POI 3D
Format

Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji FORMAT i 3D FORMAT to firma z Gliwic, która od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, urzędów i firm na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Firma posługuje się nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i stosuje nowatorskie techniki pomiarowe, dostarczając klientom innowacyjne produkty. Specjalizacją POI Format jest przygotowanie procesu inwestycyjnego, geodezyjna obsługa inwestycji oraz realizacja zadań z zakresu geodezji nowoczesnej (skanowanie laserowe 3D i naloty dronem).

Przygotowanie nowoczesnej strony, która będzie atrakcyjna, a jednocześnie intuicyjna w obsłudze i wartościowa w treści - to było celem naszego doświadczonego zespołu.

silnet_realizacje_poiformat_sekcja2.jpg

Innowacyjna dokładność

Witryna została przygotowana zgodnie z technologią RWD. Zastosowanie tej technologii sprawia, że strona dobrze prezentuje się nie tylko na laptopie, czy komputerze stacjonarnym, ale również w wersji mobilnej, czyli na smartphonie, czy tablecie.

Strona jest intuicyjna i łatwa w odbiorze. By jeszcze bardziej usprawnić kontakt oraz zachęcić potencjalnych kontrahentów do współpracy na dole każdej podstrony, a także strony głównej znajduje się wygodny formularz kontaktowy.

Za wartość merytoryczną unikalnych treści oraz łatwość ich czytania zadbali nasi copywriterzy. Layout to zasługa naszego zespołu grafików, który postawił na nowoczesną paletę barw, stanowiącą idealne tło dla mocniejszych kolorystycznie akcentów np. publikowanych realizacji.

Obecna strona internetowa odzwierciedla panujące w branży trendy oraz doskonale podkreśla atuty marki. W efekcie firma jawi się jako zaufany partner w biznesie, który w swojej pracy - tak, jak podczas kreowania swojego wizerunku - sięga po najnowocześniejsze rozwiązania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_poiformat_sekcja3.png