Moto-Profil

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. 

Spółka jest jedynym polskim przedstawicielem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie oraz twórcą marki ProfiAuto.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowej strony internetowej, która przedstawi spółkę z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży jako niezmiennie proponującą innowacyjne i przełomowe rozwiązania.
 

silnet_realizacje_moto-profil_sekcja2.png

Nowatorskie myślenie

Zależało nam na tym, by już od pierwszego kontaktu ze stroną, użytkownik miał pewność, że ma do czynienia z absolutnie wyjątkową marką. By to osiągnąć, postawiliśmy na dynamiczną Stronę Główną, gdzie na pierwszy plan wysuwają się grafiki i animacje.

Wśród zalet na pewno należy wymienić atrakcyjną prezentację treści. Nasi copywriterzy zadbali o chwytliwe i łatwe w odbiorze teksty, natomiast nasz zespół grafików skupił się na ich właściwym wyeksponowaniu.

Kolejnym atutem jest wdrożenie nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer), prezentuje się tak samo efektownie i co najważniejsze - zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Na stronie znaleźć można również wygodny formularz kontaktowy, dzięki czemu możliwy jest szybki kontakt z przedstawicielami firmy. Na podstronie “Kontakt” zostały zamieszczone również wszelkie dane kontaktowe z podziałem na działy.

Przygotowana strona internetowa jest doskonałym odzwierciedleniem misji spółki oraz przedstawia ją jako zaufanego, konkretnego i zaangażowanego w rozwój własny oraz całej branży partnera w biznesie.
 

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager