ARTeam

Firma ARTeam z Katowic od ponad 30 lat prowadzi hurtownię odzieży reklamowej. Wykorzystując najnowocześniejsze metody druku i haftowania, firma znakuje i zdobi odzież: reklamową, służbową i osobistą.

Marka posiada własną hafciarnię komputerową ze studiem projektowania haftów oraz drukarnię cyfrową.

Firma stawia na ciągły rozwój oraz przemyślane, nowoczesne działania, które umożliwiają zindywidualizowanie produktu, co stanowi podstawę wzrostu konkurencyjności w branży reklamowej. Jako jedna z nielicznych firm reklamowych w Polsce uzyskała certyfikat jakości ISO.

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnej strony internetowej, która podkreśli i uwypukli innowacyjne rozwiązania stosowane przez markę oraz zainteresuje ofertą modelowego klienta.

silnet_realizacje_arteam_sekcja2.png

Innowacyjne rozwiązania kluczem do sukcesu

Dzięki technologii Responsive Web Design, serwis automatycznie dopasowuje swój wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, z którego korzysta dany użytkownik. W efekcie dostęp do oferty firmy jest dostępny w dowolnym momencie.

Sporym walorem stworzonej strony internetowej jest wyróżniająca się szata graficzna, która jest zasługą naszego zespołu projektowego. Z kolei atrakcyjne i dobrze dopasowane treści to praca naszych copywriterów.

Strona internetowa jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, a samo znalezienie interesujących treści niezwykle intuicyjne. 

Na każdej podstronie znajduje się również wygodny formularz kontaktowy, zachęcający do skierowania zapytania oraz logotypy dotychczasowych klientów.

Kompleksowe działania naszego doświadczonego zespołu potwierdzają silną pozycję firmy ARTeam w branży reklamowej oraz podkreślają znajomość potrzeb modelowego klienta.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_arteam_sekcja3.png
155 opinii / ocena 4.9
Justyna Kubik
Justyna Kubik
8 września 2022
Świetna agencja. Realizacja zadań jest terminowa i fachowa. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu i rzetelnie wykonanego projektu.Współpraca zawsze przebiega na najwyższym poziomie.
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska