7oczek

Sklep 7oczek proponuje swoim klientom wyjątkowej urody włóczki, akcesoria oraz inne elementy, które ułatwiają lub podnoszą jakość własnego dziergania.

Sklep został założony przez właścicielkę w wyniku wieloletniego zamiłowania do robótek ręcznych i pięknych naturalnych włóczek.

Naszym zadaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który doskonale zaprezentowałby jego bogatą ofertę oraz zachęcił do zakupu potencjalnych klientów.

7 oczek
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
mailing

Dla kogo?

7oczek

Kiedy?

Sierpień 2022

Branża

Odzież i tekstylia

7oczek

Pastele i kontrasty

Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, który byłby intuicyjny i łatwy w nawigacji dla modelowego klienta. Dziewiarstwo to dziedzina, którą interesuje się szerokie grono odbiorców, dlatego też chcieliśmy przygotować sklep, który trafiałby w gusta osób w każdym wieku. Odpowiedź na konkretne potrzeby naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetem.

Layout strony jest atrakcyjny, przykuwa uwagę, a zastosowanie szerokiej gamy kolorystycznej idealnie odzwierciedla bogatą ofertę sklepu oraz jego charakter. Za merytoryczne treści odpowiadał nasz zespół copywriterów.

Każdy produkt otrzymał własną podstronę ze szczegółowym opisem i specyfikacją, a także prostym przejściem do panelu zamówień i zakupów. Cały asortyment z kolei został podzielony na wygodne kategorie i podkategorie.

Na dole każdej strony przygotowaliśmy wygodny formularz kontaktowy, dzięki czemu kontakt z właścicielem sklepu można nawiązać przy pomocy dosłownie kilku kliknięć.

Sklep został zrealizowany w technologii RWD, dzięki czemu nie tylko jest zgodny z najnowszymi trendami, ale również znakomicie wygląda na każdych nośnikach m.in. komputerach stacjonarnych, tabletach oraz ekranach smartfonów.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.