Revis

Revis to polska agencja reklamowa z siedzibą w Orzeszu, która od ponad 20 lat tworzy identyfikację wizualną firm i instytucji z Orzesza, Śląska i całej Polski.

Firma zapewnia całościowe podejście do zadań: od projektu do gotowego produktu, a jej główne atuty to dostępność, szybkość, indywidualne podejście oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny internetowej, która w ciekawy sposób przedstawi bogatą ofertę marki.

revis
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
banery internetowe
logo

Dla kogo?

Revis

Kiedy?

Październik 2021

Branża

Usługi dla firm

revis-m

Bądź widoczny

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania przez nasz doświadczony zespół grafików atrakcyjnego layoutu strony, który przyciągnie uwagę wzorowego klienta. Dodatkowo wdrożyliśmy tylko niezbędne funkcjonalności, by całość zachowała klarowność, a nawigacja pozostała intuicyjna.

Oferta oraz cennik zostały przedstawione za pomocą dedykowanych podstron, by móc szczegółowo opisać proponowane przez klienta usługi. Za interesującymi i odpowiednio dopasowanymi treściami stoi nasz zespół copywriterów.

Na stronie zamieszczone zostały także loga dawnych kontrahentów wraz z referencjami, a także wygodny formularz kontaktowy.

Ponadto witryna przygotowana została zgodnie z technologią RWD, co powoduje, że prezentuje się ona tak samo efektownie i jest tak samo funkcjonalna niezależnie od urządzenia, na którym jest wyświetlana (komputer stacjonarny, smartphon, czy tablet).

Stworzona przez nasz zespół strona internetowa doskonale odzwierciedla profesjonalizm firmy oraz zachęca potencjalnego klienta do odwiedzin i skorzystania z oferowanych usług.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.