Hisun Motors

Firma Hisun Motors od lat zajmuje się dostarczaniem rewolucyjnych pojazdów terenowych. Marka dziś jest jednym z największych producentów segmentu powersport na całym świecie.

Wysoka jakość proponowanych pojazdów doceniana jest zarówno przez pasjonatów sportów motorowych, profesjonalistów, jak i amatorów, dlatego też pojazdy znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach.

Naszym zadaniem było stworzenie dynamicznej strony internetowej, która będzie wizytówką oferowanych pojazdów, czyli nowoczesnych, praktycznych, komfortowych i bezprecedensowych UTV i ATV.

silnet_realizacje_hisunmotors_sekcja2.png

#FeelThePower

Szczególnie dużo uwagi poświęciliśmy stronie głównej. Zależało nam na tym, by była dynamiczna, atrakcyjna i z efektem WOW, a jednocześnie w klarowny sposób kierowała do najważniejszych informacji. Wykorzystanie video, graficzna ilustracja oferty (zastosowanie modeli pojazdów) w intensywnym, kontrastowych barwach oraz duża liczba zdjęć w ruchu sprawiło, że rezultat w pełni spełnił nasze oczekiwania.

Sama oferta została zaprezentowana na dedykowanych podstronach, gdzie nie tylko dostępne są wersje kolorystyczne, ceny oraz zakres gwarancji, ale również podstawowe informacje i dokładna specyfikacja.

Całość została wykonana w technice RWD, dzięki czemu wygodnie korzysta się z serwisu zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

W witrynie znajduje się również sporo udogodnień takich, jak formularz kontaktowy, interaktywna mapa z zaznaczonymi autoryzowanymi dealerami i serwisami na ternie całej Polski oraz formularz rejestracji gwarancji. Wszystko po to, by strona była użyteczna zarówno dla klientów, jak i obecnych i potencjalnych dealerów.

Szeroko rozumiana branża motoryzacyjna nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego też doskonale wiedzieliśmy, jak stworzyć serwis internetowy, który zdobędzie uznanie modelowego klienta oraz spełni wysokie oczekiwania marki.

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Sales manager
silnet_realizacje_hisunmotors_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak