Asian Beauty
& Oriental SPA

Salon Asian Beauty & Oriental SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Bytomia, łączące gabinet masażu tajsko-balijskiego z bogatą gamą usług z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Wszystkie usługi i zabiegi wykonują specjaliści z doświadczeniem i kwalifikacjami, szkolący się u największych autorytetów w branży zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W trakcie rytuałów wykorzystywane są techniki tajskie i balijskie, naturalne olejki, gorące kamienie, aromaterapię, refleksoterapię czy chińskie bańki.

Naszej firmie zostało powierzone wykonanie atrakcyjnej oraz w pełni intuicyjnej strony internetowej, będącej idealnym odzwierciedleniem klimatu salonu oraz jego wyjątkowej oferty.
 

silnet_realizacje_asian_beauty_oriental_spa_sekcja2.png

Dbałość o ciało i zmysły

Szczegółowa oferta salonu została podzielona na wygodne podstrony, gdzie w punktach wymienione zostały najważniejsze elementy danego zabiegu, masażu lub innych opcji, a dodatkowo pod każdą usługą znajduje się bezpośredni odnośnik do rezerwacji.

Duży nacisk położyliśmy nie tylko na szatę graficzną, ale także na tekst. Zależało nam na tym, by treści były chwytliwe, a przy tym niezbyt natarczywe.

Wszystko to sprawia, że witryna internetowa jest niezwykle intuicyjna, a proces rezerwacji jest klarowny i nieskomplikowany. Sama rezerwacja odbywa się poprzez dedykowany serwis zewnętrzny.

Kolejnym atutem jest wdrożenie nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu witryna internetowa na każdym z ogólnodostępnych nośników (tablet, telefon, komputer) wyświetla się tak samo efektownie i co najważniejsze - zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Naszym głównym zadaniem było podkreślenie jakości oraz wyjątkowości marki, by ofertą zainteresować nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze działania zdecydowanie przyniosły zamierzony efekt.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_asian_beauty_oriental_spa_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Karolina Wrzosek
Karolina Wrzosek
29 września 2022
Współpraca z firmą Silnet układa się bardzo dobrze. Z pełną świadomością mogę polecić tę firmę. Pan Marcin szybko reaguje na moje uwagi i wprowadza je w życie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska