Balviten

Balviten jest czołowym, polskim producentem żywności dla osób cierpiących na celiakię, fenyloketonurię i nietolerancję glutenu.

Oferta marki to bogaty wybór pieczywa, mąk do domowych wypieków oraz makaronów, przekąsek, przetworów, wędlin, serów, dań gotowych i wyrobów cukierniczych gluten free.

Zadaniem naszego zespołu było przygotowanie i wdrożenie intuicyjnego sklepu internetowego, który odpowiadałby oczekiwaniom klientów, a także w atrakcyjny sposób prezentował szeroką ofertę marki.

Balviten
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
projekt graficzny
banery internetowe
logo
opakowania

Dla kogo?

Balviten

Kiedy?

Czerwiec 2022

Branża

Żywność i używki

Balviten

Z myślą o zdrowiu

Ciekawa szata graficzna to efekt pracy naszych grafików. Postawiliśmy na żywe i intensywne kolory, które wpisują się w charakter marki oraz prosty interfejs.

Wdrożony sklep internetowy został wykonany w technologii RWD, co jest nie tylko zgodne z branżowymi trendami, ale przede wszystkim gwarantuje pełną użyteczność i atrakcyjność serwisu na ekranie każdego urządzenia - zarówno stacjonarnego (komputer PC), jak i mobilnego (laptop, tablet, smartfon). Ponadto właściwa optymalizacja sprawia, że serwis uruchamia się bardzo szybko i sprawnie.

Oferta marki została podzielona na wygodne podkategorie. Na każdej karcie produktu znajdują się najważniejsze informacje o danym artykule oraz zdjęcie. Unikatowe treści przygotowane zostały przez nasz zespół copywriterów.

Nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność zawsze jest dla naszego zespołu priorytetem, dlatego też sklep posiada również wygodny panel klienta oraz szereg praktycznych rozwiązań m.in. możliwość bezpośrednich płatności.

Nasze celowe działania sprawiły, że zapoznanie się z pełną ofertą firmy, jak i złożenie zamówienia jest intuicyjne i przystępne dla klientów w każdym wieku.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.