Hotel
Klaudia***

Hotel Klaudia*** mieści się w zaadaptowanej, dawnej szkole podstawowej i położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Hotel oprócz części noclegowej posiada również stadninę koni, nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, a także salę bankietową i w pełni wyposażoną salę konferencyjną.

Firma powierzyła nam wykonanie atrakcyjnej witryny internetowej, która w interesujący sposób przedstawi pełną ofertę kompleksu oraz zachęci do złożenia rezerwacji.

silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja2.jpg

Miejsce warte zatrzymania

Na początku postawiliśmy na efektowny layout, który przykuje wzrok oraz zmobilizuje potencjalnego klienta do dalszego zapoznawania się z ofertą. Szata graficzna wykonana została przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo duży nacisk położyliśmy na łatwość nawigacji, a także intuicyjne poruszanie się po całym serwisie.

Oferta została podzielona na dedykowane podstrony, gdzie każdy jej element został szczegółowo opisany oraz uzupełniony o dopasowane zdjęcia. Co więcej, ciekawe i dobrze dostosowane do modelowego klienta treści zostały przygotowane przez naszych doświadczonych copywriterów.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z metodą Responsive Web Design, dzięki czemu możliwy jest najwyższy komfort przeglądania podstron na urządzeniu o dowolnych rozmiarach. Ponadto nie ma konieczności uruchamiania specjalnej wersji mobilnej.

Wynikiem naszych profesjonalnych i przemyślanych działań jest atrakcyjny, spójny, sugestywny i świadomy swoich atutów wizerunek firmy.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_hotel_klaudia_sekcja3.jpg
157 opinii / ocena 4.95
Salon concepthair Katowice
Salon concepthair Katowice
10 stycznia 2022
Współpracujemy z firmą Silnet od kilku lat - bez żadnych zastrzeżeń. Wszelkie sprawy załatwiane są bardzo szybko i z korzyścią dla Klienta. Pracownicy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami oraz są bardzo pomocni :) Serdecznie polecamy!
Polecam!
30 grudnia 2021
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!
Polecam!
28 grudnia 2021
Polecam zdecydowanie i serdecznie pozdrawiam
Dawid Jamrogowicz
Dawid Jamrogowicz
30 listopada 2021
Współpraca z Silnet Media przebiegła wzorcowo. Wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami i projekt udało się oddać przed wyznaczonym terminem. Świetna komunikacja, nowoczesne rozwiązania, więc zdecydowanie mogę polecić tę firmę.
Iwona Lebek
Iwona Lebek
24 listopada 2021
Z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z firmą Silnet, a szczególności panią Monikę, która wsparła nas swoim ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem. Realizacje odbyły się w ustalonym terminie, mogliśmy liczyć na cenne uwagi i podpowiedzi różnych rozwiązań, co znacznie ułatwiło nam współpracę.
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa