Revis

Revis to polska agencja reklamowa z siedzibą w Orzeszu, która od ponad 20 lat tworzy identyfikację wizualną firm i instytucji z Orzesza, Śląska i całej Polski.

Firma zapewnia całościowe podejście do zadań: od projektu do gotowego produktu, a jej główne atuty to dostępność, szybkość, indywidualne podejście oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny internetowej, która w ciekawy sposób przedstawi bogatą ofertę marki.

silnet_realizacje_revis_sekcja2.png

Bądź widoczny

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania przez nasz doświadczony zespół grafików atrakcyjnego layoutu strony, który przyciągnie uwagę wzorowego klienta. Dodatkowo wdrożyliśmy tylko niezbędne funkcjonalności, by całość zachowała klarowność, a nawigacja pozostała intuicyjna.

Oferta oraz cennik zostały przedstawione za pomocą dedykowanych podstron, by móc szczegółowo opisać proponowane przez klienta usługi. Za interesującymi i odpowiednio dopasowanymi treściami stoi nasz zespół copywriterów.

Na stronie zamieszczone zostały także loga dawnych kontrahentów wraz z referencjami, a także wygodny formularz kontaktowy.

Ponadto witryna przygotowana została zgodnie z technologią RWD, co powoduje, że prezentuje się ona tak samo efektownie i jest tak samo funkcjonalna niezależnie od urządzenia, na którym jest wyświetlana (komputer stacjonarny, smartphon, czy tablet).

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca potencjalnego klienta do odwiedzin i skorzystania z oferowanych usług.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_revis_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Dawid Jamrogowicz
Dawid Jamrogowicz
30 listopada 2021
Współpraca z Silnet Media przebiegła wzorcowo. Wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami i projekt udało się oddać przed wyznaczonym terminem. Świetna komunikacja, nowoczesne rozwiązania, więc zdecydowanie mogę polecić tę firmę.
Iwona Lebek
Iwona Lebek
24 listopada 2021
Z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z firmą Silnet, a szczególności panią Monikę, która wsparła nas swoim ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Realizacje odbyły się w ustalonym terminie, mogliśmy liczyć na cenne uwagi i podpowiedzi różnych rozwiązań, co znacznie ułatwiło nam współpracę.
Polecam!
29 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Kampanie tworzone na miarę każdego portfela. Polecam Silnet 🥇jako partnera w biznesie 👍👍
Polecam!
29 stycznia 2021
Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Silnet Media 😃
Polecam!
27 listopada 2020
Z czystym sumieniem polecam współpracę. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie. Wreszcie firma zajmująca się reklama która podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do klienta.
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł