Fabbri

Fabbri to rodzinna, włoska firma. Oryginalny asortyment produkowany jest wyłącznie w jednym zakładzie, zlokalizowanym w Bolonii. Przedsiębiorstwo Savpol to wyłączny dystrybutor produktów dla branży lodziarskiej i cukierniczej Fabbri w Polsce.

Savpol to czołowy dostawca produktów i usług dla cukierni, piekarni, lodziarni, branży HoReCa i przemysłu, który na rynku działa od 1992 roku. Asortyment firmy tworzy ok. 23 000 produktów foodservice oraz urządzenia i maszyny dla lodziarni.

Zadaniem naszego zespołu było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej, która będzie odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie nawiązywać będzie do długiej tradycji marki i jej wieloletniego doświadczenia.

silnet_realizacje_fabbri_sekcja2.png

Czysta doskonałość

Nasze wysiłki zaowocowały powstaniem atrakcyjnej wizualnie strony internetowej www, która w prosty i niezwykle klarowny sposób prezentują obszerną ofertę firmy. Dobrze dopasowane treści oraz przykuwające uwagę grafiki to efekt pracy naszych zespołów copywriterskich oraz grafików.

Co ważne, wdrożenie nowoczesnej technologii RWD sprawia, że serwis na każdym z nośników prezentuje się tak samo efektownie oraz posiada wszelkie funkcje - nieważne, czy użytkownik przegląda stronę na komputerze stacjonarnym, czy na telefonie lub tablecie.

Oferowany przez firmę asortyment został podzielony na kategorie i zaprezentowany za pomocą odpowiednich grafik. Te rozwiązanie powoduje też łatwą nawigację po całej witrynie.

Wśród funkcjonalności warto wymienić ruchome menu główne, który niezależnie od położenia strony, zawsze znajduje się u jej szczytu oraz wygodny formularz kontaktowy.

Dzięki naszym działaniom marka uzyskała wizerunek profesjonalnego, rzetelnego i zaufanego partnera w biznesie, który pamięta o swoich korzeniach.

Monika Struzikowska
Monika Struzikowska
Sales manager
silnet_realizacje_fabbri_sekcja3.png

Sprawdź dostępne usługi:

Tworzenie stron internetowych

Pozycjonowanie

Google Ads