Osada Jaworzyny

Osada Jaworzyny to klimatyczne i intymne miejsce we wsi Zawadka w Beskidzie Makowskim, gwarantujące luksusowy wypoczynek w górach, z dala od zgiełku ogromnych kurortów i wielkich hoteli. 

Jest to kompleks domków góralskich na wynajem ze strefą SPA, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości, szczególnie ceniących dyskrecję i spokój.

Firma powierzyła naszemu zespołowi przygotowanie nowoczesnej strony internetowej z wygodnym systemem rezerwacyjnym, który zachęci do skorzystania z oferty kompleksu

silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja2.png

Nowoczesny wypoczynek

Nasi graficy skupili się na wykreowaniu intymnego projektu strony internetowej, który nawiązywałby do klimatu proponowanego przez kompleks. Najbardziej zaakcentowane zostały zdjęcia z wnętrz i okolic, które mogą przyciągnąć potencjalnych klientów.

Bardzo istotną kwestią były dla nas także unikalne, a przy tym łatwe i przyjemne w odbiorze teksty. Zostały one przygotowane starannie przez nasz zespół copywriterów. Przystępne i ciekawe treści nakreślają charakter kompleksu i zachęcają do skorzystania z oferty.

Od strony technicznej strona została powiązana z wygodnym systemem rezerwacji. Co więcej, możliwość zarezerwowania pobytu jest dostępna na górze każdej strony. Z kolei na dole każdej strony znajduje się także formularz kontaktowy, który umożliwia przesłanie dowolnego zapytania.

Duży nacisk położyliśmy także na właściwą optymalizację, by strona uruchamiała się szybko i sprawnie. Dodatkowo witryna internetowa została przygotowana w technologii RWD, co powoduje, że przedstawia się ona tak samo dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym i laptopie, jak i na tablecie, czy smartfonie.

Aktualna strona internetowa jest przejrzysta, klarowna i posiada klimat charakterystyczny dla intymnego domu w górach, co potwierdza, że doskonale wywiązaliśmy się z powierzonego nam zadania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak