iSecurity

iSecurity to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która z powodzeniem dostarcza i tworzy innowacyjne, kompleksowe, dedykowane rozwiązania w obszarze bezpieczeństwa.

Firma w swoich działaniach wykorzystuje najwyższej jakości produkty światowych liderów AI (sztucznej inteligencji), by oprzeć na nich tworzone innowacyjne rozwiązania.

Powierzono nam zadanie stworzenia nowoczesnej strony internetowej, która nawiązywać będzie do szerokiej oferty firmy i oddawać będzie w 100% charakter i ducha marki.
 

silnet_realizacje_isecurity_sekcja2.png

Wyższy poziom nie tylko bezpieczeństwa

Głównym celem było przygotowanie oryginalnego i nietuzinkowego layoutu strony internetowej, który od pierwszej chwili przyciąga wzrok i doskonale odzwierciedla tematykę działań firmy. Zastosowanie ciekawych efektów oraz odpowiedniej kolorystyki sprawiło, że udało nam się osiągnąć dokładnie to, co zaplanowaliśmy. Strona prezentuje się świeżo, atrakcyjnie i nieszablonowo - zupełnie tak, jak rozwiązania iSecurity.

Warto zwrócić uwagę również na skrupulatnie przygotowane teksty, które są efektem prac naszych copywriterów. Wszystkie treści są merytoryczne, a przy tym łatwe w odbiorze.

Przygotowana strona internetowa została wdrożona z wykorzystaniem metody RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że witryna dostosowuje swój wygląd i zachowuje swoje funkcjonalności na każdym urządzeniu, na jakim jest wyświetlana - komputerze stacjonarnym, smartfonie oraz tablecie. Jest to odpowiedź na potrzeby coraz większej ilości użytkowników mobilnych.

Oferta firmy została zaprezentowana w interesujący sposób, a dodatkowo dane kontaktowe umieszczone na dole każdej podstrony zapewniają możliwość szybkiego i łatwego kontaktu.

Nasze działania przyniosły zadowalające efekty, a firma iSecurity prezentuje się jako solidny i zaufany partner w biznesie, któremu można powierzyć swoje bezpieczeństwo.
 

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Sales manager
silnet_realizacje_isecurity_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł