DopasujRolety

Sklep internetowy DopasujRolety jest producentem rolet, moskitier oraz bram garażowych rolowanych dostosowanych do wymagań każdego klienta.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór najwyższej jakości rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, refleksoli, rolet wewnętrznych i żaluzji oraz bram i krat rolowanych. Innowacją jest wygodny konfigurator produktów, który daje możliwość wyboru osłony dopasowanej do potrzeb klienta.

Firma powierzyła naszemu zespołowi stworzenie nowoczesnej strony www oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dopasuj Rolety
Co zrobiliśmy?

branding
sklep internetowy
projekt graficzny
banery internetowe
ulotki
wizualizacje

Dla kogo?

RoletyAlu

Kiedy?

Kwiecień 2022

Branża

Dom i budownictwo

Dopasuj Rolety

Zamontuj i korzystaj

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i uruchomienie sklepu internetowego, który przedstawi pełną ofertę firmy oraz w czytelny i sugestywny sposób podkreśli wszystkie atuty współpracy.

Ważne było to, by sklep na każdym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym - prezentował się tak samo atrakcyjnie i był również funkcjonalny. Osiągnęliśmy ten cel wykorzystując technologię RWD.

Oferowane przez firmę artykuły oraz usługi zostały podzielone na wygodne kategorie. Każda karta produktu została uzupełniona unikalnymi i wartościowymi treściami. Ponadto na stronie znajduje się także Poradnik, gdzie można znaleźć merytoryczne informacje. Wszystkie treści zostały przygotowanie przez naszych doświadczonych copywriterów.

Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie liczników, które pokazują jak wiele osób właśnie przegląda sklep oraz ile zamówień złożono danego dnia. Pozwala to pokazać potencjalnym klientom jakim zainteresowaniem cieszy się oferta marki i również nakłonić do zakupu.

Nasze działania pozwoliły stworzyć przyjazny w obsłudze i w pełni responsywny sklep internetowy, w którym potencjalny klient łatwo, szybko i wygodnie może dokonać zakupu.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.