Sportowa
Reklama

SportowaReklama.pl to producent i dostawca materiałów reklamowych dla branży sportowej, który tworzy materiały wielokrotnego użytku, bezpieczne i sprawdzone na potrzeby wydarzeń sportowych każdego typu i rangi.

Właścicielem marki SportowaReklama.pl jest firma DenStudio z Katowic, która specjalizuje się w reklamie, poligrafii, druku i brandingu od ponad 10 lat. Firma ściśle współpracuje z Polską Ligą Siatkówki oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Doświadczenie, wysoka jakość dostarczanych materiałów oraz obsługa na najwyższym poziomie to największe atuty firmy, które chcieliśmy podkreślić w realizowanej stronie internetowej. Położyliśmy duży nacisk również na atrakcyjny wygląd oraz intuicyjność obsługi.

silnet_realizacje_sportowareklama_sekcja2.jpg

Najwyższy poziom reklamy

Nawigacja strony jest intuicyjna i klarowna, co zapewnia odpowiednie rozmieszczenie publikowanych treści oraz charakterystyczne pływające menu. Tego typu rozwiązanie pozwala użytkownikowi nie tracić menu strony z oczu i zawsze w razie potrzeby ekspresowo przejść do innej podstrony.

Bardzo zależało nam na tym, by całość nawiązywała do branż, w jakich funkcjonuje marka, czyli sportu i reklamy. To właśnie dlatego postawiliśmy na dynamizm oraz innowacyjne rozwiązania dot. grafik i prezentacji treści na poszczególnych odsłonach. Jest to efekt prac naszych grafików. Z kolei wszystkie treści zostały przygotowane przez nasz doświadczony zespół copywriterów.

Jednym z najważniejszych elementów strony internetowej jest nie tylko zachęcenie klientów to poznania oferty marki, ale także możliwość pozyskania potencjalnych klientów. W tym celu powstała podstrona “Realizacje”, gdzie z czasem pojawiają się reprezentacyjne zlecenia wykonane przez firmę.

Wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że stronę internetową można przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych. Na każdym z tych urządzeń dostępna jest jej pełna funkcjonalność.
 

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_sportowareklama_sekcja3.png