Hotel
Klaudia***

Hotel Klaudia*** mieści się w zaadaptowanej, dawnej szkole podstawowej i położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Hotel oprócz części noclegowej posiada również stadninę koni, nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, a także salę bankietową i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Firma powierzyła nam wykonanie atrakcyjnej witryny internetowej, która w interesujący sposób przedstawi pełną ofertę kompleksu oraz zachęci do złożenia rezerwacji.

silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja2.jpg

Miejsce warte zatrzymania

Na początku postawiliśmy na efektowny layout, który przykuje wzrok oraz zmobilizuje potencjalnego klienta do dalszego zapoznawania się z ofertą. Szata graficzna wykonana została przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo duży nacisk położyliśmy na łatwość nawigacji, a także intuicyjne poruszanie się po całym serwisie.

Oferta została podzielona na dedykowane podstrony, gdzie każdy jej element został szczegółowo opisany oraz uzupełniony o dopasowane zdjęcia. Co więcej, ciekawe i dobrze dostosowane do modelowego klienta treści zostały przygotowane przez naszych doświadczonych copywriterów.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z metodą Responsive Web Design, dzięki czemu możliwy jest najwyższy komfort przeglądania podstron na urządzeniu o dowolnych rozmiarach. Ponadto nie ma konieczności uruchamiania specjalnej wersji mobilnej.

Wynikiem naszych profesjonalnych i przemyślanych działań jest atrakcyjny, spójny, sugestywny i świadomy swoich atutów wizerunek firmy.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja3.jpg