Willa Park Ptasie

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym mieści się zaledwie 29 mieszkań. Są to wyjątkowo przestronne i ustawne apartamenty, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami. Jest to jedyna taka inwestycja na katowickim rynku nieruchomości.

Za inwestycję odpowiada firma FURNUS Spółka z o.o. Spółka K. z Sosnowca, która od kilkunastu lat z sukcesem realizuje własne projekty mieszkaniowe.

Firma powierzyła naszemu zespołowi zaprojektowanie i stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, która zachęci potencjalnych kupców do zapoznania się z unikatową ofertą mieszkań.

silnet_realizacje_ptasie_sekcja2.png

Kameralnie w wielkim mieście

Strona internetowa została wykonania zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design). Zastosowanie tej technologii sprawia, że przeglądanie wszystkich podstron jest wygodne i skuteczne zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i tablecie, czy smartfonie. Dodatkowo optymalizacja powoduje, że witryna uruchamia się niezwykle szybko i sprawnie.

W szeregu naszych działań postawiliśmy głównie na uwypukleniu atutów inwestycji oraz zastosowanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, które dziś są znakiem rozpoznawczym branży deweloperskiej.

Ciekawe i chwytliwe teksty, które chce się czytać oraz witryna internetowa, która idealnie odpowiada aktualnym trendom to wynik działań naszych zespołów copywriterskich oraz projektowych.

Obsługa serwisu oraz nawigacja po nim jest bezproblemowa i intuicyjna. Z powodzeniem poradzi sobie z nią użytkownik w każdym wieku.

Całość prezentuje się nowocześnie i klarownie, co sprawia, że inwestycja jest atrakcyjna, a deweloper przedstawiony jest jako rzetelny partner w biznesie.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_ptasie_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Dawid Jamrogowicz
Dawid Jamrogowicz
30 listopada 2021
Współpraca z Silnet Media przebiegła wzorcowo. Wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami i projekt udało się oddać przed wyznaczonym terminem. Świetna komunikacja, nowoczesne rozwiązania, więc zdecydowanie mogę polecić tę firmę.
Iwona Lebek
Iwona Lebek
24 listopada 2021
Z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z firmą Silnet, a szczególności panią Monikę, która wsparła nas swoim ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Realizacje odbyły się w ustalonym terminie, mogliśmy liczyć na cenne uwagi i podpowiedzi różnych rozwiązań, co znacznie ułatwiło nam współpracę.
Polecam!
29 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Kampanie tworzone na miarę każdego portfela. Polecam Silnet 🥇jako partnera w biznesie 👍👍
Polecam!
29 stycznia 2021
Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Silnet Media 😃
Polecam!
27 listopada 2020
Z czystym sumieniem polecam współpracę. Doskonały kontakt, pełne zaangażowanie. Wreszcie firma zajmująca się reklama która podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do klienta.
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa