Taxus Arbor

Taxus Arbor to rodzinna firma z Tychów, która oferuje szerokie spektrum usług z zakresu leśnictwa, arborystyki, dendrologii i ogrodnictwa, głównie na terenie Śląska.

Siłą marki jest przekazywanie z pokolenia na pokolenie wykształcenia leśnego oraz doświadczenia w branży leśnej i ogrodniczej. Dziś z zaangażowaniem i pasją pracuje już trzecie pokolenie, a firma z powodzeniem na rynku istnieje od ponad 25 lat.

Zadaniem naszego zespołu było przedstawienie unikatowej oferty firmy, podkreślenie jej wieloletniej tradycji oraz zaakcentowanie korzyści, które się z tym wiążą w atrakcyjnej i przykuwającej uwagę klienta formie nowoczesnej strony internetowej.
 

silnet_realizacje_taxus_sekcja2.png

Pokolenia profesjonalizmu

Nasze prace rozpoczęliśmy od skrupulatnego wyszczególnienia wszystkich gałęzi firmy, by każdą z nich odpowiednio wyeksponować. Na przygotowanej witrynie internetowej można w szybki sposób znaleźć niezbędne informacje dot. zarówno samej firmy, jak i jej oferty m.in. szkoleń, usług oraz sprzedaży i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego.

Główny nacisk położyliśmy na to, by nawigacja strony była intuicyjna i klarowna dla osób w każdym wieku.

Na stronie znalazło się także miejsce dla formularza kontaktowego oraz mapki dojazdu, dzięki czemu kontakt z firmą jest jeszcze prostszy, co ma wpływ na ilość późniejszych zamówień i zleceń.

Wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów, natomiast stroną wizualną witryny zajęli się nasi graficy.

Dodatkowo wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że witrynę można z powodzeniem przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń zachowuje ona także swoje wszelkie funkcjonalności.

Postawiliśmy na wykonanie strony internetowej odpowiadającej aktualnym trendom, by cała marka jawiła się jako nowoczesny partner w biznesie, który pomimo wieloletniej obecności na rynku wciąż stawia na rozwój.

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Sales manager
silnet_realizacje_taxus_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Agata Niebrzydowska
Agata Niebrzydowska
29 kwietnia 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Silnet. Najwyższa jakość usług! Od kilku lat współpracujemy i do tej pory nie zawiodłam się.
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Patryk
Patryk
31 marca 2022
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Kawa też dobra :) Tutaj podziękowania dla Pani Moniki za doradztwo i cenne wskazówki. Strona internetowa, jej koncepcja, finalny wygląd przeszedł moje oczekiwania. Oczywiście na duży plus. Dziękuję całemu zespołowi i oby dalsza współpraca była równie owocna :)
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak