Elsat

Elsat to nowoczesny dostawca usług dla domu: telewizji cyfrowej oraz Internetu i telefonii stacjonarnej wytwarzanych przez spółkę Sileman.

Firma działa na lokalnym rynku od 1991 roku i oferuje swe usługi dla blisko 15 tysięcy gospodarstw domowych, z powodzeniem konkurując z największymi operatorami w Polsce. 

Głównym celem firmy Elsat jest świadczenie produktów premium w cenach dostępnych dla każdego.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej, która przedstawi szeroką ofertę firmy, a także uwypukli jej największe atuty.

silnet_realizacje_elsat_sekcja2.jpg

Lider prędkości

Funkcjonalność serwisu była dla nas priorytetem, dlatego też wdrożyliśmy nowoczesną technologię RWD, która sprawia, że witryna internetowa na każdym nośniku (komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie) wygląda tak samo efektownie i posiada pełną użyteczność.

Witryna w klarowny i przejrzysty sposób prezentuje obszerną ofertę firmy. Jest to zasługa naszego zespołu copywriterów, który przygotował wartościowe treści oraz opisy. Powoduje to, że potencjalny klient bardzo szybko znajdzie informacje dokładnie takich usług, jakich potrzebuje.

Layout strony, który jest efektem prac naszego zespołu projektowego, przyciąga uwagę, a jednocześnie odpowiada aktualnym trendom w branży. 
Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia szybką i efektywną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.
Nasze działania pozwoliły stworzyć klarowny i spójny serwis internetowy, który jest łatwy w nawigacji i przyjazny w użytkowaniu. 
 

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_elsat_sekcja3.jpg

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads