Elsat

Elsat to nowoczesny dostawca usług dla domu: telewizji cyfrowej oraz Internetu i telefonii stacjonarnej wytwarzanych przez spółkę Sileman.

Firma działa na lokalnym rynku od 1991 roku i oferuje swe usługi dla blisko 15 tysięcy gospodarstw domowych, z powodzeniem konkurując z największymi operatorami w Polsce. 

Głównym celem firmy Elsat jest świadczenie produktów premium w cenach dostępnych dla każdego.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej, która przedstawi szeroką ofertę firmy, a także uwypukli jej największe atuty.

Elsat
Co zrobiliśmy?

serwis www
billboardy
projekt graficzny
banery internetowe
animacje

Dla kogo?

Elsat

Kiedy?

Styczeń 2022

Branża

Komputery i internet

Elsat

Lider prędkości

Funkcjonalność serwisu była dla nas priorytetem, dlatego też wdrożyliśmy nowoczesną technologię RWD, która sprawia, że witryna internetowa na każdym nośniku (komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie) wygląda tak samo efektownie i posiada pełną użyteczność.

Witryna w klarowny i przejrzysty sposób prezentuje obszerną ofertę firmy. Jest to zasługa naszego zespołu copywriterów, który przygotował wartościowe treści oraz opisy. Powoduje to, że potencjalny klient bardzo szybko znajdzie informacje dokładnie takich usług, jakich potrzebuje.

Layout strony, który jest efektem prac naszego zespołu projektowego, przyciąga uwagę, a jednocześnie odpowiada aktualnym trendom w branży. 
Całość uzupełnia wygodny formularz kontaktowy, który zapewnia szybką i efektywną komunikację z wykwalifikowanym personelem firmy.
Nasze działania pozwoliły stworzyć klarowny i spójny serwis internetowy, który jest łatwy w nawigacji i przyjazny w użytkowaniu. 
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.