Parking
Pyrzowice

Parking Pyrzowice to ponad 500 miejsc parkingowych, bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę fizyczną i system monitoringu, doskonała lokalizacja oraz bezpłatny transfer.

Parking (przy stacji BP) zlokalizowany jest zaledwie 400 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, przy drodze 913.

W skład kompleksu parkingowego, oprócz całodobowego parkingu, wchodzi także stacja paliw BP, myjnia samochodowa ERHLE oraz dozorowany parking TIR.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni profesjonalnie i przejrzyście przedstawi potencjalnym klientom atrakcyjną ofertę firmy.
 

silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja2.jpg

Wygoda i bezpieczeństwo

Strona została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu wszystkie podstrony prezentują się tak samo atrakcyjnie oraz posiadają swoje funkcjonalności zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach, czy ekranach smartfonów.

Nawigacja po witrynie internetowej jest prosta i intuicyjna, co znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych informacji. Na każdej podstronie dodatkowo umieściliśmy także wygodny formularz rezerwacyjny, który zachęca do szybkiego skorzystania z oferty.

Ponadto witrynę uzupełniliśmy o przydatną sekcję FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania oraz szczegółowy cennik.

Mocną stroną przygotowanej strony internetowej jest również ciekawa wizualnie szata graficzna oraz dedykowane, łatwe w odbiorze treści. Jest to efekt działań naszego fachowego zespołu grafików oraz copywriterów.

Przygotowana przez nas witryna internetowa odpowiada aktualnym trendom oraz nadaje firmie profesjonalny wizerunek.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads