ARTeam

Firma ARTeam z Katowic od ponad 30 lat prowadzi hurtownię odzieży reklamowej. Wykorzystując najnowocześniejsze metody druku i haftowania, firma znakuje i zdobi odzież: reklamową, służbową i osobistą.

Marka posiada własną hafciarnię komputerową ze studiem projektowania haftów oraz drukarnię cyfrową.

Firma stawia na ciągły rozwój oraz przemyślane, nowoczesne działania, które umożliwiają zindywidualizowanie produktu, co stanowi podstawę wzrostu konkurencyjności w branży reklamowej. Jako jedna z nielicznych firm reklamowych w Polsce uzyskała certyfikat jakości ISO.

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnej strony internetowej, która podkreśli i uwypukli innowacyjne rozwiązania stosowane przez markę oraz zainteresuje ofertą modelowego klienta.

silnet_realizacje_arteam_sekcja2.png

Innowacyjne rozwiązania kluczem do sukcesu

Dzięki technologii Responsive Web Design, serwis automatycznie dopasowuje swój wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, z którego korzysta dany użytkownik. W efekcie dostęp do oferty firmy jest dostępny w dowolnym momencie.

Sporym walorem stworzonej strony internetowej jest wyróżniająca się szata graficzna, która jest zasługą naszego zespołu projektowego. Z kolei atrakcyjne i dobrze dopasowane treści to praca naszych copywriterów.

Strona internetowa jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, a samo znalezienie interesujących treści niezwykle intuicyjne. 

Na każdej podstronie znajduje się również wygodny formularz kontaktowy, zachęcający do skierowania zapytania oraz logotypy dotychczasowych klientów.

Kompleksowe działania naszego doświadczonego zespołu potwierdzają silną pozycję firmy ARTeam w branży reklamowej oraz podkreślają znajomość potrzeb modelowego klienta.

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Sales manager
silnet_realizacje_arteam_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Bartłomiej Sobczyński
Bartłomiej Sobczyński
21 maja 2022
Witam, Serdecznie polecam firmę Silnet Media, robią dobrą robotę i pracują tam odpowiedzialne osoby. Fajny kontakt oraz świeże, elastyczne podejście przez cały okres prowadzonego projektu. Pełna profeska !
Nicole Mędrala
Nicole Mędrala
19 maja 2022
Serdecznie polecam współpracę z firmą Silnet! Kontakt z Panią Moniką jest wzorowy, natychmiastowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania :) Bardzo bardzo polecam !!!
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak