Osada Jaworzyny

Osada Jaworzyny to klimatyczne i intymne miejsce we wsi Zawadka w Beskidzie Makowskim, gwarantujące luksusowy wypoczynek w górach, z dala od zgiełku ogromnych kurortów i wielkich hoteli. 

Jest to kompleks domków góralskich na wynajem ze strefą SPA, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości, szczególnie ceniących dyskrecję i spokój.

Firma powierzyła naszemu zespołowi przygotowanie nowoczesnej strony internetowej z wygodnym systemem rezerwacyjnym, który zachęci do skorzystania z oferty kompleksu

silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja2.png

Nowoczesny wypoczynek

Nasi graficy skupili się na wykreowaniu intymnego projektu strony internetowej, który nawiązywałby do klimatu proponowanego przez kompleks. Najbardziej zaakcentowane zostały zdjęcia z wnętrz i okolic, które mogą przyciągnąć potencjalnych klientów.

Bardzo istotną kwestią były dla nas także unikalne, a przy tym łatwe i przyjemne w odbiorze teksty. Zostały one przygotowane starannie przez nasz zespół copywriterów. Przystępne i ciekawe treści nakreślają charakter kompleksu i zachęcają do skorzystania z oferty.

Od strony technicznej strona została powiązana z wygodnym systemem rezerwacji. Co więcej, możliwość zarezerwowania pobytu jest dostępna na górze każdej strony. Z kolei na dole każdej strony znajduje się także formularz kontaktowy, który umożliwia przesłanie dowolnego zapytania.

Duży nacisk położyliśmy także na właściwą optymalizację, by strona uruchamiała się szybko i sprawnie. Dodatkowo witryna internetowa została przygotowana w technologii RWD, co powoduje, że przedstawia się ona tak samo dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym i laptopie, jak i na tablecie, czy smartfonie.

Aktualna strona internetowa jest przejrzysta, klarowna i posiada klimat charakterystyczny dla intymnego domu w górach, co potwierdza, że doskonale wywiązaliśmy się z powierzonego nam zadania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja3.png
156 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa