Hisun Motors

Firma Hisun Motors od lat zajmuje się dostarczaniem rewolucyjnych pojazdów terenowych. Marka dziś jest jednym z największych producentów segmentu powersport na całym świecie.

Wysoka jakość proponowanych pojazdów doceniana jest zarówno przez pasjonatów sportów motorowych, profesjonalistów, jak i amatorów, dlatego też pojazdy znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach.

Naszym zadaniem było stworzenie dynamicznej strony internetowej, która będzie wizytówką oferowanych pojazdów, czyli nowoczesnych, praktycznych, komfortowych i bezprecedensowych UTV i ATV.

silnet_realizacje_hisunmotors_sekcja2.png

#FeelThePower

Szczególnie dużo uwagi poświęciliśmy stronie głównej. Zależało nam na tym, by była dynamiczna, atrakcyjna i z efektem WOW, a jednocześnie w klarowny sposób kierowała do najważniejszych informacji. Wykorzystanie video, graficzna ilustracja oferty (zastosowanie modeli pojazdów) w intensywnym, kontrastowych barwach oraz duża liczba zdjęć w ruchu sprawiło, że rezultat w pełni spełnił nasze oczekiwania.

Sama oferta została zaprezentowana na dedykowanych podstronach, gdzie nie tylko dostępne są wersje kolorystyczne, ceny oraz zakres gwarancji, ale również podstawowe informacje i dokładna specyfikacja.

Całość została wykonana w technice RWD, dzięki czemu wygodnie korzysta się z serwisu zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

W witrynie znajduje się również sporo udogodnień takich, jak formularz kontaktowy, interaktywna mapa z zaznaczonymi autoryzowanymi dealerami i serwisami na ternie całej Polski oraz formularz rejestracji gwarancji. Wszystko po to, by strona była użyteczna zarówno dla klientów, jak i obecnych i potencjalnych dealerów.

Szeroko rozumiana branża motoryzacyjna nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego też doskonale wiedzieliśmy, jak stworzyć serwis internetowy, który zdobędzie uznanie modelowego klienta oraz spełni wysokie oczekiwania marki.

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Sales manager
silnet_realizacje_hisunmotors_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads