DopasujRolety.pl

Sklep internetowy DopasujRolety jest producentem rolet, moskitier oraz bram garażowych rolowanych dostosowanych do wymagań każdego klienta.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór najwyższej jakości rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, refleksoli, rolet wewnętrznych i żaluzji oraz bram i krat rolowanych. Innowacją jest wygodny konfigurator produktów, który daje możliwość wyboru osłony dopasowanej do potrzeb klienta.

Firma powierzyła naszemu zespołowi stworzenie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dopasujrolety

Zamontuj i korzystaj

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i uruchomienie sklepu internetowego, który przedstawi pełną ofertę firmy oraz w czytelny i sugestywny sposób podkreśli wszystkie atuty współpracy.

Ważne było to, by sklep na każdym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym - prezentował się tak samo atrakcyjnie i był również funkcjonalny. Osiągnęliśmy ten cel wykorzystując technologię RWD.

Oferowane przez firmę artykuły oraz usługi zostały podzielone na wygodne kategorie. Każda karta produktu została uzupełniona unikalnymi i wartościowymi treściami. Ponadto na stronie znajduje się także Poradnik, gdzie można znaleźć merytoryczne informacje. Wszystkie treści zostały przygotowanie przez naszych doświadczonych copywriterów.

Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie liczników, które pokazują jak wiele osób właśnie przegląda sklep oraz ile zamówień złożono danego dnia. Pozwala to pokazać potencjalnym klientom jakim zainteresowaniem cieszy się oferta marki i również nakłonić do zakupu.

Nasze działania pozwoliły stworzyć przyjazny w obsłudze i w pełni responsywny sklep internetowy, w którym potencjalny klient łatwo, szybko i wygodnie może dokonać zakupu.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
Dopasujrolety
156 opinii / ocena 4.95
Lukasz Grzybinski
Lukasz Grzybinski
11 lipca 2022
Gorąco polecam firmę Silnet Media ! Pracownicy firmy wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem w powierzone zadania oraz niezwykłą kreatywnością :)
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł