DopasujRolety.pl

Sklep internetowy DopasujRolety jest producentem rolet, moskitier oraz bram garażowych rolowanych dostosowanych do wymagań każdego klienta.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór najwyższej jakości rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, refleksoli, rolet wewnętrznych i żaluzji oraz bram i krat rolowanych. Innowacją jest wygodny konfigurator produktów, który daje możliwość wyboru osłony dopasowanej do potrzeb klienta.

Firma powierzyła naszemu zespołowi stworzenie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dopasujrolety

Zamontuj i korzystaj

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i uruchomienie sklepu internetowego, który przedstawi pełną ofertę firmy oraz w czytelny i sugestywny sposób podkreśli wszystkie atuty współpracy.

Ważne było to, by sklep na każdym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym - prezentował się tak samo atrakcyjnie i był również funkcjonalny. Osiągnęliśmy ten cel wykorzystując technologię RWD.

Oferowane przez firmę artykuły oraz usługi zostały podzielone na wygodne kategorie. Każda karta produktu została uzupełniona unikalnymi i wartościowymi treściami. Ponadto na stronie znajduje się także Poradnik, gdzie można znaleźć merytoryczne informacje. Wszystkie treści zostały przygotowanie przez naszych doświadczonych copywriterów.

Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie liczników, które pokazują jak wiele osób właśnie przegląda sklep oraz ile zamówień złożono danego dnia. Pozwala to pokazać potencjalnym klientom jakim zainteresowaniem cieszy się oferta marki i również nakłonić do zakupu.

Nasze działania pozwoliły stworzyć przyjazny w obsłudze i w pełni responsywny sklep internetowy, w którym potencjalny klient łatwo, szybko i wygodnie może dokonać zakupu.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
Dopasujrolety
157 opinii / ocena 4.95
Agata Niebrzydowska
Agata Niebrzydowska
29 kwietnia 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Silnet. Najwyższa jakość usług! Od kilku lat współpracujemy i do tej pory nie zawiodłam się.
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Patryk
Patryk
31 marca 2022
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Kawa też dobra :) Tutaj podziękowania dla Pani Moniki za doradztwo i cenne wskazówki. Strona internetowa, jej koncepcja, finalny wygląd przeszedł moje oczekiwania. Oczywiście na duży plus. Dziękuję całemu zespołowi i oby dalsza współpraca była równie owocna :)
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Iwona Lupa
Iwona Lupa