Hotel
Klaudia***

Hotel Klaudia*** mieści się w zaadaptowanej, dawnej szkole podstawowej i położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Hotel oprócz części noclegowej posiada również stadninę koni, nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, a także salę bankietową i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Firma powierzyła nam wykonanie atrakcyjnej witryny internetowej, która w interesujący sposób przedstawi pełną ofertę kompleksu oraz zachęci do złożenia rezerwacji.

silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja2.jpg

Miejsce warte zatrzymania

Na początku postawiliśmy na efektowny layout, który przykuje wzrok oraz zmobilizuje potencjalnego klienta do dalszego zapoznawania się z ofertą. Szata graficzna wykonana została przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo duży nacisk położyliśmy na łatwość nawigacji, a także intuicyjne poruszanie się po całym serwisie.

Oferta została podzielona na dedykowane podstrony, gdzie każdy jej element został szczegółowo opisany oraz uzupełniony o dopasowane zdjęcia. Co więcej, ciekawe i dobrze dostosowane do modelowego klienta treści zostały przygotowane przez naszych doświadczonych copywriterów.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z metodą Responsive Web Design, dzięki czemu możliwy jest najwyższy komfort przeglądania podstron na urządzeniu o dowolnych rozmiarach. Ponadto nie ma konieczności uruchamiania specjalnej wersji mobilnej.

Wynikiem naszych profesjonalnych i przemyślanych działań jest atrakcyjny, spójny, sugestywny i świadomy swoich atutów wizerunek firmy.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja3.jpg
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa