Sarna Handmade

Sarna Handmade to w 100% polska marka z Tarnowskich Gór, która oferuje stylowe ubrania i dodatki dla dzieci oraz mam.

Pomysł na sklep internetowy Sarna Shop narodził się w małym, domowym zaciszu na Śląsku. Z myślą początkowo o własnych dzieciach – ich wygodzie, bezpieczeństwie i wyjątkowych charakterach, powstały pierwsze projekty pod znakiem Sarna. Dziś Sarna to marka znana z niepowtarzalnych wzorów oraz materiałów klasy premium.

Naszym zadaniem było stworzenie funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim intuicyjny i łatwy w obsłudze. Naszym celem było przygotowanie strony, która będzie dedykowana modelowemu klientowi, czyli młodym mamom i ich najbliższym.

Sarna Handmade
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
stopka e-mail
projekt graficzny

Dla kogo?

Sarna Handmade

Kiedy?

Grudzień 2022

Branża

Odzież i tekstylia

Sarna Handmade

Uszyte miłością na miarę

Sklep internetowy został wykonany w technologii RWD, co jest zgodne z obecnymi trendami, a jednocześnie gwarantuje taką samą funkcjonalność serwisu na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Co więcej, dzięki odpowiedniej optymalizacji, czy to na laptopie, czy telefonie, sklep internetowy uruchamia się tak samo sprawnie i szybko.

Odpowiednie zaprezentowanie oferty było dla nas priorytetem. Wszystkie produkty zostały podzielone na wygodne kategorie i podkategorie. By ułatwić nawigację po stronie zastosowaliśmy także specjalną kategorię Promocje oraz Limited Edition, by klienci mogli w najkrótszym, możliwym czasie dotrzeć dokładnie do tych artykułów, których poszukują.

Każdy artykuł z oferty otrzymał dedykowaną kartę produktu, gdzie znajdują się najważniejsze informacje m.in. zdjęcia (w tym także zdjęcia detali), skład, cechy oraz tabela rozmiarów, jeżeli jest taka konieczność.

Funkcjonalność strony zapewniają praktyczne rozwiązania m.in. wygodny panel klienta, bezpośrednie płatności internetowe oraz możliwość dodania wybranych artykułów do ulubionych.

Przykuwająca wzrok szata graficzna w stonowanych, miękkich kolorach wdrożonego sklepu internetowego to zasługa naszego zespołu grafików, a chwytliwe, oddające ducha marki treści - copywriterów.

W wyniku naszych działań poruszanie się po sklepie oraz złożenie zamówienia jest dziecinnie proste i można całość operacji wykonać dosłownie w kilka minut. Wiemy, jak ważny dla młodych mam i ich najbliższych jest czas, dlatego cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć dla naszego klienta tak atrakcyjną i intuicyjną witrynę.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.