Taxus Arbor

Taxus Arbor to rodzinna firma z Tychów, która oferuje szerokie spektrum usług z zakresu leśnictwa, arborystyki, dendrologii i ogrodnictwa, głównie na terenie Śląska.

Siłą marki jest przekazywanie z pokolenia na pokolenie wykształcenia leśnego oraz doświadczenia w branży leśnej i ogrodniczej. Dziś z zaangażowaniem i pasją pracuje już trzecie pokolenie, a firma z powodzeniem na rynku istnieje od ponad 25 lat.

Zadaniem naszego zespołu było przedstawienie unikatowej oferty firmy, podkreślenie jej wieloletniej tradycji oraz zaakcentowanie korzyści, które się z tym wiążą w atrakcyjnej i przykuwającej uwagę klienta formie nowoczesnej strony internetowej.
 

Taxus arbor
Co zrobiliśmy?

branding
serwis www
projekt graficzny
logo
ulotki
katalogi

Dla kogo?

Taxus Arbor

Kiedy?

Styczeń 2022

Branża

Usługi dla firm

Taxus

Pokolenia profesjonalizmu

Nasze prace rozpoczęliśmy od skrupulatnego wyszczególnienia wszystkich gałęzi firmy, by każdą z nich odpowiednio wyeksponować. Na przygotowanej witrynie internetowej można w szybki sposób znaleźć niezbędne informacje dot. zarówno samej firmy, jak i jej oferty m.in. szkoleń, usług oraz sprzedaży i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego.

Główny nacisk położyliśmy na to, by nawigacja strony była intuicyjna i klarowna dla osób w każdym wieku.

Na stronie znalazło się także miejsce dla formularza kontaktowego oraz mapki dojazdu, dzięki czemu kontakt z firmą jest jeszcze prostszy, co ma wpływ na ilość późniejszych zamówień i zleceń.

Wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów, natomiast stroną wizualną witryny zajęli się nasi graficy.

Dodatkowo wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że witrynę można z powodzeniem przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń zachowuje ona także swoje wszelkie funkcjonalności.

Postawiliśmy na wykonanie strony internetowej odpowiadającej aktualnym trendom, by cała marka jawiła się jako nowoczesny partner w biznesie, który pomimo wieloletniej obecności na rynku wciąż stawia na rozwój.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.