Osada Jaworzyny

Osada Jaworzyny to klimatyczne i intymne miejsce we wsi Zawadka w Beskidzie Makowskim, gwarantujące luksusowy wypoczynek w górach, z dala od zgiełku ogromnych kurortów i wielkich hoteli. 

Jest to kompleks domków góralskich na wynajem ze strefą SPA, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości, szczególnie ceniących dyskrecję i spokój.

Firma powierzyła naszemu zespołowi przygotowanie nowoczesnej strony internetowej z wygodnym systemem rezerwacyjnym, który zachęci do skorzystania z oferty kompleksu

silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja2.png

Nowoczesny wypoczynek

Nasi graficy skupili się na wykreowaniu intymnego projektu strony internetowej, który nawiązywałby do klimatu proponowanego przez kompleks. Najbardziej zaakcentowane zostały zdjęcia z wnętrz i okolic, które mogą przyciągnąć potencjalnych klientów.

Bardzo istotną kwestią były dla nas także unikalne, a przy tym łatwe i przyjemne w odbiorze teksty. Zostały one przygotowane starannie przez nasz zespół copywriterów. Przystępne i ciekawe treści nakreślają charakter kompleksu i zachęcają do skorzystania z oferty.

Od strony technicznej strona została powiązana z wygodnym systemem rezerwacji. Co więcej, możliwość zarezerwowania pobytu jest dostępna na górze każdej strony. Z kolei na dole każdej strony znajduje się także formularz kontaktowy, który umożliwia przesłanie dowolnego zapytania.

Duży nacisk położyliśmy także na właściwą optymalizację, by strona uruchamiała się szybko i sprawnie. Dodatkowo witryna internetowa została przygotowana w technologii RWD, co powoduje, że przedstawia się ona tak samo dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym i laptopie, jak i na tablecie, czy smartfonie.

Aktualna strona internetowa jest przejrzysta, klarowna i posiada klimat charakterystyczny dla intymnego domu w górach, co potwierdza, że doskonale wywiązaliśmy się z powierzonego nam zadania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_osadajaworzyny_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads