7oczek

Sklep 7oczek proponuje swoim klientom wyjątkowej urody włóczki, akcesoria oraz inne elementy, które ułatwiają lub podnoszą jakość własnego dziergania.

Sklep został założony przez właścicielkę w wyniku wieloletniego zamiłowania do robótek ręcznych i pięknych naturalnych włóczek.

Naszym zadaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który doskonale zaprezentowałby jego bogatą ofertę oraz zachęcił do zakupu potencjalnych klientów.

silnet_realizacje_7oczek_sekcja2.png

Pastele i kontrasty

Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, który byłby intuicyjny i łatwy w nawigacji dla modelowego klienta. Dziewiarstwo to dziedzina, którą interesuje się szerokie grono odbiorców, dlatego też chcieliśmy przygotować sklep, który trafiałby w gusta osób w każdym wieku. Odpowiedź na konkretne potrzeby naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetem.

Layout strony jest atrakcyjny, przykuwa uwagę, a zastosowanie szerokiej gamy kolorystycznej idealnie odzwierciedla bogatą ofertę sklepu oraz jego charakter. Za merytoryczne treści odpowiadał nasz zespół copywriterów.

Każdy produkt otrzymał własną podstronę ze szczegółowym opisem i specyfikacją, a także prostym przejściem do panelu zamówień i zakupów. Cały asortyment z kolei został podzielony na wygodne kategorie i podkategorie.

Na dole każdej strony przygotowaliśmy wygodny formularz kontaktowy, dzięki czemu kontakt z właścicielem sklepu można nawiązać przy pomocy dosłownie kilku kliknięć.

Sklep został zrealizowany w technologii RWD, dzięki czemu nie tylko jest zgodny z najnowszymi trendami, ale również znakomicie wygląda na każdych nośnikach m.in. komputerach stacjonarnych, tabletach oraz ekranach smartfonów.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_7oczek_sekcja3.png
156 opinii / ocena 4.95
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek