Taxus Arbor

Taxus Arbor to rodzinna firma z Tychów, która oferuje szerokie spektrum usług z zakresu leśnictwa, arborystyki, dendrologii i ogrodnictwa, głównie na terenie Śląska.

Siłą marki jest przekazywanie z pokolenia na pokolenie wykształcenia leśnego oraz doświadczenia w branży leśnej i ogrodniczej. Dziś z zaangażowaniem i pasją pracuje już trzecie pokolenie, a firma z powodzeniem na rynku istnieje od ponad 25 lat.

Zadaniem naszego zespołu było przedstawienie unikatowej oferty firmy, podkreślenie jej wieloletniej tradycji oraz zaakcentowanie korzyści, które się z tym wiążą w atrakcyjnej i przykuwającej uwagę klienta formie nowoczesnej strony internetowej.
 

silnet_realizacje_taxus_sekcja2.png

Pokolenia profesjonalizmu

Nasze prace rozpoczęliśmy od skrupulatnego wyszczególnienia wszystkich gałęzi firmy, by każdą z nich odpowiednio wyeksponować. Na przygotowanej witrynie internetowej można w szybki sposób znaleźć niezbędne informacje dot. zarówno samej firmy, jak i jej oferty m.in. szkoleń, usług oraz sprzedaży i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego.

Główny nacisk położyliśmy na to, by nawigacja strony była intuicyjna i klarowna dla osób w każdym wieku.

Na stronie znalazło się także miejsce dla formularza kontaktowego oraz mapki dojazdu, dzięki czemu kontakt z firmą jest jeszcze prostszy, co ma wpływ na ilość późniejszych zamówień i zleceń.

Wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów, natomiast stroną wizualną witryny zajęli się nasi graficy.

Dodatkowo wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że witrynę można z powodzeniem przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń zachowuje ona także swoje wszelkie funkcjonalności.

Postawiliśmy na wykonanie strony internetowej odpowiadającej aktualnym trendom, by cała marka jawiła się jako nowoczesny partner w biznesie, który pomimo wieloletniej obecności na rynku wciąż stawia na rozwój.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
silnet_realizacje_taxus_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała