iSecurity

iSecurity to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która z powodzeniem dostarcza i tworzy innowacyjne, kompleksowe, dedykowane rozwiązania w obszarze bezpieczeństwa.

Firma w swoich działaniach wykorzystuje najwyższej jakości produkty światowych liderów AI (sztucznej inteligencji), by oprzeć na nich tworzone innowacyjne rozwiązania.

Powierzono nam zadanie stworzenia nowoczesnej strony internetowej, która nawiązywać będzie do szerokiej oferty firmy i oddawać będzie w 100% charakter i ducha marki.
 

iSecurity
Co zrobiliśmy?

serwis www
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
logo
kalendarz
wizytówki
prezentacje
oznakowanie samochodu
kartki
ulotki
papier firmowy
naklejki
oznakowanie okien
tablice
teczki
foldery
certyfikaty
baner

Dla kogo?

iSecurity

Kiedy?

Lipiec 2022

Branża

Usługi dla firm

iSecurity

Wyższy poziom nie tylko bezpieczeństwa

Głównym celem było przygotowanie oryginalnego i nietuzinkowego layoutu strony internetowej, który od pierwszej chwili przyciąga wzrok i doskonale odzwierciedla tematykę działań firmy. Zastosowanie ciekawych efektów oraz odpowiedniej kolorystyki sprawiło, że udało nam się osiągnąć dokładnie to, co zaplanowaliśmy. Strona prezentuje się świeżo, atrakcyjnie i nieszablonowo - zupełnie tak, jak rozwiązania iSecurity.

Warto zwrócić uwagę również na skrupulatnie przygotowane teksty, które są efektem prac naszych copywriterów. Wszystkie treści są merytoryczne, a przy tym łatwe w odbiorze.

Przygotowana strona internetowa została wdrożona z wykorzystaniem metody RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że witryna dostosowuje swój wygląd i zachowuje swoje funkcjonalności na każdym urządzeniu, na jakim jest wyświetlana - komputerze stacjonarnym, smartfonie oraz tablecie. Jest to odpowiedź na potrzeby coraz większej ilości użytkowników mobilnych.

Oferta firmy została zaprezentowana w interesujący sposób, a dodatkowo dane kontaktowe umieszczone na dole każdej podstrony zapewniają możliwość szybkiego i łatwego kontaktu.

Nasze działania przyniosły zadowalające efekty, a firma iSecurity prezentuje się jako solidny i zaufany partner w biznesie, któremu można powierzyć swoje bezpieczeństwo.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.