Elsat

Elsat to nowoczesny dostawca usług dla domu: telewizji cyfrowej oraz Internetu i telefonii stacjonarnej wytwarzanych przez spółkę Sileman.

Firma działa na lokalnym rynku od 1991 roku i oferuje swe usługi dla blisko 15 tysięcy gospodarstw domowych, z powodzeniem konkurując z największymi operatorami w Polsce. 

Głównym celem firmy Elsat jest świadczenie produktów premium w cenach dostępnych dla każdego.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej, która przedstawi szeroką ofertę firmy, a także uwypukli jej największe atuty.

silnet_realizacje_elsat_sekcja2.jpg

Lider prędkości

Funkcjonalność serwisu była dla nas priorytetem, dlatego też wdrożyliśmy nowoczesną technologię RWD, która sprawia, że witryna internetowa na każdym nośniku (komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie) wygląda tak samo efektownie i posiada pełną użyteczność.

Witryna w klarowny i przejrzysty sposób prezentuje obszerną ofertę firmy. Jest to zasługa naszego zespołu copywriterów, który przygotował wartościowe treści oraz opisy. Powoduje to, że potencjalny klient bardzo szybko znajdzie informacje dokładnie takich usług, jakich potrzebuje.

Layout strony, który jest efektem prac naszego zespołu projektowego, przyciąga uwagę, a jednocześnie odpowiada aktualnym trendom w branży. 
Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia szybką i efektywną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.
Nasze działania pozwoliły stworzyć klarowny i spójny serwis internetowy, który jest łatwy w nawigacji i przyjazny w użytkowaniu. 
 

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_elsat_sekcja3.jpg
157 opinii / ocena 4.95
Łukasz Korolczuk
Łukasz Korolczuk
25 stycznia 2022
Z uwagi na mały budżet nie mogłem wybrać oferty Silnet Media. Chciałem jednak pochwalić za profesjonalną obsługę (tu podziękowania dla Pani Moniki) i bardzo szeroką ofertę świadczonych usług. Mam nadzieje nawiązać współpracę w przyszłości ponieważ już podczas rozmowy widać że jakość jest bardzo wysoka i jeśli ktoś może sobie pozwolić na trochę większy wydatek to uważam że lepszej oferty na terenie Śląska nie da się znaleść.
Amigo Bike
Amigo Bike
24 stycznia 2022
No cóż tu mówić - najlepsza ekipa:) Masz problem ze stroną? Jeden telefon i załatwione. Update na stronie? Zgodnie z harmonogramem prac, a nawet szybciej. Polecam sprawdzić naszą witrynę Amigo-bike.pl :)
Salon concepthair Katowice
Salon concepthair Katowice
10 stycznia 2022
Współpracujemy z firmą Silnet od kilku lat - bez żadnych zastrzeżeń. Wszelkie sprawy załatwiane są bardzo szybko i z korzyścią dla Klienta. Pracownicy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami oraz są bardzo pomocni :) Serdecznie polecamy!
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
Polecam!
28 grudnia 2021
Polecam zdecydowanie i serdecznie pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska