Willa Park Ptasie

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym mieści się zaledwie 29 mieszkań. Są to wyjątkowo przestronne i ustawne apartamenty, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami. Jest to jedyna taka inwestycja na katowickim rynku nieruchomości.

Za inwestycję odpowiada firma FURNUS Spółka z o.o. Spółka K. z Sosnowca, która od kilkunastu lat z sukcesem realizuje własne projekty mieszkaniowe.

Firma powierzyła naszemu zespołowi zaprojektowanie i stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która zachęci potencjalnych kupców do zapoznania się z unikatową ofertą mieszkań.

silnet_realizacje_ptasie_sekcja2.png

Kameralnie w wielkim mieście

Strona internetowa została wykonania zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że przeglądanie wszystkich podstron jest wygodne i skuteczne zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i tablecie, czy smartfonie. Dodatkowo optymalizacja powoduje, że witryna uruchamia się niezwykle szybko i sprawnie.

W szeregu naszych działań postawiliśmy głównie na uwypukleniu atutów inwestycji oraz zastosowanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, które dziś są znakiem rozpoznawczym branży deweloperskiej.

Ciekawe i chwytliwe teksty, które chce się czytać oraz witryna internetowa, która idealnie odpowiada aktualnym trendom to wynik działań naszych zespołów copywriterskich oraz projektowych.

Obsługa serwisu oraz nawigacja po nim jest bezproblemowa i intuicyjna. Z powodzeniem poradzi sobie z nią użytkownik w każdym wieku.

Całość prezentuje się nowocześnie i klarownie, co sprawia, że inwestycja jest atrakcyjna, a deweloper przedstawiony jest jako rzetelny partner w biznesie.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_ptasie_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads