Parking
Pyrzowice

Parking Pyrzowice to ponad 500 miejsc parkingowych, bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę fizyczną i system monitoringu, doskonała lokalizacja oraz bezpłatny transfer.

Parking (przy stacji BP) zlokalizowany jest zaledwie 400 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, przy drodze 913.

W skład kompleksu parkingowego, oprócz całodobowego parkingu, wchodzi także stacja paliw BP, myjnia samochodowa ERHLE oraz dozorowany parking TIR.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która w pełni profesjonalnie i przejrzyście przedstawi potencjalnym klientom atrakcyjną ofertę firmy.
 

silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja2.jpg

Wygoda i bezpieczeństwo

Strona została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu wszystkie podstrony prezentują się tak samo atrakcyjnie oraz posiadają swoje funkcjonalności zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach, czy ekranach smartfonów.

Nawigacja po witrynie internetowej jest prosta i intuicyjna, co znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych informacji. Na każdej podstronie dodatkowo umieściliśmy także wygodny formularz rezerwacyjny, który zachęca do szybkiego skorzystania z oferty.

Ponadto witrynę uzupełniliśmy o przydatną sekcję FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania oraz szczegółowy cennik.

Mocną stroną przygotowanej strony internetowej jest również ciekawa wizualnie szata graficzna oraz dedykowane, łatwe w odbiorze treści. Jest to efekt działań naszego fachowego zespołu grafików oraz copywriterów.

Przygotowana przez nas witryna internetowa odpowiada aktualnym trendom oraz nadaje firmie profesjonalny wizerunek.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_parking_pyrzowice_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Agata Niebrzydowska
Agata Niebrzydowska
29 kwietnia 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Silnet. Najwyższa jakość usług! Od kilku lat współpracujemy i do tej pory nie zawiodłam się.
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Patryk
Patryk
31 marca 2022
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Kawa też dobra :) Tutaj podziękowania dla Pani Moniki za doradztwo i cenne wskazówki. Strona internetowa, jej koncepcja, finalny wygląd przeszedł moje oczekiwania. Oczywiście na duży plus. Dziękuję całemu zespołowi i oby dalsza współpraca była równie owocna :)
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek