Balviten

Balviten jest czołowym, polskim producentem żywności dla osób cierpiących na celiakię, fenyloketonurię i nietolerancję glutenu.

Oferta marki to bogaty wybór pieczywa, mąk do domowych wypieków oraz makaronów, przekąsek, przetworów, wędlin, serów, dań gotowych i wyrobów cukierniczych gluten free.

Zadaniem naszego zespołu było przygotowanie i wdrożenie intuicyjnego sklepu internetowego, który odpowiadałby oczekiwaniom klientów, a także w atrakcyjny sposób prezentował szeroką ofertę marki.

silnet_realizacje_balviten_sekcja2.png

Z myślą o zdrowiu

Ciekawa szata graficzna to efekt pracy naszych grafików. Postawiliśmy na żywe i intensywne kolory, które wpisują się w charakter marki oraz prosty interfejs.

Wdrożony sklep internetowy został wykonany w technologii RWD, co jest nie tylko zgodne z branżowymi trendami, ale przede wszystkim gwarantuje pełną użyteczność i atrakcyjność serwisu na ekranie każdego urządzenia - zarówno stacjonarnego (komputer PC), jak i mobilnego (laptop, tablet, smartfon). Ponadto właściwa optymalizacja sprawia, że serwis uruchamia się bardzo szybko i sprawnie.

Oferta marki została podzielona na wygodne podkategorie. Na każdej karcie produktu znajdują się najważniejsze informacje o danym artykule oraz zdjęcie. Unikatowe treści przygotowane zostały przez nasz zespół copywriterów.

Nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność zawsze jest dla naszego zespołu priorytetem, dlatego też sklep posiada również wygodny panel klienta oraz szereg praktycznych rozwiązań m.in. możliwość bezpośrednich płatności.

Nasze celowe działania sprawiły, że zapoznanie się z pełną ofertą firmy, jak i złożenie zamówienia jest intuicyjne i przystępne dla klientów w każdym wieku.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_balviten_sekcja3.png
156 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek