Osada Jaworzyny

Osada Jaworzyny to klimatyczne i intymne miejsce we wsi Zawadka w Beskidzie Makowskim, gwarantujące luksusowy wypoczynek w górach, z dala od zgiełku ogromnych kurortów i wielkich hoteli. 

Jest to kompleks domków góralskich na wynajem ze strefą SPA, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości, szczególnie ceniących dyskrecję i spokój.

Firma powierzyła naszemu zespołowi przygotowanie nowoczesnej strony internetowej z wygodnym systemem rezerwacyjnym, który zachęci do skorzystania z oferty kompleksu

Osada Jaworzyny
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
banery internetowe
logo

Dla kogo?

Osada Jaworzyny

Kiedy?

Czerwiec 2022

Branża

Gastronomia i noclegi

Osada Jaworzyny

Nowoczesny wypoczynek

Nasi graficy skupili się na wykreowaniu intymnego projektu strony internetowej, który nawiązywałby do klimatu proponowanego przez kompleks. Najbardziej zaakcentowane zostały zdjęcia z wnętrz i okolic, które mogą przyciągnąć potencjalnych klientów.

Bardzo istotną kwestią były dla nas także unikalne, a przy tym łatwe i przyjemne w odbiorze teksty. Zostały one przygotowane starannie przez nasz zespół copywriterów. Przystępne i ciekawe treści nakreślają charakter kompleksu i zachęcają do skorzystania z oferty.

Od strony technicznej strona została powiązana z wygodnym systemem rezerwacji. Co więcej, możliwość zarezerwowania pobytu jest dostępna na górze każdej strony. Z kolei na dole każdej strony znajduje się także formularz kontaktowy, który umożliwia przesłanie dowolnego zapytania.

Duży nacisk położyliśmy także na właściwą optymalizację, by strona uruchamiała się szybko i sprawnie. Dodatkowo witryna internetowa została przygotowana w technologii RWD, co powoduje, że przedstawia się ona tak samo dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym i laptopie, jak i na tablecie, czy smartfonie.

Aktualna strona internetowa jest przejrzysta, klarowna i posiada klimat charakterystyczny dla intymnego domu w górach, co potwierdza, że doskonale wywiązaliśmy się z powierzonego nam zadania.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.