Moto-Profil

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. 

Spółka jest jedynym polskim przedstawicielem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie oraz twórcą marki ProfiAuto.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowej strony internetowej, która przedstawi spółkę z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży jako niezmiennie proponującą innowacyjne i przełomowe rozwiązania.

MotoProfil
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
billboardy
stopka e-mail
projekt graficzny
mailing
logo
zaproszenia
newsletter
filmy

Dla kogo?

Moto-Profil

Kiedy?

Kwiecień 2023

Branża

Motoryzacja

Moto Profil

Nowatorskie myślenie

Zależało nam na tym, by już od pierwszego kontaktu ze stroną, użytkownik miał pewność, że ma do czynienia z absolutnie wyjątkową marką. By to osiągnąć, postawiliśmy na dynamiczną Stronę Główną, gdzie na pierwszy plan wysuwają się grafiki i animacje.

Wśród zalet na pewno należy wymienić atrakcyjną prezentację treści. Nasi copywriterzy zadbali o chwytliwe i łatwe w odbiorze teksty, natomiast nasz zespół grafików skupił się na ich właściwym wyeksponowaniu.

Kolejnym atutem jest wdrożenie nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer), prezentuje się tak samo efektownie i co najważniejsze - zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Na stronie znaleźć można również wygodny formularz kontaktowy, dzięki czemu możliwy jest szybki kontakt z przedstawicielami firmy. Na podstronie “Kontakt” zostały zamieszczone również wszelkie dane kontaktowe z podziałem na działy.

Przygotowana strona internetowa jest doskonałym odzwierciedleniem misji spółki oraz przedstawia ją jako zaufanego, konkretnego i zaangażowanego w rozwój własny oraz całej branży partnera w biznesie.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.