Hotel
Klaudia***

Hotel Klaudia*** mieści się w zaadaptowanej, dawnej szkole podstawowej i położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Hotel oprócz części noclegowej posiada również stadninę koni, nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, a także salę bankietową i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Firma powierzyła nam wykonanie atrakcyjnej witryny internetowej, która w interesujący sposób przedstawi pełną ofertę kompleksu oraz zachęci do złożenia rezerwacji.

silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja2.jpg

Miejsce warte zatrzymania

Na początku postawiliśmy na efektowny layout, który przykuje wzrok oraz zmobilizuje potencjalnego klienta do dalszego zapoznawania się z ofertą. Szata graficzna wykonana została przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo duży nacisk położyliśmy na łatwość nawigacji, a także intuicyjne poruszanie się po całym serwisie.

Oferta została podzielona na dedykowane podstrony, gdzie każdy jej element został szczegółowo opisany oraz uzupełniony o dopasowane zdjęcia. Co więcej, ciekawe i dobrze dostosowane do modelowego klienta treści zostały przygotowane przez naszych doświadczonych copywriterów.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z metodą Responsive Web Design, dzięki czemu możliwy jest najwyższy komfort przeglądania podstron na urządzeniu o dowolnych rozmiarach. Ponadto nie ma konieczności uruchamiania specjalnej wersji mobilnej.

Wynikiem naszych profesjonalnych i przemyślanych działań jest atrakcyjny, spójny, sugestywny i świadomy swoich atutów wizerunek firmy.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja3.jpg
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa