Agro-Sur

Firma AGRO-SUR z Rogoźnika koło Piekar śląskich to producent nowatorskich rozwiązań dla ogrodników i producentów roślin, który oferuje szeroką gamę własnych produktów - tworzonych od projektu, po montaż pod klucz u Klienta lub przygotowanych do samodzielnego montażu.

W ciągu przeszło 20 lat firma zrealizowała setki inwestycji związanych z budową pod klucz, modernizacją i wyposażeniem szklarni, tuneli foliowych oraz innych obiektów ogrodniczych.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje bogatą ofertę marki oraz uwypukli dotychczasowe działania.
 

Agro-sur
Co zrobiliśmy?

serwis www
stopka e-mail
projekt graficzny
banery internetowe
reklama prasowa
wizytówki
teczki

Dla kogo?

Agro-Sur

Kiedy?

Kwiecień 2022

Branża

Dom i budownictwo

Agrosur

Skuteczne rozwiązania

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania atrakcyjnego layoutu. Zależało nam na tym, by strona była nie tylko intuicyjna i łatwa w nawigacji, ale przede wszystkim efektowna. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych grafików, który od lat zajmuje się projektowaniem przykuwających wzrok witryn internetowych udało nam się otrzymać zamierzony efekt.

Na szczególną uwagę zasługuje podstrona ‘Oferta’, gdzie w nietypowy i oryginalny sposób został zaprezentowany szeroki zakres proponowanych przez firmę usług i produktów.

Duże znaczenie miała dla nas także użyteczność serwisu, dlatego też wdrożyliśmy tylko najbardziej funkcjonalne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z technologią RWD, by zapewnić pełną funkcjonalność i atrakcyjny wygląd całego serwisu na dowolnym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym. Jest to niezbędny krok, gdyż liczba użytkowników mobilnych stale rośnie i dobrze jest pamiętać także o ich potrzebach.

Na stronie zamieszczone zostały także referencje w kilku językach oraz wygodny formularz kontaktowy.

Wszystkie nasze fachowo przeprowadzone działania podkreślają profesjonalizm marki oraz przedstawiają ja jako zaufanego partnera w biznesie.

Porozmawiajmy o celach


Porozmawiajmy o tym, co możemy wykonać dla Ciebie.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny adres email
Pole Wiadomość jest wymagane
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.