POI 3D
Format

Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji FORMAT i 3D FORMAT to firma z Gliwic, która od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, urzędów i firm na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Firma posługuje się nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i stosuje nowatorskie techniki pomiarowe, dostarczając klientom innowacyjne produkty. Specjalizacją POI Format jest przygotowanie procesu inwestycyjnego, geodezyjna obsługa inwestycji oraz realizacja zadań z zakresu geodezji nowoczesnej (skanowanie laserowe 3D i naloty dronem).

Przygotowanie nowoczesnej strony, która będzie atrakcyjna, a jednocześnie intuicyjna w obsłudze i wartościowa w treści - to było celem naszego doświadczonego zespołu.

silnet_realizacje_poiformat_sekcja2.jpg

Innowacyjna dokładność

Witryna została przygotowana zgodnie z technologią RWD. Zastosowanie tej technologii sprawia, że strona dobrze prezentuje się nie tylko na laptopie, czy komputerze stacjonarnym, ale również w wersji mobilnej, czyli na smartphonie, czy tablecie.

Strona jest intuicyjna i łatwa w odbiorze. By jeszcze bardziej usprawnić kontakt oraz zachęcić potencjalnych kontrahentów do współpracy na dole każdej podstrony, a także strony głównej znajduje się wygodny formularz kontaktowy.

Za wartość merytoryczną unikalnych treści oraz łatwość ich czytania zadbali nasi copywriterzy. Layout to zasługa naszego zespołu grafików, który postawił na nowoczesną paletę barw, stanowiącą idealne tło dla mocniejszych kolorystycznie akcentów np. publikowanych realizacji.

Obecna strona internetowa odzwierciedla panujące w branży trendy oraz doskonale podkreśla atuty marki. W efekcie firma jawi się jako zaufany partner w biznesie, który w swojej pracy - tak, jak podczas kreowania swojego wizerunku - sięga po najnowocześniejsze rozwiązania.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_poiformat_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Agata Niebrzydowska
Agata Niebrzydowska
29 kwietnia 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Silnet. Najwyższa jakość usług! Od kilku lat współpracujemy i do tej pory nie zawiodłam się.
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Patryk
Patryk
31 marca 2022
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Kawa też dobra :) Tutaj podziękowania dla Pani Moniki za doradztwo i cenne wskazówki. Strona internetowa, jej koncepcja, finalny wygląd przeszedł moje oczekiwania. Oczywiście na duży plus. Dziękuję całemu zespołowi i oby dalsza współpraca była równie owocna :)
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek