Asian Beauty & Oriental SPA

Salon Asian Beauty & Oriental SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Bytomia, łączące gabinet masażu tajsko-balijskiego z bogatą gamą usług z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Wszystkie usługi i zabiegi wykonują specjaliści z doświadczeniem i kwalifikacjami, szkolący się u największych autorytetów w branży zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W trakcie rytuałów wykorzystywane są techniki tajskie i balijskie, naturalne olejki, gorące kamienie, aromaterapię, refleksoterapię czy chińskie bańki.

Naszej firmie zostało powierzone wykonanie atrakcyjnej oraz w pełni intuicyjnej strony internetowej, będącej idealnym odzwierciedleniem klimatu salonu oraz jego wyjątkowej oferty.
 

Asian Beauty
Asian Beauty
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
billboardy
projekt graficzny
banery internetowe
logo
wizytówki
bony podarunkowe
zaproszenia

Dla kogo?

Asian Beauty & Oriental SPA

Kiedy?

Styczeń 2022

Branża

Zdrowie i uroda

Asian Beauty

Dbałość o ciało i zmysły

Szczegółowa oferta salonu została podzielona na wygodne podstrony, gdzie w punktach wymienione zostały najważniejsze elementy danego zabiegu, masażu lub innych opcji, a dodatkowo pod każdą usługą znajduje się bezpośredni odnośnik do rezerwacji.

Duży nacisk położyliśmy nie tylko na szatę graficzną, ale także na tekst. Zależało nam na tym, by treści były chwytliwe, a przy tym niezbyt natarczywe.

Wszystko to sprawia, że witryna internetowa jest niezwykle intuicyjna, a proces rezerwacji jest klarowny i nieskomplikowany. Sama rezerwacja odbywa się poprzez dedykowany serwis zewnętrzny.

Kolejnym atutem jest wdrożenie nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer) wyświetla się tak samo efektownie i co najważniejsze - zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Naszym głównym zadaniem było podkreślenie jakości oraz wyjątkowości marki, by ofertą zainteresować nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze działania zdecydowanie przyniosły zamierzony efekt.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.