Revis

Revis to polska agencja reklamowa z siedzibą w Orzeszu, która od ponad 20 lat tworzy identyfikację wizualną firm i instytucji z Orzesza, Śląska i całej Polski.

Firma zapewnia całościowe podejście do zadań: od projektu do gotowego produktu, a jej główne atuty to dostępność, szybkość, indywidualne podejście oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny internetowej, która w ciekawy sposób przedstawi bogatą ofertę marki.

silnet_realizacje_revis_sekcja2.png

Bądź widoczny

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania przez nasz doświadczony zespół grafików atrakcyjnego layoutu strony, który przyciągnie uwagę wzorowego klienta. Dodatkowo wdrożyliśmy tylko niezbędne funkcjonalności, by całość zachowała klarowność, a nawigacja pozostała intuicyjna.

Oferta oraz cennik zostały przedstawione za pomocą dedykowanych podstron, by móc szczegółowo opisać proponowane przez klienta usługi. Za interesującymi i odpowiednio dopasowanymi treściami stoi nasz zespół copywriterów.

Na stronie zamieszczone zostały także loga dawnych kontrahentów wraz z referencjami, a także wygodny formularz kontaktowy.

Ponadto witryna przygotowana została zgodnie z technologią RWD, co powoduje, że prezentuje się ona tak samo efektownie i jest tak samo funkcjonalna niezależnie od urządzenia, na którym jest wyświetlana (komputer stacjonarny, smartphon, czy tablet).

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca potencjalnego klienta do odwiedzin i skorzystania z oferowanych usług.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_revis_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Karolina Wrzosek
Karolina Wrzosek
29 września 2022
Współpraca z firmą Silnet układa się bardzo dobrze. Z pełną świadomością mogę polecić tę firmę. Pan Marcin szybko reaguje na moje uwagi i wprowadza je w życie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek