Kampus 3 Wieku

Kampus III Wieku to nowoczesny, prywatny ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla seniorów, położony na rozległym, zielonym terenie w malowniczej, leśnej gminie Boronów k. Lublińca w województwie śląskim.

Ośrodek oferuje zupełnie nową jakość na rynku opieki stacjonarnej dla seniorów, zapewniając usługi na miarę zróżnicowanych, indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Naszym zadaniem było przygotowanie strony internetowej, która przedstawi atuty obiektu oraz zachęci do kontaktu i poznania wszelkich szczegółów dot. oferty. Za cel postawiliśmy sobie także wysoką funkcjonalność oraz responsywność.

Kampus 3 Wieku
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
logo

Dla kogo?

Kampus 3 Wieku

Kiedy?

Marzec 2023

Branża

Gastronomia i noclegi

Kampus 3 wieku

Na miarę zróżnicowanych potrzeb

Ze względu na branżę, jaką reprezentuje firma, skupiliśmy się na stworzeniu harmonijnego, przejrzystego projektu strony. Wykorzystana kolorystka (odcienie zieleni i szarości) nawiązuje do profilu działalności i wprowadza spokojny klimat. Dodatkowo wszelkie informacje zostały zaprezentowane w dedykowanych, łatwych do zdefiniowania kategoriach, dzięki czemu nawigacja po witrynie jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Zadbaliśmy szczególnie o zaprezentowanie szerokiej oferty i pod każdym punktem umieściliśmy przycisk akcji kierujący do formularza kontaktowego. W ten sposób w ciągu zaledwie kilku kliknięć zainteresowany klient może skontaktować się z ośrodkiem.

W oddzielnej kategorii “Do pobrania” znajdują się wszelkie dokumenty, które niezbędne są do skorzystania z oferty ośrodka. Strona jest użyteczna nie tylko dla potencjalnego klienta, ale również dla obecnych kuracjuszy i ich rodzin.

Witryna dedykowana jest przede wszystkim opiekunom seniorom, dlatego też nasz zespół copywriterów zadbał o dopasowane charakterem treści. Całość została uzupełniona odpowiednimi grafikami oraz rzeczywistymi zdjęciami.

Strona internetowa została wykonana w technologii RWD, co jest odpowiedzią na bieżące trendy, kiedy to znaczna część użytkowników przegląda witryny nie na komputerze stacjonarnym, ale na urządzeniach nobilnych - np. tablecie lub smartfonie.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.