Hotel Klaudia

Hotel Klaudia*** mieści się w zaadaptowanej, dawnej szkole podstawowej i położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Hotel oprócz części noclegowej posiada również stadninę koni, nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, a także salę bankietową i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Firma powierzyła nam wykonanie atrakcyjnej witryny internetowej, która w interesujący sposób przedstawi pełną ofertę kompleksu oraz zachęci do złożenia rezerwacji.

Hotel Klaudia
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
logo
kartki
bony podarunkowe
ulotki

Dla kogo?

Hotel Klaudia***

Kiedy?

Styczeń 2022

Branża

Gastronomia i noclegi

Hotel Klaudia

Miejsce warte zatrzymania

Na początku postawiliśmy na efektowny layout, który przykuje wzrok oraz zmobilizuje potencjalnego klienta do dalszego zapoznawania się z ofertą. Szata graficzna wykonana została przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo duży nacisk położyliśmy na łatwość nawigacji, a także intuicyjne poruszanie się po całym serwisie.

Oferta została podzielona na dedykowane podstrony, gdzie każdy jej element został szczegółowo opisany oraz uzupełniony o dopasowane zdjęcia. Co więcej, ciekawe i dobrze dostosowane do modelowego klienta treści zostały przygotowane przez naszych doświadczonych copywriterów.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z metodą Responsive Web Design, dzięki czemu możliwy jest najwyższy komfort przeglądania podstron na urządzeniu o dowolnych rozmiarach. Ponadto nie ma konieczności uruchamiania specjalnej wersji mobilnej.

Wynikiem naszych profesjonalnych i przemyślanych działań jest atrakcyjny, spójny, sugestywny i świadomy swoich atutów wizerunek firmy.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.