Taxus Arbor

Taxus Arbor to rodzinna firma z Tychów, która oferuje szerokie spektrum usług z zakresu leśnictwa, arborystyki, dendrologii i ogrodnictwa, głównie na terenie Śląska.

Siłą marki jest przekazywanie z pokolenia na pokolenie wykształcenia leśnego oraz doświadczenia w branży leśnej i ogrodniczej. Dziś z zaangażowaniem i pasją pracuje już trzecie pokolenie, a firma z powodzeniem na rynku istnieje od ponad 25 lat.

Zadaniem naszego zespołu było przedstawienie unikatowej oferty firmy, podkreślenie jej wieloletniej tradycji oraz zaakcentowanie korzyści, które się z tym wiążą w atrakcyjnej i przykuwającej uwagę klienta formie nowoczesnej strony internetowej.
 

silnet_realizacje_taxus_sekcja2.png

Pokolenia profesjonalizmu

Nasze prace rozpoczęliśmy od skrupulatnego wyszczególnienia wszystkich gałęzi firmy, by każdą z nich odpowiednio wyeksponować. Na przygotowanej witrynie internetowej można w szybki sposób znaleźć niezbędne informacje dot. zarówno samej firmy, jak i jej oferty m.in. szkoleń, usług oraz sprzedaży i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego.

Główny nacisk położyliśmy na to, by nawigacja strony była intuicyjna i klarowna dla osób w każdym wieku.

Na stronie znalazło się także miejsce dla formularza kontaktowego oraz mapki dojazdu, dzięki czemu kontakt z firmą jest jeszcze prostszy, co ma wpływ na ilość późniejszych zamówień i zleceń.

Wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów, natomiast stroną wizualną witryny zajęli się nasi graficy.

Dodatkowo wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że witrynę można z powodzeniem przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń zachowuje ona także swoje wszelkie funkcjonalności.

Postawiliśmy na wykonanie strony internetowej odpowiadającej aktualnym trendom, by cała marka jawiła się jako nowoczesny partner w biznesie, który pomimo wieloletniej obecności na rynku wciąż stawia na rozwój.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
silnet_realizacje_taxus_sekcja3.png