Sportowa
Reklama

SportowaReklama.pl to producent i dostawca materiałów reklamowych dla branży sportowej, który tworzy materiały wielokrotnego użytku, bezpieczne i sprawdzone na potrzeby wydarzeń sportowych każdego typu i rangi.

Właścicielem marki SportowaReklama.pl jest firma DenStudio z Katowic, która specjalizuje się w reklamie, poligrafii, druku i brandingu od ponad 10 lat. Firma ściśle współpracuje z Polską Ligą Siatkówki oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Doświadczenie, wysoka jakość dostarczanych materiałów oraz obsługa na najwyższym poziomie to największe atuty firmy, które chcieliśmy podkreślić w realizowanej stronie internetowej. Położyliśmy duży nacisk również na atrakcyjny wygląd oraz intuicyjność obsługi.

silnet_realizacje_sportowareklama_sekcja2.jpg

Najwyższy poziom reklamy

Nawigacja strony jest intuicyjna i klarowna, co zapewnia odpowiednie rozmieszczenie publikowanych treści oraz charakterystyczne pływające menu. Tego typu rozwiązanie pozwala użytkownikowi nie tracić menu strony z oczu i zawsze w razie potrzeby ekspresowo przejść do innej podstrony.

Bardzo zależało nam na tym, by całość nawiązywała do branż, w jakich funkcjonuje marka, czyli sportu i reklamy. To właśnie dlatego postawiliśmy na dynamizm oraz innowacyjne rozwiązania dot. grafik i prezentacji treści na poszczególnych odsłonach. Jest to efekt prac naszych grafików. Z kolei wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów.

Jednym z najważniejszych elementów strony internetowej jest nie tylko zachęcenie klientów to poznania oferty marki, ale także możliwość pozyskania potencjalnych klientów. W tym celu powstała podstrona “Realizacje”, gdzie z czasem pojawiają się reprezentacyjne zlecenia wykonane przez firmę.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że stronę internetową można przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń dostępna jest jej pełna funkcjonalność.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_sportowareklama_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska