7oczek

Sklep 7oczek proponuje swoim klientom wyjątkowej urody włóczki, akcesoria oraz inne elementy, które ułatwiają lub podnoszą jakość własnego dziergania.

Sklep został założony przez właścicielkę w wyniku wieloletniego zamiłowania do robótek ręcznych i pięknych naturalnych włóczek.

Naszym zadaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który doskonale zaprezentowałby jego bogatą ofertę oraz zachęcił do zakupu potencjalnych klientów.

silnet_realizacje_7oczek_sekcja2.png

Pastele i kontrasty

Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, który byłby intuicyjny i łatwy w nawigacji dla modelowego klienta. Dziewiarstwo to dziedzina, którą interesuje się szerokie grono odbiorców, dlatego też chcieliśmy przygotować sklep, który trafiałby w gusta osób w każdym wieku. Odpowiedź na konkretne potrzeby naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetem.

Layout strony jest atrakcyjny, przykuwa uwagę, a zastosowanie szerokiej gamy kolorystycznej idealnie odzwierciedla bogatą ofertę sklepu oraz jego charakter. Za merytoryczne treści odpowiadał nasz zespół copywriterów.

Każdy produkt otrzymał własną podstronę ze szczegółowym opisem i specyfikacją, a także prostym przejściem do panelu zamówień i zakupów. Cały asortyment z kolei został podzielony na wygodne kategorie i podkategorie.

Na dole każdej strony przygotowaliśmy wygodny formularz kontaktowy, dzięki czemu kontakt z właścicielem sklepu można nawiązać przy pomocy dosłownie kilku kliknięć.

Sklep został zrealizowany w technologii RWD, dzięki czemu nie tylko jest zgodny z najnowszymi trendami, ale również znakomicie wygląda na każdych nośnikach m.in. komputerach stacjonarnych, tabletach oraz ekranach smartfonów.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_7oczek_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads