Kampus III Wieku

Kampus III Wieku to nowoczesny, prywatny ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla seniorów, położony na rozległym, zielonym terenie w malowniczej, leśnej gminie Boronów k. Lublińca w województwie śląskim.

Ośrodek oferuje zupełnie nową jakość na rynku opieki stacjonarnej dla seniorów, zapewniając usługi na miarę zróżnicowanych, indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Naszym zadaniem było przygotowanie strony internetowej, która przedstawi atuty obiektu oraz zachęci do kontaktu i poznania wszelkich szczegółów dot. oferty. Za cel postawiliśmy sobie także wysoką funkcjonalność oraz responsywność.

silnet_realizacje_kampus-3-wieku_sekcja2.png

Na miarę zróżnicowanych potrzeb

Ze względu na branżę, jaką reprezentuje firma, skupiliśmy się na stworzeniu harmonijnego, przejrzystego projektu strony. Wykorzystana kolorystka (odcienie zieleni i szarości) nawiązuje do profilu działalności i wprowadza spokojny klimat. Dodatkowo wszelkie informacje zostały zaprezentowane w dedykowanych, łatwych do zdefiniowania kategoriach, dzięki czemu nawigacja po witrynie jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Zadbaliśmy szczególnie o zaprezentowanie szerokiej oferty i pod każdym punktem umieściliśmy przycisk akcji kierujący do formularza kontaktowego. W ten sposób w ciągu zaledwie kilku kliknięć zainteresowany klient może skontaktować się z ośrodkiem.

W oddzielnej kategorii “Do pobrania” znajdują się wszelkie dokumenty, które niezbędne są do skorzystania z oferty ośrodka. Strona jest użyteczna nie tylko dla potencjalnego klienta, ale również dla obecnych kuracjuszy i ich rodzin.

Witryna dedykowana jest przede wszystkim opiekunom seniorom, dlatego też nasz zespół copywriterów zadbał o dopasowane charakterem treści. Całość została uzupełniona odpowiednimi grafikami oraz rzeczywistymi zdjęciami.

Strona internetowa została wykonana w technologii RWD, co jest odpowiedzią na bieżące trendy, kiedy to znaczna część użytkowników przegląda witryny nie na komputerze stacjonarnym, ale na urządzeniach nobilnych - np. tablecie lub smartfonie.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager