Parking
Pyrzowice

Parking Pyrzowice to ponad 500 miejsc parkingowych, bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę fizyczną i system monitoringu, doskonała lokalizacja oraz bezpłatny transfer.

Parking (przy stacji BP) zlokalizowany jest zaledwie 400 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, przy drodze 913.

W skład kompleksu parkingowego, oprócz całodobowego parkingu, wchodzi także stacja paliw BP, myjnia samochodowa ERHLE oraz dozorowany parking TIR.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni profesjonalnie i przejrzyście przedstawi potencjalnym klientom atrakcyjną ofertę firmy.
 

silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja2.jpg

Wygoda i bezpieczeństwo

Strona została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu wszystkie podstrony prezentują się tak samo atrakcyjnie oraz posiadają swoje funkcjonalności zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach, czy ekranach smartfonów.

Nawigacja po witrynie internetowej jest prosta i intuicyjna, co znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych informacji. Na każdej podstronie dodatkowo umieściliśmy także wygodny formularz rezerwacyjny, który zachęca do szybkiego skorzystania z oferty.

Ponadto witrynę uzupełniliśmy o przydatną sekcję FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania oraz szczegółowy cennik.

Mocną stroną przygotowanej strony internetowej jest również ciekawa wizualnie szata graficzna oraz dedykowane, łatwe w odbiorze treści. Jest to efekt działań naszego fachowego zespołu grafików oraz copywriterów.

Przygotowana przez nas witryna internetowa odpowiada aktualnym trendom oraz nadaje firmie profesjonalny wizerunek.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek