jest czerwień. To sprawia, że witryna prezentuje się niezwykle dynamicznie. Za treści odpowiadał nasz zespół copywriterów.

Oferta została zaprezentowana za pomocą “kafelków”, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku chwil, potencjalny kontrahent może dotrzeć do poszukiwanych informacji i zapoznać się z portfolio proponowanych przez firmę usług. Wykorzystanie grafik dodatkowo uatrakcyjnia całość.

Zadbaliśmy także o możliwość szybkiego skontaktowania się z firmą, dlatego też na dole każdej podstrony umieściliśmy numer telefonu oraz przekierowanie do zakładki “Kontakt”.

Nie mogliśmy zapomnieć także o dostosowaniu witryny internetowej do korzystania z dowolnego urządzenia - czy to stacjonarnego czy mobilnego, dlatego też zastosowaliśmy technologię RWD (ang. Responsive Web Design).

Ponadto, oprócz strony internetowej, powierzono nam wykonanie logotypu. Naszym zadaniem było przygotowanie projektu, który będzie w pełni przedstawiał misję oraz wartości i cele firmy, co bezapelacyjnie udało nam się zrealizować.

Dzięki naszym celowym działaniom firma uzyskała wizerunek godnego zaufania, nastawionego na wspólny sukces partnera w biznesie.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_bracia-pilawscy_sekcja3.jpg