Willa Park Ptasie

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym mieści się zaledwie 29 mieszkań. Są to wyjątkowo przestronne i ustawne apartamenty, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami. Jest to jedyna taka inwestycja na katowickim rynku nieruchomości.

Za inwestycję odpowiada firma FURNUS Spółka z o.o. Spółka K. z Sosnowca, która od kilkunastu lat z sukcesem realizuje własne projekty mieszkaniowe.

Firma powierzyła naszemu zespołowi zaprojektowanie i stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która zachęci potencjalnych kupców do zapoznania się z unikatową ofertą mieszkań.

silnet_realizacje_ptasie_sekcja2.png

Kameralnie w wielkim mieście

Strona internetowa została wykonania zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że przeglądanie wszystkich podstron jest wygodne i skuteczne zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i tablecie, czy smartfonie. Dodatkowo optymalizacja powoduje, że witryna uruchamia się niezwykle szybko i sprawnie.

W szeregu naszych działań postawiliśmy głównie na uwypukleniu atutów inwestycji oraz zastosowanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, które dziś są znakiem rozpoznawczym branży deweloperskiej.

Ciekawe i chwytliwe teksty, które chce się czytać oraz witryna internetowa, która idealnie odpowiada aktualnym trendom to wynik działań naszych zespołów copywriterskich oraz projektowych.

Obsługa serwisu oraz nawigacja po nim jest bezproblemowa i intuicyjna. Z powodzeniem poradzi sobie z nią użytkownik w każdym wieku.

Całość prezentuje się nowocześnie i klarownie, co sprawia, że inwestycja jest atrakcyjna, a deweloper przedstawiony jest jako rzetelny partner w biznesie.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_ptasie_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała