Fabbri

Fabbri to rodzinna, włoska firma. Oryginalny asortyment produkowany jest wyłącznie w jednym zakładzie, zlokalizowanym w Bolonii. Przedsiębiorstwo Savpol to wyłączny dystrybutor produktów dla branży lodziarskiej i cukierniczej Fabbri w Polsce.

Savpol to czołowy dostawca produktów i usług dla cukierni, piekarni, lodziarni, branży HoReCa i przemysłu, który na rynku działa od 1992 roku. Asortyment firmy tworzy ok. 23 000 produktów foodservice oraz urządzenia i maszyny dla lodziarni.

Zadaniem naszego zespołu było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która będzie odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie nawiązywać będzie do długiej tradycji marki i jej wieloletniego doświadczenia.

silnet_realizacje_fabbri_sekcja2.png

Czysta doskonałość

Nasze wysiłki zaowocowały powstaniem atrakcyjnej wizualnie strony internetowej www, która w prosty i niezwykle klarowny sposób prezentują obszerną ofertę firmy. Dobrze dopasowane treści oraz przykuwające uwagę grafiki to efekt pracy naszych zespołów copywriterskich oraz grafików.

Co ważne, wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że serwis na każdym z nośników prezentuje się tak samo efektownie oraz posiada wszelkie funkcje - nieważne, czy użytkownik przegląda stronę na komputerze stacjonarnym, czy na telefonie lub tablecie.

Oferowany przez firmę asortyment został podzielony na kategorie i zaprezentowany za pomocą odpowiednich grafik. Te rozwiązanie powoduje też łatwą nawigację po całej witrynie.

Wśród funkcjonalności warto wymienić ruchome menu główne, który niezależnie od położenia strony, zawsze znajduje się u jej szczytu oraz wygodny formularz kontaktowy.

Dzięki naszym działaniom marka uzyskała wizerunek profesjonalnego, rzetelnego i zaufanego partnera w biznesie, który pamięta o swoich korzeniach.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_fabbri_sekcja3.png
157 opinii / ocena 4.95
Agata Niebrzydowska
Agata Niebrzydowska
29 kwietnia 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Silnet. Najwyższa jakość usług! Od kilku lat współpracujemy i do tej pory nie zawiodłam się.
Iwona Rosołek
Iwona Rosołek
29 kwietnia 2022
Bardzo polecam firmę Silnet ! Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Firma błyskawicznie zajęła się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na pomoc Pani Moniki. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Szczerze polecam i żałuje, że dopiero teraz do Państwa trafiłam :) Pozdrawiam
Patryk
Patryk
31 marca 2022
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Kawa też dobra :) Tutaj podziękowania dla Pani Moniki za doradztwo i cenne wskazówki. Strona internetowa, jej koncepcja, finalny wygląd przeszedł moje oczekiwania. Oczywiście na duży plus. Dziękuję całemu zespołowi i oby dalsza współpraca była równie owocna :)
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł