Sportowa Reklama

SportowaReklama.pl to producent i dostawca materiałów reklamowych dla branży sportowej, który tworzy materiały wielokrotnego użytku, bezpieczne i sprawdzone na potrzeby wydarzeń sportowych każdego typu i rangi.

Właścicielem marki SportowaReklama.pl jest firma DenStudio z Katowic, która specjalizuje się w reklamie, poligrafii, druku i brandingu od ponad 10 lat. Firma ściśle współpracuje z Polską Ligą Siatkówki oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Doświadczenie, wysoka jakość dostarczanych materiałów oraz obsługa na najwyższym poziomie to największe atuty firmy, które chcieliśmy podkreślić w realizowanej stronie internetowej. Położyliśmy duży nacisk również na atrakcyjny wygląd oraz intuicyjność obsługi.

Sportowa Reklama
Co zrobiliśmy?

serwis www
projekt graficzny
certyfikaty

Dla kogo?

Sportowa Reklama

Kiedy?

Luty 2022

Branża

Usługi dla firm

Sportowa Reklama

Najwyższy poziom reklamy

Nawigacja strony jest intuicyjna i klarowna, co zapewnia odpowiednie rozmieszczenie publikowanych treści oraz charakterystyczne pływające menu. Tego typu rozwiązanie pozwala użytkownikowi nie tracić menu strony z oczu i zawsze w razie potrzeby ekspresowo przejść do innej podstrony.

Bardzo zależało nam na tym, by całość nawiązywała do branż, w jakich funkcjonuje marka, czyli sportu i reklamy. To właśnie dlatego postawiliśmy na dynamizm oraz innowacyjne rozwiązania dot. grafik i prezentacji treści na poszczególnych odsłonach. Jest to efekt prac naszych grafików. Z kolei wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów.

Jednym z najważniejszych elementów strony internetowej jest nie tylko zachęcenie klientów to poznania oferty marki, ale także możliwość pozyskania potencjalnych klientów. W tym celu powstała podstrona “Realizacje”, gdzie z czasem pojawiają się reprezentacyjne zlecenia wykonane przez firmę.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że stronę internetową można przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń dostępna jest jej pełna funkcjonalność.
 

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.