Fabbri

Fabbri to rodzinna, włoska firma. Oryginalny asortyment produkowany jest wyłącznie w jednym zakładzie, zlokalizowanym w Bolonii. Przedsiębiorstwo Savpol to wyłączny dystrybutor produktów dla branży lodziarskiej i cukierniczej Fabbri w Polsce.

Savpol to czołowy dostawca produktów i usług dla cukierni, piekarni, lodziarni, branży HoReCa i przemysłu, który na rynku działa od 1992 roku. Asortyment firmy tworzy ok. 23 000 produktów foodservice oraz urządzenia i maszyny dla lodziarni.

Zadaniem naszego zespołu było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która będzie odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie nawiązywać będzie do długiej tradycji marki i jej wieloletniego doświadczenia.

silnet_realizacje_fabbri_sekcja2.png

Czysta doskonałość

Nasze wysiłki zaowocowały powstaniem atrakcyjnej wizualnie strony internetowej www, która w prosty i niezwykle klarowny sposób prezentują obszerną ofertę firmy. Dobrze dopasowane treści oraz przykuwające uwagę grafiki to efekt pracy naszych zespołów copywriterskich oraz grafików.

Co ważne, wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że serwis na każdym z nośników prezentuje się tak samo efektownie oraz posiada wszelkie funkcje - nieważne, czy użytkownik przegląda stronę na komputerze stacjonarnym, czy na telefonie lub tablecie.

Oferowany przez firmę asortyment został podzielony na kategorie i zaprezentowany za pomocą odpowiednich grafik. Te rozwiązanie powoduje też łatwą nawigację po całej witrynie.

Wśród funkcjonalności warto wymienić ruchome menu główne, który niezależnie od położenia strony, zawsze znajduje się u jej szczytu oraz wygodny formularz kontaktowy.

Dzięki naszym działaniom marka uzyskała wizerunek profesjonalnego, rzetelnego i zaufanego partnera w biznesie, który pamięta o swoich korzeniach.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_fabbri_sekcja3.png
156 opinii / ocena 4.95
Lukasz Grzybinski
Lukasz Grzybinski
11 lipca 2022
Gorąco polecam firmę Silnet Media ! Pracownicy firmy wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem w powierzone zadania oraz niezwykłą kreatywnością :)
Rafał Piechaczek
Rafał Piechaczek
6 lipca 2022
Szczerze polecam firmę Silnet. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia projektu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego :D. Oby tak dalej - pozdrawiamy.
Łukasz Weselak
Łukasz Weselak
30 czerwca 2022
Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalne doradztwo ze strony Pani Moniki. Mimo, że nie udało się nawiązać współpracy polecam, może w przyszłości powrócę do oferty.
Tomasz Łukawski
Tomasz Łukawski
24 czerwca 2022
Współpraca z firmą Silnet to sprawne działanie i szybka organizacja pracy. Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam wszytskim, którzy poszukują wsparcia, wiedzy, doświadczenia i obsługi na wysokim poziomie. Dziękuję za wieloletnia współpracę i mam nadzieję, że wkrótce znowu rozpoczniemy projekt.
Polecam!
17 marca 2022
Polecam współpracę z firmą SILNET, nie mam talentu do pisania, ale napiszę krótko SĄ EFEKTY! Zarabiam więcej niż wydaję na reklamę i tego oczekiwałem. Pani Agnieszka z pełnym…
* Opinie pochodzą z serwisu www.facebook.com/silnetpl oraz https://www.google.com/search?q=silnet. Zapytania w sprawie publikacji opinii należy kierować na adres info@silnet.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Musioł
Agnieszka Musioł
Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Aleksandra Głodek
Aleksandra Głodek
Iwona Lupa
Iwona Lupa
Krzysztof Świtała
Krzysztof Świtała
Patrycja Sadkowska-Warczak
Patrycja Sadkowska-Warczak