Agro-Sur

Firma AGRO-SUR z Rogoźnika koło Piekar śląskich to producent nowatorskich rozwiązań dla ogrodników i producentów roślin, który oferuje szeroką gamę własnych produktów - tworzonych od projektu, po montaż pod klucz u Klienta lub przygotowanych do samodzielnego montażu.

W ciągu przeszło 20 lat firma zrealizowała setki inwestycji związanych z budową pod klucz, modernizacją i wyposażeniem szklarni, tuneli foliowych oraz innych obiektów ogrodniczych.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje bogatą ofertę marki oraz uwypukli dotychczasowe działania.
 

silnet_realizacje_agrosur_sekcja2.png

Skuteczne rozwiązania

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania atrakcyjnego layoutu. Zależało nam na tym, by strona była nie tylko intuicyjna i łatwa w nawigacji, ale przede wszystkim efektowna. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych grafików, który od lat zajmuje się projektowaniem przykuwających wzrok witryn internetowych udało nam się otrzymać zamierzony efekt.

Na szczególną uwagę zasługuje podstrona ‘Oferta’, gdzie w nietypowy i oryginalny sposób został zaprezentowany szeroki zakres proponowanych przez firmę usług i produktów.

Duże znaczenie miała dla nas także użyteczność serwisu, dlatego też wdrożyliśmy tylko najbardziej funkcjonalne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z technologią RWD, by zapewnić pełną funkcjonalność i atrakcyjny wygląd całego serwisu na dowolnym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym. Jest to niezbędny krok, gdyż liczba użytkowników mobilnych stale rośnie i dobrze jest pamiętać także o ich potrzebach.

Na stronie zamieszczone zostały także referencje w kilku językach oraz wygodny formularz kontaktowy.

Wszystkie nasze fachowo przeprowadzone działania podkreślają profesjonalizm marki oraz przedstawiają ja jako zaufanego partnera w biznesie.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_agrosur_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Karolina Wrzosek
Karolina Wrzosek
29 września 2022
Współpraca z firmą Silnet układa się bardzo dobrze. Z pełną świadomością mogę polecić tę firmę. Pan Marcin szybko reaguje na moje uwagi i wprowadza je w życie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska