POI 3D
Format

Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji FORMAT i 3D FORMAT to firma z Gliwic, która od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, urzędów i firm na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Firma posługuje się nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i stosuje nowatorskie techniki pomiarowe, dostarczając klientom innowacyjne produkty. Specjalizacją POI Format jest przygotowanie procesu inwestycyjnego, geodezyjna obsługa inwestycji oraz realizacja zadań z zakresu geodezji nowoczesnej (skanowanie laserowe 3D i naloty dronem).

Przygotowanie nowoczesnej strony, która będzie atrakcyjna, a jednocześnie intuicyjna w obsłudze i wartościowa w treści - to było celem naszego doświadczonego zespołu.

silnet_realizacje_poiformat_sekcja2.jpg

Innowacyjna dokładność

Witryna została przygotowana zgodnie z technologią RWD. Zastosowanie tej technologii sprawia, że strona dobrze prezentuje się nie tylko na laptopie, czy komputerze stacjonarnym, ale również w wersji mobilnej, czyli na smartphonie, czy tablecie.

Strona jest intuicyjna i łatwa w odbiorze. By jeszcze bardziej usprawnić kontakt oraz zachęcić potencjalnych kontrahentów do współpracy na dole każdej podstrony, a także strony głównej znajduje się wygodny formularz kontaktowy.

Za wartość merytoryczną unikalnych treści oraz łatwość ich czytania zadbali nasi copywriterzy. Layout to zasługa naszego zespołu grafików, który postawił na nowoczesną paletę barw, stanowiącą idealne tło dla mocniejszych kolorystycznie akcentów np. publikowanych realizacji.

Obecna strona internetowa odzwierciedla panujące w branży trendy oraz doskonale podkreśla atuty marki. W efekcie firma jawi się jako zaufany partner w biznesie, który w swojej pracy - tak, jak podczas kreowania swojego wizerunku - sięga po najnowocześniejsze rozwiązania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_poiformat_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak