Agro-Sur

Firma AGRO-SUR z Rogoźnika koło Piekar śląskich to producent nowatorskich rozwiązań dla ogrodników i producentów roślin, który oferuje szeroką gamę własnych produktów - tworzonych od projektu, po montaż pod klucz u Klienta lub przygotowanych do samodzielnego montażu.

W ciągu przeszło 20 lat firma zrealizowała setki inwestycji związanych z budową pod klucz, modernizacją i wyposażeniem szklarni, tuneli foliowych oraz innych obiektów ogrodniczych.

Naszej firmie powierzono zaprojektowanie strony internetowej, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje bogatą ofertę marki oraz uwypukli dotychczasowe działania.
 

silnet_realizacje_agrosur_sekcja2.png

Skuteczne rozwiązania

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania atrakcyjnego layoutu. Zależało nam na tym, by strona była nie tylko intuicyjna i łatwa w nawigacji, ale przede wszystkim efektowna. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych grafików, który od lat zajmuje się projektowaniem przykuwających wzrok witryn internetowych udało nam się otrzymać zamierzony efekt.

Na szczególną uwagę zasługuje podstrona ‘Oferta’, gdzie w nietypowy i oryginalny sposób został zaprezentowany szeroki zakres proponowanych przez firmę usług i produktów.

Duże znaczenie miała dla nas także użyteczność serwisu, dlatego też wdrożyliśmy tylko najbardziej funkcjonalne i niezbędne z punktu widzenia klienta treści.

Strona internetowa wykonana została zgodnie z technologią RWD, by zapewnić pełną funkcjonalność i atrakcyjny wygląd całego serwisu na dowolnym urządzeniu - czy to stacjonarnym, czy mobilnym. Jest to niezbędny krok, gdyż liczba użytkowników mobilnych stale rośnie i dobrze jest pamiętać także o ich potrzebach.

Na stronie zamieszczone zostały także referencje w kilku językach oraz wygodny formularz kontaktowy.

Wszystkie nasze fachowo przeprowadzone działania podkreślają profesjonalizm marki oraz przedstawiają ja jako zaufanego partnera w biznesie.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_agrosur_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa