MBS Mikołów

Mikołowski Bank Spółdzielczy to bank z ponad 30-letnią historią, który oferuje usługi finansowe i bankowe dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST).

Bank MBS to ponad 100 pracowników, Centrala i 11 filii położonych m.in. w Mikołowie, Wodzisławiu Śląskim, Rybniku i Sośnicowicach. 

Naszym zadaniem było wykonanie strony internetowej, która w bezpośredni sposób zachęci do skorzystania z bogatej oferty banku oraz jednocześnie będzie łatwa w obsłudze i dostosowana do klientów w każdym wieku.

silnet_realizacje_bank-mbs_sekcja2.png

Lokalnie dla Ciebie

Dla Mikołowskiego Banku Spółdzielczego najważniejszy jest lokalny klient, jednak to nie przeszkadza dynamicznemu wzrostowi firmy. Obie te cechy chcieliśmy podkreślić w przygotowanym projekcie strony internetowej. Skupiliśmy się przede wszystkim na podkreśleniu związków banku z regionem, by wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. 

Zastosowanie intensywnej kolorystyki oraz prostego, intuicyjnego układu (z umieszczonym na stałe w prawej części menu) sprawia, że każdy użytkownik strony bardzo szybko może przejść do interesujących go treści.

Dodatkowo cała oferta została podzielona tematycznie, co jeszcze usprawnia i skraca proces uzyskania niezbędnych informacji. Na stronie oddzielnie została wyróżniona eBankowość.

Przygotowaliśmy także wygodny formularz kontaktowy, dzięki któremu w krótkim czasie można się skontaktować z przedstawicielami banku i zapytać o konkretną ofertę.

Dodatkowo strona internetowa została przygotowana w technologii RWD, dzięki czemu witryna jest w pełni responsywna, czyli automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na jakim jest wyświetlana (komputer stacjonarny, laptop, tablet lub telefon).

Stworzona witryna internetowa przykuwa wzrok atrakcyjnym projektem wykonanym przez nasz zespół grafików oraz adekwatnymi, łatwymi w odbiorze treściami, które są zasługą naszych copywriterów. 

Mikołowski Bank Spółdzielczy to bank godny zaufania, a przygotowana przez nas strona www doskonale to odzwierciedla.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_bank-mbs_sekcja3.png