Willa Park Ptasie

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym mieści się zaledwie 29 mieszkań. Są to wyjątkowo przestronne i ustawne apartamenty, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami. Jest to jedyna taka inwestycja na katowickim rynku nieruchomości.

Za inwestycję odpowiada firma FURNUS Spółka z o.o. Spółka K. z Sosnowca, która od kilkunastu lat z sukcesem realizuje własne projekty mieszkaniowe.

Firma powierzyła naszemu zespołowi zaprojektowanie i stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która zachęci potencjalnych kupców do zapoznania się z unikatową ofertą mieszkań.

ptasie
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
banery internetowe
logo

Dla kogo?

FURNUS Spółka z o.o. Spółka K.

Kiedy?

Listopad 2021

Branża

Dom i budownictwo

ptasie-m

Kameralnie w wielkim mieście

Strona internetowa została wykonania zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że przeglądanie wszystkich podstron jest wygodne i skuteczne zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i tablecie, czy smartfonie. Dodatkowo optymalizacja powoduje, że witryna uruchamia się niezwykle szybko i sprawnie.

W szeregu naszych działań postawiliśmy głównie na uwypukleniu atutów inwestycji oraz zastosowanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, które dziś są znakiem rozpoznawczym branży deweloperskiej.

Ciekawe i chwytliwe teksty, które chce się czytać oraz witryna internetowa, która idealnie odpowiada aktualnym trendom to wynik działań naszych zespołów copywriterskich oraz projektowych.

Obsługa serwisu oraz nawigacja po nim jest bezproblemowa i intuicyjna. Z powodzeniem poradzi sobie z nią użytkownik w każdym wieku.

Całość prezentuje się nowocześnie i klarownie, co sprawia, że inwestycja jest atrakcyjna, a deweloper przedstawiony jest jako rzetelny partner w biznesie.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.