Parking Pyrzowice

Parking Pyrzowice to ponad 500 miejsc parkingowych, bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę fizyczną i system monitoringu, doskonała lokalizacja oraz bezpłatny transfer.

Parking (przy stacji BP) zlokalizowany jest zaledwie 400 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, przy drodze 913.

W skład kompleksu parkingowego, oprócz całodobowego parkingu, wchodzi także stacja paliw BP, myjnia samochodowa ERHLE oraz dozorowany parking TIR.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni profesjonalnie i przejrzyście przedstawi potencjalnym klientom atrakcyjną ofertę firmy.
 

parkingpyrzowice
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
billboardy
projekt graficzny
logo
wizytówki
bilety

Dla kogo?

Parking Pyrzowice

Kiedy?

Grudzień 2021

Branża

Usługi dla ludności

parkingpyrzowice-m

Wygoda i bezpieczeństwo

Strona została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu wszystkie podstrony prezentują się tak samo atrakcyjnie oraz posiadają swoje funkcjonalności zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach, czy ekranach smartfonów.

Nawigacja po witrynie internetowej jest prosta i intuicyjna, co znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych informacji. Na każdej podstronie dodatkowo umieściliśmy także wygodny formularz rezerwacyjny, który zachęca do szybkiego skorzystania z oferty.

Ponadto witrynę uzupełniliśmy o przydatną sekcję FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania oraz szczegółowy cennik.

Mocną stroną przygotowanej strony internetowej jest również ciekawa wizualnie szata graficzna oraz dedykowane, łatwe w odbiorze treści. Jest to efekt działań naszego fachowego zespołu grafików oraz copywriterów.

Przygotowana przez nas witryna internetowa odpowiada aktualnym trendom oraz nadaje firmie profesjonalny wizerunek.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.