Młoda Wataha

Wilczy Obóz – Młoda Wataha to tydzień pełen drużynowych zmagań, survivalowych przygód i wartościowych zajęć pod okiem kadry opiekunów dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat.

Organizatorem jest firma Active Live, która od lat organizuje obozy sportowe dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, stawiając na doskonałą organizację, profesjonalną obsługę, wykwalifikowaną kadrę trenerów oraz najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Naszym zadaniem było przygotowanie przejrzystej strony internetowej, która zaprezentuje w atrakcyjny sposób ofertę oraz przyciągnie uwagę modelowego klienta.

silnet_realizacje_mlodawataha_sekcja2.png

Siłą watahy jest wilk

Atrakcyjny design był jednym z priorytetów naszego zespołu. Postawiliśmy na mocny akcent, dlatego też centralnym elementem strony głównej jest video, które doskonale prezentuje to, co najlepszego marka ma do zaproponowania. 

Uwagę przykuwa nie tylko dynamiczny film, ale także charakterystyczna kolorystyka (moro, czerń), która dedykowana jest branży outdoor, w tym także survivalowej. 

Całość uzupełniła oryginalna czcionka oraz łatwy w odbiorze podział treści. Za chwytliwymi tekstami stoi nasz zespół copywriterów.

Dodatkowo na dole każdej podstrony umieściliśmy wygodny formularz kontaktowy, dzięki któremu szybki kontakt z firmą jest jeszcze prostszy i sprawniejszy.

Zastosowanie technologii RWD sprawia, że witryna posiada te same funkcjonalności zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych oraz prezentuje się równie efektownie. W przypadku Młodej Watahy był to obowiązkowy punkt, gdyż młodzież dziś głównie korzysta ze smartfonów i tabletów.

Nasze celowe działania pozwoliły nam stworzyć stronę internetową, która przyciągnie uwagę młodych ludzi, a dorosłym opiekunom przedstawi firmę jako profesjonalnego, pełnego pasji i godnego zaufania organizatora. 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_mlodawataha_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads