Revis

Revis to polska agencja reklamowa z siedzibą w Orzeszu, która od ponad 20 lat tworzy identyfikację wizualną firm i instytucji z Orzesza, Śląska i całej Polski.

Firma zapewnia całościowe podejście do zadań: od projektu do gotowego produktu, a jej główne atuty to dostępność, szybkość, indywidualne podejście oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny internetowej, która w ciekawy sposób przedstawi bogatą ofertę marki.

silnet_realizacje_revis_sekcja2.png

Bądź widoczny

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania przez nasz doświadczony zespół grafików atrakcyjnego layoutu strony, który przyciągnie uwagę wzorowego klienta. Dodatkowo wdrożyliśmy tylko niezbędne funkcjonalności, by całość zachowała klarowność, a nawigacja pozostała intuicyjna.

Oferta oraz cennik zostały przedstawione za pomocą dedykowanych podstron, by móc szczegółowo opisać proponowane przez klienta usługi. Za interesującymi i odpowiednio dopasowanymi treściami stoi nasz zespół copywriterów.

Na stronie zamieszczone zostały także loga dawnych kontrahentów wraz z referencjami, a także wygodny formularz kontaktowy.

Ponadto witryna przygotowana została zgodnie z technologią RWD, co powoduje, że prezentuje się ona tak samo efektownie i jest tak samo funkcjonalna niezależnie od urządzenia, na którym jest wyświetlana (komputer stacjonarny, smartphon, czy tablet).

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca potencjalnego klienta do odwiedzin i skorzystania z oferowanych usług.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_revis_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak