Bracia Pilawscy

Bracia Pilawscy to mała, rodzinna firma z siedzibą w Czeladzi, która została założona przez dwóch braci – Adama i Piotra Pilawskich. 

Trzon działalności to transport drogowy towarów, choć w ofercie znaleźć można również usługi sprzętem budowlanym oraz sprzedaż materiałów sypkich wraz z własnym transportem.

Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, sprawna realizacja zleceń oraz przejrzyste warunki współpracy i te cechy chcieliśmy zaprezentować w przygotowanej przez nasz zespół nowoczesnej, w pełni responsywnej stronie internetowej.

Bracia Pilawscy
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
logo

Dla kogo?

Bracia Pilawscy

Kiedy?

Marzec 2023

Branża

Dom i budownictwo

Bracia Pilawscy

Nie ma rzeczy niemożliwych

Zupełnie jak dla firmy, dla nas także nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi graficy postawili na przykuwający uwagę projekt w kontrastowych barwach, gdzie głównym akcentem jest czerwień. To sprawia, że witryna prezentuje się niezwykle dynamicznie. Za treści odpowiadał nasz zespół copywriterów.

Oferta została zaprezentowana za pomocą “kafelków”, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku chwil, potencjalny kontrahent może dotrzeć do poszukiwanych informacji i zapoznać się z portfolio proponowanych przez firmę usług. Wykorzystanie grafik dodatkowo uatrakcyjnia całość.

Zadbaliśmy także o możliwość szybkiego skontaktowania się z firmą, dlatego też na dole każdej podstrony umieściliśmy numer telefonu oraz przekierowanie do zakładki “Kontakt”.

Nie mogliśmy zapomnieć także o dostosowaniu witryny internetowej do korzystania z dowolnego urządzenia - czy to stacjonarnego czy mobilnego, dlatego też zastosowaliśmy technologię RWD (ang. Responsive Web Design).

Ponadto, oprócz strony internetowej, powierzono nam wykonanie logotypu. Naszym zadaniem było przygotowanie projektu, który będzie w pełni przedstawiał misję oraz wartości i cele firmy, co bezapelacyjnie udało nam się zrealizować.

Dzięki naszym celowym działaniom firma uzyskała wizerunek godnego zaufania, nastawionego na wspólny sukces partnera w biznesie.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.